Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

user posted image
Agurkų auginimo technologija
Agurkų auginimas ir priežiūra
Agurkų auginimo technologija
AUGINIMO TECHNOLOGIJA

Ankstesnė tema
PriešPASKUTINĖ TEMA
Paskutinė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 14 vasario 2013 - 20:31
Aisku, kol as miegu, jos apsirupina visokiais nai nai agurkais cool.gif Man mano feja nieko nesake unsure.gif

Ai, turiu vienus-gana bus... Papasakosit rudeniop biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 14, 21:34)
Ai, turiu vienus-gana bus...


kiek? blink.gif blink.gif
Bet turbūt tavo fėja nutarė tavęs pasigailėt - jau pomidorais užsikasei, gana bus tau veiklos..

Aš vis grasinausi ženkliai agurkų plantaciją apmažint, o žiūriu, kad vėl desėtkas pavadinimų iš maišelio vėpso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 vasario 2013 - 21:54
QUOTE(saintlina @ 2013 02 14, 21:53)
kiek?  blink.gif  blink.gif 
Bet turbūt tavo fėja nutarė tavęs pasigailėt - jau pomidorais užsikasei, gana bus tau veiklos..

Aš vis grasinausi ženkliai agurkų plantaciją apmažint, o žiūriu, kad vėl desėtkas pavadinimų iš maišelio vėpso  doh.gif




Turiu vienus nai nai agurkus tongue.gif Is BS kiti...paprasti... be navarotu hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 14 vasario 2013 - 22:07
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 14, 22:07)
Turiu vienus nai nai agurkus tongue.gif


čia veislė tokia? biggrin.gif Nai nai čia čia čia assa.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 14, 22:07)
Turiu vienus nai nai agurkus tongue.gif Is BS kiti...paprasti... be navarotu  hihihi.gif

Na, bet koks kaifas turėti kompromatą bigsmile.gif Turi Мальчик с пальчик ir jis yra iš nai nai, su navarotais.

Dar tikrai turėtum turėti Merengue, jie taip pat su navarotais. Miegi žiemos miegu ir net spėjai pamiršt apie jau turimus turtus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 14, 22:17)
Na, bet koks kaifas turėti kompromatą  bigsmile.gif  Turi Мальчик с пальчик ir jis yra iš nai nai, su navarotais. 

Dar tikrai turėtum turėti Merengue, jie taip pat su navarotais. Miegi žiemos miegu ir net spėjai pamiršt apie jau turimus turtus  tongue.gif



Kaip gera tureti feja, kuri viska zino ir prisimena ir man primena wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 14, 22:17)
Turi Мальчик с пальчик ir jis yra iš nai nai, su navarotais. 



labai prašyčiau daugiau tokiais intriguojančiais pavadinimais nebesišvaistyti blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 14, 22:24)
labai prašyčiau daugiau tokiais intriguojančiais pavadinimais nebesišvaistyti  blink.gif  blink.gif

Nu va, gi pernai juos auginau ir berods minėjau geru žodžiu temoj. Šiaip pagal Marmaledo įdėtą straipsnį, reiktų juos ant špalerių augint, tuomet riebesni tie pučiokai gaunasi. Maniškiai lipo į kukurūzus mirksiukas.gif
Atsakyti
ai, tai gerai, jei reik špalerių - vadinas, pas mane be jų būtų kūdi ir biedni. Iškart nebeatrodo tokie viliojantys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2013 02 14, 23:24)
labai prašyčiau daugiau tokiais intriguojančiais pavadinimais nebesišvaistyti  blink.gif  blink.gif

drinks_cheers.gif Niekaip nesuprantu,kas man toj floros temoj įlindus pasidaro g.gif Šiaip jau esu atspari visokiom reklamom,lankstinukam,bet SM įkišus nosį, protas iškart kažkur išsivalakoja...Jau turiu ir morengų,ar atomų,atlantų ir iš viso septyni pokeliai,o sėju max tris.Tai dabar dar tas malčik s palčikom ir dar nai nai ir su navarotais ir dar su špaleriais blink.gif
Atsakyti
Tai prasome paviesinkite kokias vesisles paruoset pavasariui ax.gif
Atsakyti