Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

user posted image





Sena tema
Atsakyti
Kažkas buvo greitesnis.... biggrin.gif Kažkuri gal ištrinkit temą, nes dabar dvi naujos biggrin.gif
Atsakyti
Abi temos gražios, tai dabar nors imk ir persiplėšk biggrin.gif
Aij, aš galiu ir abiejose temose bendraut, jei ką lotuliukas.gif
Atsakyti
Irisai is senos temos..

Pirmoji virtuve taip ir liko neuzbaigta.. jo biski praleidai biggrin.gif
Atsakyti
Dabar esu naujos paieskose, duosiu jusu mintims pagalvoti, gal kazka patarsite ko neapgalvojau, cia tik eskizas, detaliai nemoku isdestyti, bet esme ir kur kokia technika stovetu..

user posted image

user posted image
Atsakyti
Kokiose internetinėse pardėse perkat buitinę techniką g.gif Suprantu,kad kainos skiriasi net ir keliais šimtais imant kad ir kokį buitinį prietaisą.Aktualu kokios pardės suteikia didžiausias nuolaidas arba bent galima derėtis.Kai kuriose kainos neblogos tarkim,bet nė lito nenusiderėsi ax.gif Geriau pirkti kiek įmanoma daugiau buitinės technikos iš vienos internetinės pardės ar geriau atskirai g.gif Nu vienu žodžiu, blush2.gif tikriausiai viskas priklauso nuo konkrečios situacijos cool.gif Jei nesunku pasidalinkit savo patirtimi ax.gif
Atsakyti
Virtuve temos ivade man atrodo labai salta ir primena buchalterini ofisa. Nenoreciau tokios niekaip. Spinteles grynai primena buchalterines spintas, tos rudosios. Grindys isvis...
Atsakyti
va ir mano virtuve.is tel fotkinau,tai ner kokybes kazkaip.nuotrauku ikelt cia nemoku,tai cia galima paziuret http://public.fotki....renkaa/virtuve/
Atsakyti
Gal įvado nuotrauką reiktų sumažinti, o tai netelpa biški. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 03 15, 16:26)
Dabar esu naujos paieskose, duosiu jusu mintims pagalvoti, gal kazka patarsite ko neapgalvojau, cia tik eskizas, detaliai nemoku isdestyti, bet esme ir kur kokia technika stovetu..

Labai daug mažiukų stalčiukų, ką juose laikysi? Po vieną šaukštelį? Kam atstumas tarp pakabinamų spintelių? Čia gal programėlės bėda, nes manau, kad tu taip nedarysi smile.gif Man fainiau brėžinukus paprastesnius žiūrėt, nes čia visos nereikšmingos detalės trukdo pamatyt esmę smile.gif
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 16:58)
Kokiose internetinėse pardėse perkat buitinę techniką g.gif Suprantu,kad kainos skiriasi net ir keliais šimtais imant kad ir kokį buitinį prietaisą.Aktualu kokios pardės suteikia didžiausias nuolaidas arba bent galima derėtis.Kai kuriose kainos neblogos tarkim,bet nė lito nenusiderėsi ax.gif Geriau pirkti kiek įmanoma daugiau buitinės technikos iš vienos internetinės pardės ar geriau atskirai g.gif Nu vienu žodžiu, blush2.gif tikriausiai viskas priklauso nuo konkrečios situacijos cool.gif Jei nesunku pasidalinkit savo patirtimi ax.gif

Aš viską pirkau iš max24 parduotuvės, nuvažiavom, pasikonsultavom, kainos jų pasirodė priimtiniausios kiek žiūrėjau kitur ir kiek siunčiau užklausas. Prekes jau atvežė, labai fainai bendrauja vadybininkai smile.gif Pirkau ir to, ko pas juos int. pardėj nėra.
QUOTE(Taurė @ 2013 03 15, 17:13)
Virtuve temos ivade man atrodo labai salta ir primena buchalterini ofisa. Nenoreciau tokios niekaip. Spinteles grynai primena buchalterines spintas, tos rudosios. Grindys isvis...

O man kaip tik tokios arčiau širdies, nemėgstu klasikos smile.gif Čia kas kam patinka smile.gif

QUOTE(Dešimtukas @ 2013 03 15, 18:15)
Gal įvado nuotrauką reiktų sumažinti, o tai netelpa biški.  mirksiukas.gif

Nemoku blush2.gif Tuoj baigsis pirmas puslapis ir nebetrukdys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 15, 17:13)
Virtuve temos ivade man atrodo labai salta ir primena buchalterini ofisa. Nenoreciau tokios niekaip. Spinteles grynai primena buchalterines spintas, tos rudosios. Grindys isvis...

Nu mat,kaip skoniai zmoniu skiriasi.. Man ta virtuve labai faina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 17:58)
Kokiose internetinėse pardėse perkat buitinę techniką g.gif Suprantu,kad kainos skiriasi net ir keliais šimtais imant kad ir kokį buitinį prietaisą.Aktualu kokios pardės suteikia didžiausias nuolaidas arba bent galima derėtis.Kai kuriose kainos neblogos tarkim,bet nė lito nenusiderėsi ax.gif Geriau pirkti kiek įmanoma daugiau buitinės technikos iš vienos internetinės pardės ar geriau atskirai g.gif Nu vienu žodžiu, blush2.gif tikriausiai viskas priklauso nuo konkrečios situacijos cool.gif Jei nesunku pasidalinkit savo patirtimi ax.gif


Aš kaip tik vakar šiandien siuntinejau uzklausas. Nuleidžia labai ne daug. Jei vienoje įmonėje kazkas pigiau, tai kitoje brangiau ir atvirksciai unsure.gif arba kitoje neturi būtent tokio modelio, kokia noriu. Siaip www.kainos.lt galima pasitikrinti, kuri el. Parduotuvė siūlo pigiausiai konkrečią preke.
Atsakyti