Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

QUOTE(gabrytelis @ 2013 02 26, 12:58)
"Motinystės pašalpa skiriama, jeigu:
pirmajai nėštumo ir gimdymo atostogų dienai turi ne trumpesnį kaip 12 mėnesių per paskutinius 24 mėnesius ligos ir motinystės socialinio draudimo stažą."

O jeigu aš, tarkim, dirbu iki balandžio galo, tada išeinu kasmetinių atostogų ir gegužės 16 išeinu į dekretą, tai aš pirmai NGA dienai ir turiu ne trumpesnį kaip 12 mėn stažą. Tai tuomet pašalpa kaip ir priklauso, tik vidurkis jos mažesnis gautųsi dėl mėnesių trūkumo, ar ne?  doh.gif

Ispradziu reikia tyksliai zinoti,kada sueis tas stazas,nes jeigu nors viena diena truks,tai nieko negausit.
Kasmetines atostogas galit imti.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 26, 12:14)
Ispradziu reikia tyksliai zinoti,kada sueis tas stazas


Tai jeigu aš įsidarbinau 2012.05.15, o 2013.05.16 išeinu į dekretą, tai ir turiu nemažesnį nei 12 mėnesių stažą 2013.05.16-tai dienai? Ar kažką ne taip skaičiuoju? ax.gif

P.s. ačiū labai už pagalbą! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrytelis @ 2013 02 26, 13:39)
Tai jeigu aš įsidarbinau 2012.05.15, o 2013.05.16 išeinu į dekretą, tai ir turiu nemažesnį nei 12 mėnesių stažą 2013.05.16-tai dienai? Ar kažką ne taip skaičiuoju?  ax.gif

P.s. ačiū labai už pagalbą!  4u.gif

Jus gal ir taip skaiciuojat,bet ar esat tikra,kad butent 15 diena jus ir apiformino,geriau i sodra nuvaziuoti ir suzinoti,kokia diena bus lygiai 12 men stazo,o tada jau galesit eiti i atostogas ramiai,zinodama,kad tikrai to stazo pakaks.
Atsakyti
Gal kas zinot, jeigu noriu atsisakyti is Sodros pasalpos ir perduoti vyrui, tai butinai turiu rasyti prasyma to miesto Sodros skyriuj kur ir pries tai rasiau jog moketu man pasalpa ar galima ir kitam mieste?
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2013 02 26, 14:32)
Gal kas zinot, jeigu noriu atsisakyti is Sodros pasalpos ir perduoti vyrui, tai butinai turiu rasyti prasyma to miesto Sodros skyriuj kur ir pries tai rasiau jog moketu man pasalpa ar galima ir kitam mieste?

Galit ir kitam mieste.
Atsakyti
O mano pusseserė susidūrė su tokia situacija. Jai 25m. Neseniai baigė dienines studijas, studijuodama dirbo. Po studijų, pusantro mėn nedirbo, po to vėl įsidarbino. Pastojo. Dabar sodroj sako, kad jokių išmokų negaus, nes nėra pakankamai stažo ( trūksta 3 mėn.) ir blogai, kad dirbo studijuodama. Ar taip gali būti?
Atsakyti
QUOTE(Velziene @ 2013 02 26, 15:31)
O mano pusseserė susidūrė su tokia situacija. Jai 25m. Neseniai baigė dienines studijas, studijuodama dirbo. Po studijų, pusantro mėn nedirbo, po to vėl įsidarbino. Pastojo. Dabar sodroj sako, kad jokių išmokų negaus, nes nėra pakankamai stažo ( trūksta 3 mėn.) ir blogai, kad dirbo studijuodama. Ar taip gali būti?

Jeigu studiju metu butu nedirbusi, tai butu gavusi minimalia ismoka, o kadangi dirbo, tai dabar is jos ir reikalauja 12 men. stazo. Taip ir iseina, kad geriau butu isvis nedirbusi.
Atsakyti
Jei yra dvi darbovietės, tai būtinai reikia į dekretą abiejose, ar galima tik vienoje? IR dar vaikui devyni mėnesiai- išeinant į dekretą kaip yra mokami pinigai, jei parašei jog iki kol jam sueis 2 metai. Ačiū.
Atsakyti
sveikos,
man reikia greito atsakymo smile.gif

esu 2 metams isejus vpa (baigsis 2013.05.03),noriu dar prasitesti 3 metams,prasyma į darbovietę siusiu pastu,tai kaip man tame prasyme rasyt prasau isleisti ar prasau pratęsti vpa kol sueis 3m ?

ir dar,,,kokia data rasyt t.y kai jau baigsis 2013 05 03,tai rasyt prasau isleisti (pratesti) vpa nuo 2013 05 03 iki 2014 05 03 ?

lb laukiu atsakymo
Atsakyti
QUOTE(giedrute86 @ 2013 02 28, 14:55)
sveikos,
man reikia greito atsakymo  smile.gif

esu 2 metams isejus vpa (baigsis 2013.05.03),noriu dar prasitesti 3 metams,prasyma į darbovietę siusiu pastu,tai kaip man tame prasyme rasyt prasau isleisti ar prasau pratęsti vpa kol sueis 3m ?

ir dar,,,kokia data rasyt t.y kai jau baigsis 2013 05 03,tai rasyt prasau isleisti (pratesti) vpa nuo 2013 05 03 iki 2014 05 03 ?

lb laukiu atsakymo

Prasau pratesti
Galit tiesiog parasyti,kad iki 3-ju metu.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 02 28, 15:35)
Prasau pratesti
Galit tiesiog parasyti,kad iki 3-ju metu.

ačiū 4u.gif
Atsakyti
O kokia yra ta minimali sodros ismoka? Nes sake kad man priklausys. ax.gif
Atsakyti