Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos,

QUOTE(armi06 @ 2013 03 04, 15:14)
o ka reikia pildyti treciame lape del npd pas mane vienas vaikas jau yra

Nieko,tik pazymeti ar taikyti NPD ar ne.
Atsakyti
Turiu toki klausima, jeigu esu antrus metus vaiko auginimo atostogose, isejau pagal sena tvarka ir gaunu 70% ir sudariau savo automobilio panauda, t.y. isnuomojau automobili, ar tai tures itakos gaunamai ismokai? ar tik reikes susimoketi pildant deklaracija uz metus 15%
Atsakyti
QUOTE(armi06 @ 2013 03 04, 15:14)
o ka reikia pildyti treciame lape del npd pas mane vienas vaikas jau yra

o tai ka reiskia tas npd ar man nuo jo geriau bus jei pritaikys
Atsakyti
Sveiki iškilo toks klausimėlis..Už antrus metus 40 proc. vpa vyras nori persirašyti ant savęs. Ar ir toliau man priklausys visos soc. garantijos ir galėsiu augint vaiką namuose, kol jam sueis 2 metukai. Ar jau reikės eit į darbą?
Atsakyti
QUOTE(odine @ 2013 03 05, 10:14)
Sveiki iškilo toks klausimėlis..Už antrus metus 40 proc. vpa vyras nori persirašyti ant savęs. Ar ir toliau man priklausys visos soc. garantijos ir galėsiu augint vaiką namuose, kol jam sueis 2 metukai. Ar jau reikės eit į darbą?

Taip,galesit ir toliau buti VPA,visos soc.garantijos islieka.
Atsakyti
[quote=JOLANCIUK,2013 03 05, 11:01]
Taip,galesit ir toliau buti VPA,visos soc.garantijos islieka.
[/quote

O grįžt į darbą galiu bet kada ar kai tik sueis du metukai wink.gif
Atsakyti
[quote=odine,2013 03 05, 11:21]
[quote=JOLANCIUK,2013 03 05, 11:01]
Taip,galesit ir toliau buti VPA,visos soc.garantijos islieka.
[/quote

O grįžt į darbą galiu bet kada ar kai tik sueis du metukai wink.gif
[/quote]
Bet kada,tik rastu reikes pranesti darbdaviui,jeigu noresit grizti anksciau nei pasibaigs jusu paimtas VPA.
Atsakyti
Sveiki smile.gif noriu tik pasikonsultuoti, ar viską teisingai suprantu:
auginu dukrytę, kuriai 2 metukai sueis birželio mėnėsį. Tai aš kaip ir turėčiau sugrįžti į darbą, bet į darželį pradės eiti nuo rugsėjo. Tai kiek skaičiau įstatymus, tai aš trečius metus dar galiu ir nedirbti. Tik reikia tikriausiai nueiti į darbovietę, kažkokį tai prašymą parašyti, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(PAJŪRIO SMILTIS @ 2013 03 05, 14:57)
Sveiki smile.gif noriu tik pasikonsultuoti, ar viską teisingai suprantu:
auginu dukrytę, kuriai 2 metukai sueis birželio mėnėsį. Tai aš kaip ir turėčiau sugrįžti į darbą, bet į darželį pradės eiti nuo rugsėjo. Tai kiek skaičiau įstatymus, tai aš trečius metus dar galiu ir nedirbti. Tik reikia tikriausiai nueiti į darbovietę, kažkokį tai prašymą parašyti, ar ne?

Taip,reikes parasyti darbe prasyma,kad pratestu VPA iki 3-ju metu.
Atsakyti
ar kas girdejo ka nors apie tas neteisetai sumazintas motinystes ismokas,na kai del krizes mazino,gal tures sugrazinti kaip ir pensininkams?
Atsakyti
QUOTE(juskirena @ 2013 03 05, 20:44)
ar kas girdejo ka nors apie tas neteisetai sumazintas motinystes ismokas,na kai del krizes mazino,gal tures sugrazinti kaip ir pensininkams?

Kazkaip del ju tyla.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2013 03 05, 20:17)
Kazkaip del ju tyla.

Vakar per zinias rode kad konstitucinis teismas pripazino jos motinystes tevystes ismokos buvo sumazintos neteisetai, ypac tiems kas jau gaudinejo ir vidury mokejimo sumazino.Jei kas ka suzinos ar kur perskaitys kokias naujienas imeskite cia nuorodele,reikia sekti,o gal sugrazins netycia biggrin.gif butu thumbup.gif
Atsakyti