Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip priimti cookies, t.y. sausainėlius

QUOTE(liepa50 @ 2006 12 15, 21:48)
I pasta neleidzia ieit.

pas mane lygiai taspats verysad.gif
Atsakyti
o kažin yra koks būdas,kad neįrašinėtų ir nelaikytų atminty kompas nickus, per google,kur eita ir t.t.vieną kartą priijungus,kad ir SM,kitą kartą atėjus,jau net nereikia rašyti nicko,automatiškai išmeta kompas nicką,kam to reikia schmoll.gif norėč panaikinti šįa funkciją,gal kas padėtų 4u.gif
tikiuos supratot,ką norėjau pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
internet explorer sausainius ijungti galima taip:
Tools/Internet Options/Privacy/Advanced Prie Cookies turi buti pazymeta Accept. Jei nepazymeta ir neduoda zymet, uzdekite varnele prie Override automatic cookie handling ir tada pazymekite Accept, po to OK.
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2007 03 26, 01:11)
internet explorer sausainius ijungti galima taip:
Tools/Internet Options/Privacy/Advanced    Prie Cookies turi buti pazymeta Accept. Jei nepazymeta ir neduoda zymet, uzdekite varnele prie Override automatic cookie handling ir tada pazymekite Accept, po to OK.

O čia ką - naujieną ? Negi dar yra besinaudojančių IE ?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 26, 15:23)
O čia ką - naujieną ? Negi dar yra besinaudojančių IE ?


daugiau nei 80 % wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GirtasAngelas @ 2007 05 20, 02:14)
daugiau nei 80 % wink.gif

g.gif - iš kur žinai ?
Atsakyti
Cookies - tai failai laikantys savyje informaciją apie tai, kada ir kiek kartų lankėtės tam tikrame puslapyje. Taip pat čia galima laikyti ir kitą informacija, tokią kaip prisijungimo duomenis, online pirkimus ir kt.

Kad nelaikytų IE slaptažodžių reikia nueiti į Tools -> Internet Options ir pasirinkti Content kortelę. Spausti Auto Complete mygtuką ir pasidaryti norimus nustatymus.

Aš asmeniškai naudoju FireFox ir mano nustatymuose yra nuropdyta ištrinti visą naršymo istoriją, laikinus failus, bei cookies kai tik išjungiu FF. Taip pat naudoju CustomizeGoogle plug-in'ą, kuris atjungia ir Google analitinius cookies, bei pašalina reklamą iš gmail, bei google paieškos puslapių.

Taigi, tai yra privatumas (šioks toks).
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 06 26, 13:44)
Taip pat naudoju CustomizeGoogle plug-in'ą, kuris atjungia ir Google analitinius cookies, bei pašalina reklamą iš gmail, bei google paieškos puslapių.


Nelabai supratau, ką jis daro. Galit paaiškinti plačiau? smile.gif Kokią reklamą iš Googlės pašalina?
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2007 07 04, 18:24)
Nelabai supratau, ką jis daro. Galit paaiškinti plačiau? smile.gif Kokią reklamą iš Googlės pašalina?

Kai darote google paiešką, dešinėje stulpelyje pateikiami atskiri linkai į komercinius puslapius.

Screenshot nedėsiu, geriau užeikite čia: http://www.customizegoogle.com/ kur iš kart pamatysite pasiūlymą pasižiūrėti animaciją, kurioje parodyta ką užblokuoja konkrečiai.
Papildyta:
arba gal gif animacija matysis čia:

user posted image
Atsakyti
Ooooo.... Nice smile.gif
Man patiko funkcija, kuri rodo FavIcon'us paieškoj biggrin.gif Suinstalinau ir aš tą plug-in'ą - nepamaišys smile.gif

Ir dar tas patiku, kur googlės paiešką pakartoja ir kitose paieškos sistemose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Calaquendi: 04 liepos 2007 - 21:08
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 06 26, 15:44)
Cookies - tai failai laikantys


Kaip tik šiandien sukau galvą, kam tie sausainiai reikalingi g.gif Kai radau tarp jų 26 šnipus bash.gif: ...
Bet kai pravaliau viską, tai ilgai reikėjo dėliotis po to visokius prisijungimus tongue.gif prie savo "smėlio dėžių" laugh.gif eBay, SM, gmail ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2006 05 10, 10:06)

įdomu kodėl maniškė skiriasi g.gif
user posted image
negaliu įjungti unsure.gif
Atsakyti