Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotos odos priežiūra

user posted image




Toliau teskime diskusijas ir nepasiduokime 4u.gif

Senoji tema 4u.gif





Papildyta:
QUOTE(DIA-40 @ 2012 10 19, 18:34)
Odos ligos, įskaitant sunkias užkrėstų paprastųjų ir raudonųjų spuogų formas: gerti po vieną Doxy-M-ratiopharm 100 mg tabletę per parą (tai atitinka 100 mg doksiciklino); tokią dozę reikia gerti 7-21 paras.
Vėliau galima vartoti po 50 mg doksiciklino per parą (šiam tikslui yra speciali vaisto forma) – palaikomąjį gydymą galima tęsti 2-3 savaites. Atsižvelgiant į gydymo veiksmingumą, ilgalaikį spuogų gydymą mažomis doksiciklino dozėmis (po 50 mg per parą) galima tęsti iki 12 savaičių.. gal kas esate bande toki doxicilino antibiotiko kursa nuo spuogu? ar padejo?  g.gif

jau 8 dienos kaip geriu siuos antibiotikus, po 50mg., dermatolode irgi sake kad mazdaug du menesius gerti tokia doze, po 100mg nesake kad pradeti gerti. na nezinau tiesa paskaius, oda biski grazesne gal tik siandiena po tu 8 dienu. Kaip greitai turetu pasirodyti rezultatai? jei per koki menesi nepageres,tai kazin ar apsimoka toliau gerti?

QUOTE(kristynka* @ 2012 10 20, 22:06)
As vis gydau tuos spuodus po smakru, bet nieko ten man nesigydo, vieni uzgyja tai kiti islenda doh.gif
cia foto su skysta pudra, vistiek jie matos verysad.gif  i koki susitika net bijau iseiti be pudros, nes atrodau neduok D.... verysad.gif
ka patartumete, ar cia kreiptis vel pas odos gyd, bet ji man nelabai ka israso, patare...
Baisu, bijau kur islysti be pudros, nes visas smakras nusetas spuogais naujais, arba sasiukais.
user posted image


va va, man lygiai toks pats berimas, buna i vkaara net niezeti pradeda, bet nevisada, nesusiejau su nieko, nuo ko taip - nei su maistu, nei su gerimais.
QUOTE(DIA-40 @ 2012 11 15, 09:59)
doxicilinas skiriamas atsizvelgiant i ligos sunkumo laipsni. mano forma sunki, atsisakiau gydymo rocutane vaistais, ir pasirinkau gydyma doxicilinu. menesi geriau po 100 mg , dabar po 50 mg. visas kursas gali trukti iki 3 men po 50mg. be to tepu imex tepalu, geriu papildomai probiotikus ir cinka. salutiniu pozymiu nepastebejau.uzdegimo siuo metu nebeliko. niekas nezino ar neatsinaujins, bet pabandyti reikia.

per kiek dienu pagerejo odos bukle?
Atsakyti
per kiek dienu pagerejo odos bukle?
[/quote]


vartojau doxy. tai tuo metu naujų spuogų nekilo, tačiau vėliau vėl pradėjo kilti, žinau, kad mano spuogai yra hormoniniai ir susiję su maistu, vengiu trans riebalų, pieno, saldumynų, manau GI mityboje yra tiesos, tai susiję su insulinu, galima plačiau pasiskaityti, kai nėra didelių cukraus kiekio kraujyje svyravimo normaliai ir spuogai reaguoja. 4u.gif

Šiuo metu vartoju nakvišų aliejų, vit. a, vit b5, vėliau įjungsiu ir vit. d. ir cinką. Taip pat perdieną išgeriu 1 - 2 ltr įvairių skysčių, stengiuosi, kad tai būtų puerh arbata ir spearmint arbata. Pu erh tvarko virškinimą, o apie spearmint arbatą, skaičiau šiame psl, http://skinacea.com/ , mergina rašo, kad jai padėjo nakvišos ir spearmint arbata.

Vengiu kavos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė prerija: 04 gruodžio 2012 - 19:37
menesi buvo gerta po 100 mg, paskui 2 savaites dar po 50 mg. ka galiu pasakyti, tik tiek , jeigu veidas raudonas , doxicilinas nuima ta uzdegima visai neblogai kartu su imex tepalu,nes abu yra tetraciklino grupes antibiotikai. spuogai pasidare tokie sviesios spalvos, neberaudoni. tai toks ir poveikis. rusai vartoja tetraciklina iki 6 menesiu, daug skaiciau, bet tokiam zingsniui nesirysiu, visgi vaistai irgi stiprus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kucci_kucci @ 2012 12 04, 18:54)
user posted image
Toliau teskime diskusijas ir nepasiduokime  4u.gif

Senoji tema  4u.gif
Papildyta:

jau 8 dienos kaip geriu siuos antibiotikus, po 50mg., dermatolode irgi sake kad mazdaug du menesius gerti tokia doze, po 100mg nesake kad pradeti gerti. na nezinau tiesa paskaius, oda biski grazesne gal tik siandiena po tu 8 dienu. Kaip greitai turetu pasirodyti rezultatai? jei per koki menesi nepageres,tai kazin ar apsimoka toliau gerti?
va va, man lygiai toks pats berimas, buna i vkaara net niezeti pradeda, bet nevisada, nesusiejau su nieko, nuo ko taip - nei su maistu, nei su gerimais.

per kiek dienu pagerejo odos bukle?

man toks pats berimas buvo. zaizda ant zaizdos vienu metu ejo. man praejo be jokiu antibiotiku, ka darau rasiau anoje temoje.
Atsakyti
dar tiesa kazkur skaiciau kad pasmakre ir zandikauli gali berti jei geriam daug stipriu kavu ar arbatu tai is tiesu, arbatos as geriau ziauriai daug: juodos, zalios visokios doh.gif tai dbr geriu tik naturaliu zolyciu arbateles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DIA-40 @ 2012 12 04, 20:23)
menesi buvo gerta po 100 mg, paskui 2 savaites dar po 50 mg. ka galiu pasakyti, tik tiek , jeigu veidas raudonas , doxicilinas nuima ta uzdegima visai neblogai kartu su imex tepalu,nes abu yra tetraciklino grupes antibiotikai. spuogai pasidare tokie sviesios spalvos, neberaudoni. tai toks ir poveikis. rusai vartoja tetraciklina iki 6 menesiu, daug skaiciau, bet tokiam zingsniui nesirysiu, visgi vaistai irgi stiprus.  smile.gif

uztenka pagerti si vaista menesi laiko, per menesi nelieka uzdegimo. taciau neaisku kaip organizmas, zarnynas ji prijims, ce jau asmeniskai , koks poveikis.ilgiau gerti nematau prasmes. jau ir nebegeriu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2012 12 03, 20:13)

dar du kartus per savaite sveiciu veiduka ir dedu sia kauke. http://www.iherb.com...oz-226-8-g/5796
kvapas kaip dantu pastos bet jeigu yra koks paberimas tai labai gerai dezinfekuoja.



Sakykit, o sia kauke per tarpininkes perkat?nera jos LT pirkti? nes noreciau pabandyti, daug geru atsiliepimu apie ja.
Atsakyti
QUOTE(Laiminga_saule @ 2012 12 07, 22:12)
Sakykit, o sia kauke per tarpininkes perkat?nera jos LT pirkti? nes noreciau pabandyti, daug geru atsiliepimu apie ja.

man tai ji stebuklu nedaro... siunciausi tiesiai is iherb`o, siuntimas 6 doleriai, galima i krepseli prisikrauti iki 26 doleriu (be siuntimo) ir lietuvoje muitine neprisikabins mirksiukas.gif priima viskas kreditines ir internetines korteles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Davina @ 2012 12 08, 09:52)
man tai ji stebuklu nedaro... siunciausi tiesiai is iherb`o, siuntimas 6 doleriai, galima i krepseli prisikrauti iki 26 doleriu (be siuntimo) ir lietuvoje muitine neprisikabins  mirksiukas.gif priima viskas kreditines ir internetines korteles  mirksiukas.gif

o man daro bigsmile.gif vakar nuo sokolado ar surio ar abeju ant zando isdygo keli pulinukai, juos neapsikentusi isspaudziau ir uztepiau tos kaukes. Siandien ryte likusios tik demeles, jokio uzdegimo kaip anksciau budavo bigsmile.gif ir kakla tepu jei jauciu artejanti pavoju blink.gif bet plius as dar nakciai naudoju Bioderma seruma tai gal ir jis savo duoda nezinau g.gif
o sakytis taip, galite tiesiai is ju psl, siuncia i LT smile.gif yra ten daug geru dalykeliu, as daznai siunciuosi ax.gif pirmam pirkimui galima gauti 5 $ nuolaida, jei domina parasykite man az.
Papildyta:
tiesa dar visai nesenai atrodziau taip, pilnas veidas uzdegimu ir mazu zidinuku:
user posted image

bet cia jau geras variantas, o pries tai isvis turejau tokius uzdegimus ant veido kad dar dbr randai like bet as issiverciau be antibiotiku.
Atsakyti
O nesausina ta kauke? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 08 gruodžio 2012 - 18:43
QUOTE(Victorious @ 2012 12 08, 18:43)
O nesausina ta kauke? 4u.gif

man sunku pasakyti nes as dar kitas priemones naudoju g.gif bet as manau kad taip. jinai mano manymu dziovina ir stabdo uzdegima. siaip ja dedu ant viso veido tik viena karta per savaite, kartais du pagal poreiki, bet jei turiu kokiu uzdegiminiu spuogiuku tai juos ir dazniau patepu, irgi pagal poreiki. bet as naudoju dienini gerai drekinanti krema tai su sausa oda nelabai susiduriu. g.gif
Atsakyti
Sveikos, aprasysiu ir as savo sitacija - jau seniai sie niekadejai mane kankina... nuo savamoksliu metodu pavargau, tad apsilankiau pas privatu dermatologa. Jis prirase doxicilino, kuri jau 4 savaite geriu, dbr mazesnem dozem. pirmas 10 dienu naudojau salicilo suplaktine, dabar dienai naudoju biodermosuser posted image o nakciai duac krema.
o mano pastebejimai tokie: pirmas savaites oda issausejo tarsi luposi, matyt nuo to spirito. Spuogai kilo vienas ant kito tose paciose vietose skaudantys, niestintys, balti, dermatologas sake, kad pradzioje ir reik laukt pablogejimo, nes jie tarsi tuno viduj, o tos tabletes juos iskelia. Kremukai tikriausiai padeda, ar bent jau neblogina situacijos, ypac duac. kai patepu jo nakciai, jauciu toki keistai malonu dilgciojima, tarsi juos po truputi kas trauktu, dziovintu... Taigi pastebejau kad sumazejo spuogu kolonijos biggrin.gif o ir oda tapo sviesesne, demeliu sumazejo. Tik kad labai jau ilgas procesas...
Kaip buvo kitom, gal iskart ryskiai matesi pagerejimas? Ir dar, ka manote apie gydyma kontraceptikais? Mano dermatologas paskutinius kelis kartus vis pamini, kad tikriausiai veliau israsys kontraceptiku. Jis apie tai kalba labai atsargiai, tai galbut cia kokia blogybe. Niekada anksciau ju negeriau ar svoris nuo ju neauga? kokius geriausia rinktis, jei jis siulys?
Atsakyti