Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

Norėjau pasidomėti, gal kas atsakys, nes kur skaitinėju-visur skirtingai rašo...
Mano vaikui dabar dar tik 1m. 3mėn., antrais metais,mes kas mėnesį gauname maždaug po 800lt., bet aš jau galvoju pradėti dirbti, tik klausimas iškilo-ar man dirbant-tuos pinigėlius vistiek gausiu ir ar jie liks tokie patys? (p.s.dirbsiu ne savo sename darbe, iš jo galvoju išeiti ir darbintis kitur-ar yra skirtumas?). Kažkur teko skaityti,kad jei dirbant alga didesnė už tą pašalpą-pašalpos jau nebemoka...
Atsakyti
Jūs išėjote pagal sena tvarką ? Jei taip tai dirbt iki 2 metu jūs negalite neprarade pinigėlių smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2012 03 14, 20:09)
Jūs išėjote pagal sena tvarką ? Jei taip tai dirbt iki 2 metu jūs negalite neprarade pinigėlių smile.gif.


Mes išėjome 2010 metais, tai čia kaip suprantu-jau sena smile.gif
Na aišku, ačiū už atsakymą smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

O man kitoks klausimas kyla. Jei viskas bus gerai, motinystės atostogų išeiti dar tik planuoju. Dirbu šiuo metu 1,5 etato. Kiek teisės aktus žiūrėjau - išeinant atostogų 1 metams ir gaunant 100 proc. atlyginimo dirbant mokamas skirtumas tarp atlyginimo ir apskaičiuotos motinystės pašalpos. O jeigu aš norėčiau išeiti 2 metams ir man būtų mokama 70 proc. pirmais ir 40 proc. antrais metais - kada galėčiau pradėti dirbti? Ar man mažėtų pašalpa, jei jau pirmaisiais metais pradėčiau dirbti puse etato? Niekur nerandu, kad parašyta būtų - gal neatidžiai skaitau ax.gif
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauluzia @ 2012 03 20, 21:41)
Sveiki,

O man kitoks klausimas kyla. Jei viskas bus gerai, motinystės atostogų išeiti dar tik planuoju. Dirbu šiuo metu 1,5 etato. Kiek teisės aktus žiūrėjau - išeinant atostogų 1 metams ir gaunant 100 proc. atlyginimo dirbant mokamas skirtumas tarp atlyginimo ir apskaičiuotos motinystės pašalpos. O jeigu aš norėčiau išeiti 2 metams ir man būtų mokama 70 proc. pirmais ir 40 proc. antrais metais - kada galėčiau pradėti dirbti? Ar man mažėtų pašalpa, jei jau pirmaisiais metais pradėčiau dirbti puse etato? Niekur nerandu, kad parašyta būtų - gal neatidžiai skaitau  ax.gif
Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif

Jei pirmais metais pradesit dirbti,tai mazetu,jei antrais-ne.Cia tas pats kaip ir imtumet metams,gi tas pats,pirmais metais moka arba skirtuma,arba nemoka nieko,jeigu alga didesne nei pasalpa.
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mamytes padekit, gal kas susidurete su tokia situacija, kaip cia isprest ? esu vaiko prieziuros atostogose imonese A iki 2 metu , pagal modeli 70-40. Dabar vaikui dar nesuejus metams, noriu eiti dirbt i imone B. Kiek zinau sodra kalba kad man mokes skirtuma tarp pasalpos ir atlyginimo, o antrais metais, kad mokes ir atlyginimas ir pasalpa.
Istatymas zodziu yra, bet kaip tai padaryt ?
Ar as turiu iseiti is Imones A, pries einant dirbt i Imone B? Bet ar tada gausiu pasalpa, jei iseisiu is darbo ? Ar tiesiog lieku imonej A atostogose, ir einu dirbt i Imone B? Bet kaip tada traktuojasi mano darbas antrojoje imoneje, kaip antraeiles, ar normaliai ? Kokie bus su mokesciais , jei antraeiles?
Atsakyti
QUOTE(neringusikas @ 2012 10 06, 11:58)
Mamytes padekit, gal kas susidurete su tokia situacija, kaip cia isprest ? esu vaiko prieziuros atostogose imonese A iki 2 metu , pagal modeli 70-40. Dabar vaikui dar nesuejus metams, noriu eiti dirbt i imone B. Kiek zinau sodra kalba kad man mokes skirtuma tarp pasalpos ir atlyginimo, o antrais metais, kad mokes ir atlyginimas ir pasalpa.
Istatymas zodziu yra, bet kaip tai padaryt ?
Ar as turiu iseiti is Imones A, pries einant dirbt i Imone B? Bet ar tada gausiu pasalpa, jei iseisiu is darbo ?  Ar tiesiog lieku imonej A atostogose, ir einu dirbt i Imone B? Bet kaip tada traktuojasi mano darbas antrojoje imoneje, kaip antraeiles, ar normaliai ? Kokie bus su mokesciais , jei antraeiles?


ir man labai aktualus sis klausimas 4u.gif
Atsakyti
Neprivalote iseiti is imones A, kol ten galioja atostogu prasymas vpa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mazojiR: 09 lapkričio 2012 - 07:27
Noreciau pasitarti: esu motinystes atost. iki sausio 20 d. laukiuosi antro ir i dektretines tureciau iseiti gruodzio 27 d. Buvusios darbovietes buhaltere paprase manes eiti i darbo birza nutraukti darbo sutarti, nes darbdavys yra pabeges, dinges.
Jei as liksiu bedarbe tai nebegausiu pasalpos uz antra vaika? Isidarbinti kaip suprantu irgi negaliu, nes vis dar busiu vaiko prieziuros atostogose. Ka siulote daryti??
Atsakyti
SENA TEMA
Atsakyti
Laba diena,

gal galetumete padeti ir paaiskinti kaip skaiciuosis man nestumo ir gimdymo atostogos bei vaiko prieziuros atostogos
gimdyti tureciau 2013-08-23
Dirbu nuo 2012-05-10
Aciu
Atsakyti