Įkraunama...
Įkraunama...

Azijietiška kosmetika (Missha, SkinFood, etc.)

Sveikos,
mes pasitarėm, ir AŠ sugalvojau, kad mums reikia tokios temos, kurioje aptarinėsim, pirksim, ir dalinsim atsiliepimais apie azijietišką - korėjietišką, kinišką, taivano produkciją, ir kartu ieškosime perliukų. Kad įžanga nebūtų visiškai tuščia, pradedu savo įspūdžius. Tiesą sakant, pirmi pirkiniai buvo tiesiog impulsyvus noras pakelti sau nuotaiką, o paskui jau užsikabinau.
Pradėsiu nuo turbūt pačios mieliausios pakuotės, kokioje skaistalai tegali būti, nors pakuotė popierinė, tačiau jokiu būdu neatrodo pigi. Labai sunkiai išgavau pavyzduką ant rankos, bet vaizdelis panašus, jei noras yra, galima sluoksniuoti, kad išgauti dar ryškesnį vaizdą.

user posted image
user posted image
user posted image

Toliau BB kremukas, vėlgi, pakuotė nereali, galvoju, gal man reikia lentynos atskiros jų produkcijai? laugh.gif Nežinau, kiek matosi ant rankos, dengia gražiai, tolygiai, kvepia maloniai - aš iš tų žmonių, kurie uosto viską hihihi.gif
user posted image
user posted image

Ant veido dar nebandžiau, tai negaliu pasakyti,kaip laiko g.gif
Toliau, tas nelemtas prausiklis - Missha super oxygen visible deep cleanser, jis tikrai labai geras - aš esu išbandžiusi ne vieną, ir ne dešimt, kvepia labai gaiviai, oda atsigauna iškart, vienintelis minusas, pilno dydžio buteliukas apie 20dolerių, pirkčiau tikrai, jei neturėčiau kitų gulinčių, dabar gi sau prisižadėjau išnaudoti turimus g.gif

SkinFood DeepSea Water MultiGel - vėlgi gavau mėginuką, jo užteks kokiems keturiems kartams, lengvas valantis drėkiklis, manau tiktų sausai odai, mano mišri jį irgi sugėre puikiai, oda po jo švelnutė, minkšutė, pati save glosčiau blush2.gif draugo namie nebuvo ax.gif
user posted image

Love aplha fiber mascara, dar neišbandžiau, nes nedrįstu, fiber tušo nesu prieš tai gyvenime turėjusi g.gif g.gif vėlgi, žavinti pakuotė blush2.gif
user posted image
Idėja tokia, kad pirmiausia tepi transplanting gel - taip įsivaizduoju, kad čia kažkas panašaus kaip būtų dirbtinių blakstienų klijai, o paskui tas fiber, ir kartoji, kol pasieki reikiamą rezultatą unsure.gif
user posted image

Čia tuoj reklama užkvips hihihi.gif,tai keliu visišką nesusipratimą, gavau dovanų su pirkiniu, atėjo pusiau išbėgęs, turėjo būti lūpų tint'as(koks lietuviškas atitikmuo? mastau.gif), Tony Moly firmos, bet toks vaizdas, kad teptum burokėlių sultis ant lūpų schmoll.gif

user posted image


o šie dar laukia savo eilės:
user posted image

Mano išbandyti ir patikimi ebay pardavėjai:iamlove-shop ir heirofkoreanculture prekės atėjo per mažiau nei savaitę, negaili mėginėlių

Vengiu hsckoreanimports bei choimarket Prekių laukiu nuo gruodžio pradžios, pirmasis bendrauja labai grubiai, antras kiek gražiau, bet visgi...


čia ir čia esu rašiusi kokių produktų dar laukiu atkeliaujančių, atsiliepimus atnešiu tik išbandžiusi 4u.gif
prašom dalintis pastebėjimais, klausimais, atsiliepimais 4u.gif

Atsakyti
Aš " Cure Aqua Gel" esu bandžiusi. Užtepi ant švarios odos, šiek tiek palauki ir nuplaunant tarsi nusirutulioja senų odos ląstelių sluoksnis. Oda po to gaivi, skaisti ir kitos priemonės geriau veikia. Giria dėl to, jog be jokių pažeidimų, mechaninio veikimo tarsi nušveičiama oda, bet labai švelniai. Šiaip patiko. Nepigus malonumas.

user posted image
Atsakyti
kalbant apie grazias pakuotes, tai Tony Moly turbut pirmauja biggrin.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

nu taip ir norisi pasakyti "skanaus" hihihi.gif
Atsakyti

 i 
Temoje pirkt/parduot ir daryt bet kokius kitus mainus negalite.
Pasigendu priemonių pavadinimų.
Atsakyti
o kas daro mainus? blink.gif mastau.gif
Atsiprašau, pražioplinau pavadinimus kelių tikrai blush2.gif
Taigi,
1. The Face Shop Lovely Me:Ex Cushion Blusher, spalva Rose Cushion
2. Holika Holika BB cream

o kiti surašyti/aiškiai matosi nuotraukose 4u.gif
Atsakyti
Aš ir pradedu atrasti azijietišką kosmetiką smile.gif Vienas iš mato atradimų tai būtų MIZON - Watermax Aqua Gel Toner
user posted image
Paprastai man sunaudoti visą produkto pakuotę būna sudėtinga blush2.gif nusibosta, pamirštu panaudoti smile.gif Bet šis tonikas labai patiko thumbup.gif , oda po naudojimo tapo švelnesnė, šiek tiek gražesnė. Mano dehidratuotai, mišriai odai labai patiko. Šiaip pavadinime yra žodelis gel, bet jo tekstūra nepasakyčiau, kad gelinė, labiau primena vandenuko tekstūrą tik gal vos vos tirštesnis g.gif
Šis veido tonikas jau į pabaigą eina, nors dabar į jo vietą ketinu pirkti, ką nors kito (norisi išbandyti, ką nors naujo) manau ateityje kartosiu smile.gif

Pirkau iš šio (mizoncorp) ebay pardavėjo tai mėginukų tai tikrai nepagailėjo thumbup.gif

Taip pat esu išbandžiusi Skinfood Agave Cactus Toner mėginuką
user posted image
Tai labai patiko galbūt kada visą pakuotę įsigysiu smile.gif

Taip pat šiuo metu naudoju Tony Moly Cat's Wink Mascara: Volume & Longlash. Visai fainas tušas smile.gif Kas patiko, kad jei sninga jis nenubėga, bet jį lengva nuvalyti su paprastu šiltu vandeniu mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
Nuotraukos iš šio blogo jame yra ir atsiliepimas apie tušą bei keletą kitų azijietiškų kosmetikos priemonių
Atsakyti
Etude House Black Head Cleansing Foam
user posted image
žiauriai skalsus doh.gif , putuoja taip kad atrodo prausiesi su skutimosi putom, nuplauna puikiausiai, man labai panašus į esteelauder violetinį prausiklį, tik puikiausi atsiliepimai ir prisiminimai, tiesa turi juodus taškelius bet nepastebečiau kas jie draskitu ir išvis toks įspudis kad jie ištirpsta, gaila kad jau rodos nebegaminamas


Shiseido - Aqualabel Deep Clear Oil Cleansing
user posted image
prausimosi aliejus, balinamasis, na ka galiu pasakyt pirmas ir paskutinis pirktinis hidrofilinis aliejus biggrin.gif
labai patiko, akiu ne tik negriaužia bet ir nera aliejines pleveles ant akiu pirmas puse minutes (o taip dažnai pasitaiko sprendžiant iš atsiliepimu apie kitus aliejus) labai skystas, dveju paspaudimu užtenka visam veidu su pilnu makiažu, nuvalo VISA kosmetika ir vandeniui atsparia, bet dabar darausi pati toki alieju, naudoju tik buteliuka nes labai mielas ir patvarus

Purebess Snail School Gel
user posted image
gelis su sraigiu ekstraktu, na ka jau ketvirtas biggrin.gif nežinau ka jis konkrečiai daro, bet oda po atrodo sveika ir toks įspudis kad po jo jau neberiebi o normali, taip pat dedu storesniu sluoksniu po naktinem kaukem
puikiai įsigeria, nieko nepalieka ant veido, kartais atrodo kad traukia oda, pudra ant jo dengiasi idealiai, man buna kad mažai drekinimo, bet dedu ant viršaus kremą mizon (apie ji žemiau)

MIZON Total Repair Youthful Essence
user posted image
geras lengvas kremas, naudoju ekstra atvejais kai oda išsausejus po rugčiu arba tiesiod kai reikia daugiau drekinimo, vieno paspaudimo per akis visam veidui, bet dienai man perriebus (aš turiu riebia oda)

MIZON Night Repair Seruming Ampoule wub.gif
user posted image
stebuklas, kuri naudoju jau antra buteliuka, vienos pipetes visam veidui man mažoka, galima naudoti kaip sos priemone, arba tiesiog kiekviena vakara, oda po jos minkšta ,ne riebi, atrodo kad švyti, ir ji balina, kas man dydelis pliusas, vien žo tik pliusai, buteliukas iš sunkaus stiklo, labai patiko tas kad viduje yra "dozatorius" t.y. ištrauki pipete sausa bet pilna, niekas ne varves iš jos ir nuo jos, smulkmena bet labai maloni biggrin.gif pats serumas nera skystas vandenukas, pasakyčiau labiau rudas gelis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 18 sausio 2013 - 17:12
QUOTE(dreamless @ 2013 01 18, 14:53)
Aš ir pradedu atrasti azijietišką kosmetiką smile.gif Vienas iš mato atradimų tai būtų MIZON - Watermax Aqua Gel Toner
user posted image
Paprastai man sunaudoti visą produkto pakuotę būna sudėtinga  blush2.gif  nusibosta, pamirštu panaudoti  smile.gif  Bet šis tonikas labai patiko  thumbup.gif , oda  po naudojimo tapo švelnesnė, šiek tiek gražesnė. Mano dehidratuotai, mišriai odai labai patiko. Šiaip pavadinime yra žodelis gel,  bet jo tekstūra nepasakyčiau, kad gelinė, labiau primena vandenuko tekstūrą tik gal vos vos tirštesnis g.gif  
Šis veido tonikas jau į pabaigą eina, nors dabar į jo vietą ketinu pirkti, ką nors kito  (norisi išbandyti, ką nors naujo) manau ateityje kartosiu  smile.gif

Pirkau iš šio (mizoncorp)  ebay pardavėjo tai mėginukų tai tikrai nepagailėjo  thumbup.gif

turejau toki, atidaviau mamai mano riebiai odai netiko, kažkaip persunkus jis man pasirode man palikdavo lipnia plevele, mama sausos odos savininke tai savo kad be jo kaip be ranku tepa prieš bet kuri kremą, laukiu tuščio buteliuko kad perpilčiau savo favorita, bet ne iš ažiječiu mirksiukas.gif

iki vakaro arba rytojaus vaikai reikalauja demesio ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julkanos: 18 sausio 2013 - 17:17
QUOTE(julkanos @ 2013 01 18, 18:43)
Etude House Black Head Cleansing Foam
žiauriai skalsus doh.gif , putuoja taip kad atrodo prausiesi su skutimosi putom, nuplauna puikiausiai,


Julkana matyt čia bus visų Cleansing Foam bruožas biggrin.gif Aš turiu The Face Shop Herb Day 365 Lemon Cleansing Foam
user posted image

Tai šis prausiklis irgi labai skalsus, o ir jo nedaug reikia. Tai nelabai įsivaizduoju kada ji pabaigsiu, nes jam vis dar galo nesimato, o dar sandeliuke turiu ir Herb Day 365 Cleansing Foam - Mung Beans ir Herb Day Cleansing Cream - 5 Combined Cereal doh.gif Pirkau juos kartu, nes rinkinys visų jų trijų buvo papigiai ebay pirkti (nors siuntimas buvo nemažas, kurį pastebėjau, tik po biddinimo blush2.gif). Tai kaip sakant veido prausiklių esu užkaupus biggrin.gif reiks gal juos kaip dušo želes pradėti naudoti tongue.gif
Atsakyti
ir man užsireikė doh.gif citrininio arba persikinio, man rodos šita tema pavojinga unsure.gif iš kokio pardavėjo pirkot? mirksiukas.gif
aš dar tokį miniuką prigriebiau smile.gif
user posted image
Sulwhasoo pirmos pagalbos serumas ir pakeliantis kremas - tikiuosi, kad stebuklus paburkusiems paakiams padarys blush2.gif nes man patinka mažus kiekius bandyti, ir kuo daugiau ("profesinė liga", turiu blogą apie kosmetiką blush2.gif ) ir dar svarstau šitą, tas gold caviar užrašas vilioja blush2.gif
aha, tas missha aqua irgi putoja puikiai wub.gif

kaži, ar tik man pusės foto nerodo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2013 01 18, 21:04)

aš dar tokį miniuką prigriebiau  smile.gif
user posted image
Sulwhasoo pirmos pagalbos serumas ir pakeliantis kremas - tikiuosi, kad stebuklus paburkusiems paakiams padarys  blush2.gif 

paakiams g.gif naudoju šitą kremą veidui, nes paakiams yra kitas šios firmos,
serumas yra skirtas bet kuriam produktui tepti prieš , tai yra nusiprausius iš pradžiu first care serum o paskui tonikas (water) -lotion- kremas- sleep pack jei reikia
apie juos tik thumbup.gif wub.gif iš šitos eigos išemiau tik lotion nes mano oda rebi ir tiesiog jau persunku, kremas riebus, bet kuo puikiausiai laiko matiškuma kaip isigeria, pudra ant juo dedasi puikiai, kartais taupimo sumetimais naudoju arba tik FirstCareSerum arba tik Water , iš sulvašuu kremu yra dar su ženšeniu kremas jis žymiai rebesnis ir naudoju ji tik nakčiai kartu su šios firmos ženšenio sleeping pack, padaro stebuklus,

paakiams šio kremo nenaudočiau, nes išsausins, bet turejau meginius iš šios serijos, visai nieko bet... buvo dar idetas meginis hystory of woo paakiams tai ten stebuklas tikras neveltui 10vnt po 1ml -10-15$kainuoja
siunčiausi rinkinukus su water15ml+lotion15ml+serum8ml+kremas su ženšeniu 5ml thumbup.gif
dabar laukiu tokius sulvašuu krenus po 5ml*5vnt pagavau už 6$ su siuntimu free thumbup.gif dabar serumo dairausiu kad už tokia kaina biggrin.gif
Atsakyti
kažkaip pagalvojau, kad lifting cream, tai gal patemps, ir iškels mano vargšus paakius, bet žinoma, tokie dalykai tik bandant atsirenkami rolleyes.gif esu dėkinga savo odai, kuri eksperimentus priima, ir dar jais džiaugiasi, o mamos, pvz. beria nuo praktiškai kiekvieno produkto blush2.gif
pasistenkim necituoti nuotraukų mirksiukas.gif , ypač jei jos buvo paskutiniame įraše, kad neapkrautumėm forumo 4u.gif
o aš serumą naudoju po tonerio mastau.gif ir ne kasdien g.gif
Atsakyti