Įkraunama...
Įkraunama...

Tupperware indai

Sveiki,
ar yra tarp TW prekių indas skysčiui? Na, kokių 5 l talpos vandeniui į kelionę pasiimti? Ne ąsotis.
Atsakyti
O tokiu melynu buteliu ar yra pirkti, nes tik geltonus matau g.gif
user posted image
Atsakyti
Koks yra pats didžiausias dubuo su dangčiu tešlai kildinti ?
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2014 06 30, 20:21)
Koks yra pats didžiausias dubuo su dangčiu tešlai kildinti ?

Nzn kox yra didziausias, bet as turiu 7,5 ltr ir 10 ltr. Ir vienu ir kitu lb dziaugiuosi.
Atsakyti
O kaip atrodo tas dubuo su dangčiu tešlai kildinti? noreciau isigyti... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2014 07 01, 19:23)
O kaip atrodo tas dubuo su dangčiu tešlai kildinti? noreciau isigyti... ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos merginos,

Isigyjau Ultra Pro 5,7l puoda. Gaminau jame jau ne karta patiekalus ir visa laika likau suzaveta, kol nepabandziau iskepti varskes apkepo. Kadangi mano turimas puodas yra didelis su aukstomis sienelemis, man virsus apkepo nei kiek neapskrudo, kas man ir nepatiko. Tai dabar mastau ar cia del to, kad mano puodas su aukstomis sienelemis ar tiesiog sis puodas netinkamas siam patiekalui. Noreciau pabandyti ir lazanija, bet bijau, kad del per aukstu puodo sieneliu neapskrus nei kiek virsus. gal kas kepete tokio dydzio puode apkepa arba lazanija? gal galite pasidalinti patirtimi kaip gavosi? Gal vertetu isigyti dar ir mazesni puoda g.gif O gal visuoses siuose puoduose kepamas maistas neapskrunda?

Dar klausimelis, gal kas zinote ar galime kepant maista siame puode ijungti griliaus funkcija?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amliv99: 16 liepos 2014 - 12:20
Salotu centrifuga melyna ir raudona buna? Nerandu kataloge..
Atsakyti
QUOTE(amliv99 @ 2014 07 16, 12:11)

Dar klausimelis, gal kas zinote ar galime kepant maista siame puode ijungti griliaus funkcija?


Jokiu būdu nenaudokite griliaus funkcijos.
O lazaniją bei kugelį aš kepu, apskrunda. Tik reikia neuždengus dangčiu kepti. Tarkim lazaniją kepu 30 min uždengus, o po to dar 15 min atidengus. Mano indas 3,5 l.
Atsakyti
QUOTE(Arita:) @ 2014 08 17, 17:20)
Jokiu būdu nenaudokite griliaus funkcijos.
O lazaniją bei kugelį aš kepu, apskrunda. Tik reikia neuždengus dangčiu kepti. Tarkim lazaniją kepu 30 min uždengus, o po to dar 15 min atidengus. Mano indas 3,5 l.


Aciu uz informacijos pasidalinima 4u.gif
Atsakyti
kuri labiau dominaties ar platinat, gal galit pasakyt ar yra/bus sumustiniu dezute uzapvalintais kampais? Na, tokio mazdaug plastiko kaip Samba rinkinys. Siame kataloge nera, bet ar bus kada aplamai unsure.gif 2 keturkapmes yra, bet man jos tai nea schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 08 25, 19:58)
kuri labiau dominaties ar platinat, gal galit pasakyt ar yra/bus sumustiniu dezute uzapvalintais kampais? Na, tokio mazdaug plastiko kaip Samba rinkinys. Siame kataloge nera, bet ar bus kada aplamai  unsure.gif 2 keturkapmes yra, bet man jos tai nea  schmoll.gif

yra jo tokios nedidukės, buvo išpardavimuose nelabai senai , gal 24 litai kainavo
Atsakyti