Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 16:58)
Kokiose internetinėse pardėse perkat buitinę techniką g.gif Suprantu,kad kainos skiriasi net ir keliais šimtais imant kad ir kokį buitinį prietaisą.Aktualu kokios pardės suteikia didžiausias nuolaidas arba bent galima derėtis.Kai kuriose kainos neblogos tarkim,bet nė lito nenusiderėsi ax.gif Geriau pirkti kiek įmanoma daugiau buitinės technikos iš vienos internetinės pardės ar geriau atskirai g.gif Nu vienu žodžiu, blush2.gif tikriausiai viskas priklauso nuo konkrečios situacijos cool.gif Jei nesunku pasidalinkit savo patirtimi ax.gif


Mikrobangės duris užsakinėjau iš derekis.lt, man patiko bendravimas, aišku ir nuolaidos (!!!!), tai ir toliau su jais bendrauju biggrin.gif
Prieš gerą mėnesį mano kaitlentė 2999 kainavo, nusiunčiau užklausą, tai nulęido iki 2500, dabar kai ne pirmą kartą užsakau, tai išvis už 2310 net susitariau thumbup.gif
Atsakyti
As buitine technika susipirkau is buitene.lt ten man paderino geriausiai kainas ir kazkaip nesiskundziu aptarnavimu.
Atsakyti
QUOTE(lietinga @ 2013 03 15, 11:31)
Nu mat,kaip skoniai zmoniu skiriasi.. Man ta virtuve labai faina wub.gif

Smagu, kad skirtingi. Jei but vienodi, visu virtuves butu vienodos smile.gif Patalpa uztai kokia ten, mano svajoniu virtuve visa tilptu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 03 15, 19:56)
Mikrobangės duris užsakinėjau iš derekis.lt, man patiko bendravimas, aišku ir nuolaidos (!!!!), tai ir toliau su jais bendrauju biggrin.gif
Prieš gerą mėnesį mano kaitlentė 2999 kainavo, nusiunčiau užklausą, tai nulęido iki 2500, dabar kai ne pirmą kartą užsakau, tai išvis už 2310 net susitariau thumbup.gif


Aš laukiu iš jų atsakymo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 03 15, 18:26)
Labai daug mažiukų stalčiukų, ką juose laikysi? Po vieną šaukštelį? Kam atstumas tarp pakabinamų spintelių? Čia gal programėlės bėda, nes manau, kad tu taip nedarysi smile.gif Man fainiau brėžinukus paprastesnius žiūrėt, nes čia visos nereikšmingos detalės trukdo pamatyt esmę smile.gif



Tai va, kad kitaip neturiu kaip pasibraizyti, nes programkes tikrai nesu ivaldzius ir ten sudetinga man visko rasti...

Nu esme, kad ta siena: Saldytuvas, spinta su orkaite.. ir iki lango pakabinamos spinteles..

Kita siena langas ir uzsisukam su baru..

Nu nebus tu mazu stalciuku, bus vien stalciai.. norejau tik idet, kad gal kokiu komentaru butu, nes ir langa ir viska dar galima pastumti taip kad butu patogi virtuve..

Ir dar mane kamuoja keli klausimai:
1. Patalpos aukstis 2.6m, bet noreciau spinteliu iki lubu, tai jos cia griozdiskos gaunasi.. tikriausiai reiketu ties spintelemis darytu lubu pazeminima, bet koks tas opimalus aukstis butu?

2. Gal virsuje esncioje sinoje nedaryti duru, o ten daryti virtuve L formos, o ties langu statyti normalu valgomaji stala..

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinka_2010: 15 kovo 2013 - 20:13
QUOTE(Mindija @ 2013 03 15, 18:56)
Mikrobangės duris užsakinėjau iš derekis.lt, man patiko bendravimas, aišku ir nuolaidos (!!!!), tai ir toliau su jais bendrauju biggrin.gif
Prieš gerą mėnesį mano kaitlentė 2999 kainavo, nusiunčiau užklausą, tai nulęido iki 2500, dabar kai ne pirmą kartą užsakau, tai išvis už 2310 net susitariau thumbup.gif

O man nė cento nenuleido,pirmas bandymas derėtis nepavyko verysad.gif Jie vieninteliai turėjo man reikalingą prekę doh.gif

QUOTE(plyta @ 2013 03 15, 19:26)
As buitine technika susipirkau is buitene.lt ten man paderino geriausiai kainas ir kazkaip nesiskundziu aptarnavimu.

Vat čia kiek žiūrėjau mano pasirinkimas kelių prietaisų pigiausiai ir be derybų išeitų.Bet...šaldikas net keliais šimtais brangesnis nei kitur.

Kol kas tik žvalgausi ir renkuosi buitinės technikos modelius,bet naktim ir taip, kaip ir dauguma jūsų, nemiegu lygindama kainas doh.gif

Man atrodo pagal tai kiek skaičiau,kad buitinės technikos nebūtina turėti užsakant baldus g.gif Pakanka žinot pavadinimus,o charakteristikas baldininkas susižino ar kaip g.gif MB spaudžia,kad viską iš anksto susipirkt,o po to baldininką kviestis,nes neva gali norimo modelio negaut ir t.t. ir paskui netiks skylės ir t.t.
Kuris iš mūsų teisus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 19:27)
Man atrodo pagal tai kiek skaičiau,kad buitinės technikos nebūtina turėti užsakant baldus g.gif Pakanka žinot pavadinimus,o charakteristikas baldininkas susižino ar kaip  g.gif MB spaudžia,kad viską iš anksto susipirkt,o po to baldininką kviestis,nes neva gali norimo modelio negaut ir t.t. ir paskui netiks skylės ir t.t.
Kuris iš mūsų teisus blush2.gif  4u.gif


Sveiki ir sveikos mirksiukas.gif Vis skaitau..skaitau... biggrin.gif
Mums pats baldininkas sakė, kad geriausia kai jau turime norimą buitinę techniką, ar bent jau užsakyta ir žinoma 100%, kad ją turėsime. Sako, po to būna-nebėr, nebegamina, nebeveža į LT ir pan rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 21:27)
O man nė cento nenuleido,pirmas bandymas derėtis nepavyko verysad.gif Jie vieninteliai turėjo man reikalingą prekę doh.gif
Vat čia kiek žiūrėjau mano pasirinkimas kelių prietaisų pigiausiai ir be derybų išeitų.Bet...šaldikas net keliais šimtais brangesnis nei kitur.

Kol kas tik žvalgausi ir renkuosi buitinės technikos modelius,bet naktim ir taip, kaip ir dauguma jūsų, nemiegu lygindama kainas doh.gif

Man atrodo pagal tai kiek skaičiau,kad buitinės technikos nebūtina turėti užsakant baldus g.gif Pakanka žinot pavadinimus,o charakteristikas baldininkas susižino ar kaip  g.gif MB spaudžia,kad viską iš anksto susipirkt,o po to baldininką kviestis,nes neva gali norimo modelio negaut ir t.t. ir paskui netiks skylės ir t.t.
Kuris iš mūsų teisus blush2.gif  4u.gif


Mano baldininkas sakė, kad pakanka tik modelius žinoti, jam reikalingi tikslus ismatavimai. Nu nemanau, kad po mėnesio nebus modeliu mirksiukas.gif be to tie ismatavimai daugmaž yra vienodi.
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 03 15, 17:29)
Smagu, kad skirtingi. Jei but vienodi, visu virtuves butu vienodos  smile.gif  Patalpa uztai kokia ten, mano svajoniu virtuve visa tilptu  wub.gif


Toje foto kuri buvo ikelta, realiai buvo daroma iskart sustatyta, sumontuota.
O kai zmones pradeda gyventi atsiranda jaukios detales, kurios ir sukuria visa "ne ofiso" jausma.
Ne tik dabar, bet daug kartu esu maciusi, kaip zmones sukritikuoja bet kokia erdve, kuri nuotraukoje yra katik padaryta.
Detalems reikia laiko. Jos neatsiranda per diena.
Zurnaluose kur matote irengtas erdves, kur dizaineriai padirbejo prie viso meno kurinio, daznai dedamos dekoracijos tik tam kad papuosti ta nykia erdve.
Dazniausiai, kad ir kokia grazi virtuve, kambarys niekada neatsiskleidzia iki tol, kol ten nera detaliu, aksesuaru, kurie ne visada tik del grozio stovi.
Jei imant si konkretu atveji, tai nemanau, kad apsoliuciai visos moterys ant tiek butu sterilios, kad net sleptu arbatinuka.
Ziurekit atlaidziau i tuos pavyzdzius.. Garantuotai sitas pavyzdys atrodytu kur kas graziau su virtuves atributais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 21:27)

Vat čia kiek žiūrėjau mano pasirinkimas kelių prietaisų pigiausiai ir be derybų išeitų.Bet...šaldikas net keliais šimtais brangesnis nei kitur.


Man reikiamas saldytuvas pas juo kainavo ir brangiau tai as jiem parasiau uz kiek randu ir jie nuleido iki mano rastos pigiausios kainos, tas pats buvo su kaitlente. Bandykit deretis jie kazkaip pakankamai man lankstus buvo lyginant su kitais.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2013 03 15, 21:02)
2. Gal virsuje esncioje sinoje nedaryti duru, o ten daryti virtuve L formos, o ties langu statyti normalu valgomaji stala..

o tai šituo atveju valgomojo stalo nesat numatę?
iš kur veda tos durys, kur viršutinėj sienoj?
jeigu tas duris perkelti ant kairiau esančios sienos, kad iškart neįpult į virtuvę, ant baro hihihi.gif , tada gal geriau prie tos sienos virtuvinį sukt (jei jau norit L formos) ir valgomąjį stalą prie lango bigsmile.gif

jau anksčiau porakart rašiau, kad šaldytuvą daryčiau prie stalviršio, apkeisčiau šiuo atveju su orkaitės spinta, dėl to, kad taip patogiau:
- susimažina darbinis trikampis šaldytuvas/kaitlentė/plautuvė - tas svarbu, nes kasdien belekiek kursuojam juo ax.gif
- patogiau parsinešus produktus susidėt į jį (prieš tai susidedi ant stalviršio ir netrypčiodama į dešinę/į kairę susikrauni) mirksiukas.gif

O orkaitė iš esmės nėr jau toks dažnai naudojamas prietaisas, o ir kai naudoji, tai įjungi ir pamiršti kepimo laikui (dažniausiai) bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 15 kovo 2013 - 21:07
kristinka_2010 pas mane bus labai panašu, tik plautuvė su kaitlentė sukeista vietomis ir orkaitė apačioje po kaitlente, tai ryt jeigu viskas bus gerai galėsiu parodyti smile.gif Pas mane aukštis 2,70, dariau ne iki lubų, palikau gal 10 cm g.gif Nepamenu smile.gif Aš asmeniškai nemėgstu barų, man jie tokia atgyvena ax.gif Be to, pagalvok, kaip tavo vaikai ropšis ant tų baro kėdžių smile.gif Kažkaip man tie barai visai ne naminiai, aš pasirinkau paprastą pietų stalą su 4 kėdėm, kad viesi vienas prieš kitą sėdėtume smile.gif
QUOTE(aiduke @ 2013 03 15, 20:27)
O man nė cento nenuleido,pirmas bandymas derėtis nepavyko verysad.gif Jie vieninteliai turėjo man reikalingą prekę doh.gif

Man atrodo pagal tai kiek skaičiau,kad buitinės technikos nebūtina turėti užsakant baldus g.gif Pakanka žinot pavadinimus,o charakteristikas baldininkas susižino ar kaip  g.gif MB spaudžia,kad viską iš anksto susipirkt,o po to baldininką kviestis,nes neva gali norimo modelio negaut ir t.t. ir paskui netiks skylės ir t.t.
Kuris iš mūsų teisus blush2.gif  4u.gif

Pažiūrėkit max24.lt, o jeigu nerasite reikiamos prekės, užklauskite, tikrai bus smile.gif Mes susiradom buitinę techniką, apsisprendėm, užsakėm ir apie porą mėnesių jie prabuvo pas pardavėjus sandėlyje, atvežė tik prieš kelias dienas dėl virtuvės montavimo. Nebūtina jų turėt, bet modelius reikia žinot. O dar gali būti toks dalykas, kad kokį mėnesį reiks laukt, kol atvež reikalinga modelį, ne viskas būna sandėliuose smile.gif

QUOTE(monikiux.pa @ 2013 03 15, 20:36)
Sveiki ir sveikos mirksiukas.gif  Vis skaitau..skaitau... biggrin.gif 
Mums pats baldininkas sakė, kad geriausia kai jau turime norimą buitinę techniką, ar bent jau užsakyta ir žinoma 100%, kad ją turėsime. Sako, po to būna-nebėr, nebegamina, nebeveža į LT ir pan rolleyes.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti