Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai, agurkėliai

QUOTE(Gaudvilė @ 2013 02 15, 11:02)
nai nai serijos yra Кузнечик, Мастер, Аванс, Хит сезона, Муравей, Кустовой, Амур. O tokių, kurių laisvai galima gauti ir jau yra užsirekomendavę: Mandy, Melody, Motiva, Dirigent, Pasalimo, Pasamonte, Pasanova, Pasarebo  mirksiukas.gif

ale tai matai, tokių nai naininių ir aš turėsiu wub.gif wub.gif Žodžiu- PAVASARI- ATAIK, LAUKIAM, reikals yr- sodint, sėt norim jau ax.gif Laukia padėti žiogeliai, skruzdėliukai, meistriukai ir dar visko kotoki su krūmiukais cool.gif
Atsakyti
Nu moteros išeisiu iš proto agurkų veislių turiu virš 15, bet jūs gundot nežmoniškai blush2.gif , kas žino kur Alytuje nusipirkti rusiškų sėklų mirksiukas.gif. Dar tinka Kauno adresai ir Panevežio ten planai yra važiuoti artimiausiais savaitgaliai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 11:49)

gal neprisidėsiu prie beprotybės labai stipriai, ale Kaune tai sėklelę prie Saulėtekio turgaus nykštukai rekomenduoja vis, dar kiap supratau Panevėžio turgelyje bobula su rusiškom sėklom darbuojasi, o daugiau - nežinau ir žinot nebenoriu cool.gif Man jau gana visko ( aišku, iki kol KAŽKO tokio naujo nematyto ir gundančio pamatysiu doh.gif doh.gif doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 15, 12:56)
gal neprisidėsiu prie beprotybės labai stipriai, ale Kaune tai sėklelę prie Saulėtekio turgaus nykštukai rekomenduoja vis, dar kiap supratau Panevėžio turgelyje bobula su rusiškom  sėklom darbuojasi, o daugiau - nežinau ir žinot nebenoriu  cool.gif Man jau gana visko ( aišku, iki kol KAŽKO tokio naujo nematyto ir gundančio pamatysiu doh.gif  doh.gif  doh.gif )

Nu tave fėjos biggrin.gif aprūpina o mums Alytiškėms, ner nei kur pačioms įsigyti lotuliukas.gif , čia apie rusiškas smile.gif .
Kauno tikslaus adreso reikia. Navigacinė nesupras tą ką tu pasakei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . Panevėžį sesė nuves į tą stebuklingą turgų, nes ji man po du pokelius perka sako gėda po vieną blush2.gif . Su pomidorais taip padarė o jie juk paskui iš savo sėklų galima surinkti blush2.gif , ji ne daržininkė nesupranta o ten sėklų keli šimtai doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 12:12)
ji ne daržininkė nesupranta o ten sėklų keli šimtai  doh.gif .


ir mano sesė Kaune gyvena, tai tik pasiuntiniu gali būt, paimt nebent, su nupirkimais- 100metų jai iki tų veislių ir auginimo, nupirktų belenkokias ir turėtų būt gerai.

SĖKLELĖ, parduotuvė
Įmonės kodas 133372482
V. Krėvės pr. 95A, LT-50369, KAUNAS (685) 11675
Buveinės adresas: Kaunas, Taikos pr. 92-617, 618, 114 kamb., tel./ faksas (8-37) 312576, tel. 8 686 36258
Parduotuvė "Sėklelė" Saulėtekio turguje Kaune, Krėvės g. 95A, tel. 8 685 11675
Darbo laikas pagrindinėje būstinėje: pirmadienį - penktadienį 9-16.30 val.
Parduotuvė "Sėklelė" dirba antradienį - penktadienį 9 -17 val., šeštadienį 9 - 15 val.
čia iš googlo ištraukiau, realiai tai tik nutuokiu kur tas yr blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2013 02 15, 02:10)
drinks_cheers.gif Niekaip nesuprantu,kas man toj floros temoj įlindus pasidaro g.gif Šiaip jau esu atspari visokiom reklamom,lankstinukam,bet SM įkišus nosį, protas iškart kažkur išsivalakoja...Jau turiu ir morengų,    Tai dabar dar tas malčik s palčikom

Jo, čia kažkokia magija sklando.Visko reik.. doh.gif lotuliukas.gif Ieškojau Merengue neradau-kur gavote? jei ne paslaptis..O gal kuri vilnietė parduotų po kelias Merengue ir kokių nors kekinių (pučkovyje)agurkų sėklų? daigais irgi pirkčiau (aišku vėliau).Labai noriu išmėginti, pirmą kart apie tokius išgirdau..Labai tikiuosi kuri atsilieps... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 15, 12:53)
Jediara, o kur augini Malcik s palcik?

Aš auginu tik šiltnamyje, lauke ir Maximoje pirkti gerai auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asta ir G @ 2013 02 15, 12:12)
Nu tave fėjos  biggrin.gif aprūpina o mums Alytiškėms, ner nei kur pačioms įsigyti  lotuliukas.gif , čia apie rusiškas  smile.gif .
Kauno tikslaus adreso reikia. Navigacinė nesupras tą ką tu pasakei lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

Taikos adresas savaitgaliais nedirba, atkreipiu dėmesį, o kioske gyvenime nebuvus, tai net nežinau ar jis dirba ir ar turi, ką įdomaus pasiūlyt wink.gif
Bet gal dar kas iš kauniečių važiuos, susitartumėt.

QUOTE(nijole0619 @ 2013 02 15, 12:18)
Jo, čia kažkokia magija sklando.Visko reik.. doh.gif  lotuliukas.gif Ieškojau Merengue neradau-kur gavote? jei ne paslaptis..O gal kuri vilnietė parduotų po kelias Merengue ir kokių nors kekinių (pučkovyje)agurkų sėklų? daigais irgi pirkčiau (aišku vėliau).Labai noriu išmėginti, pirmą kart apie tokius išgirdau..Labai tikiuosi kuri atsilieps... 4u.gif  4u.gif

Vilniuje čia Merengue sėklyčių yra, 10vnt - 2Lt wink.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif Pati juk googlej galėjau rast aptemo protas tik šį puslapį matau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2013 02 15, 09:41)
ohmy.gif kas pas jus tiek suvalgo? Jau, berods, kažkada to klausiau...  doh.gif 


mes labai megstam konservuotus agurkus smile.gif
O siaip, zinoma, kad perdaug ju buna.. bet kai buna perteklius, yra zmoniu, kurie kasmet net iki kaimo atvaziuoja ju pasiimt, tai galu gale netgi pritruksta smile.gif
Ir aplamai - nesodinciau tiek, jei ne SM. Cia uzejus norimos veisles geometrine progresija auga biggrin.gif O kai dar yra vietos, kur tiek seklu sukist, tai taip ir gaunasi..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 15 vasario 2013 - 13:31
merginos gal kuri pasidalintu rusisku agurklu sekliukais, buciau dekinga, mainams turiu pomidoriuku sekliuku, jalapeno margucio sekliukiu smile.gif
Atsakyti
Pernai, kokią veislę sėjot kovą mėn. mirksiukas.gif Viską stebėjau noriu žinoti kokia buvo veislė. ax.gif
Atsakyti