Įkraunama...
Įkraunama...

J.CREW

user posted image
Sena tema
Facebook albumas
Senas albumas
Merginos, prašymas:
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo,aiškumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 21 kovo 2013 - 16:10
spygliz, as su 89 perku 2 dydi, tau tikrai 00 neskes per krutine, nepirk didesnio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 03 21, 17:12)
spygliz, as su 89 perku 2 dydi, tau tikrai 00 neskes per krutine, nepirk didesnio  4u.gif

g.gif sakai ir 0 per dideli bus unsure.gif pecius reik pasimatuot..ir 00 biaju per trumpu rankoviu.. g.gif
Atsakyti
Aireda, musu vizija is senos temos , patapusi realybe mirksiukas.gif biggrin.gif

ko tik zmogus neprisigalvosi turedamas nedarbinguma, net persirengti netingu biggrin.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 21 kovo 2013 - 16:27
QUOTE(sauleleee_ @ 2013 03 21, 17:00)
Sakykit. J.Crew marskinuku klasikiniu xs dydis labai mazi?  g.gif nebuna didinti siek tiek? Realiai nesiojant S dydi rubu, bet kiek turiu maikuciu, ne ( j,crew) tai man xs per anksta buna per krutine gal  g.gif


As irgi nesioju S dydi, per krutine ~90 cm, tai siu marskinuku http://www.jcrew.com...~~~~~/29866.jsp
XS dydis tinka 4u.gif
Atsakyti
Siandien gavau savo vistukinius silkinius marskinius, emiau 4 dydi su 90cm, nugi kaip tik, peciai vietos, apacioj laivumo tikrai yra, tik rankoves trumpos doh.gif tai arba nesiot pasiraitavus arba.. Siaip labai mieli marskinukai, tik is tikruju galejo rankoves but ilgesnes doh.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 21, 17:47)
Siandien gavau savo vistukinius silkinius marskinius, emiau 4 dydi su 90cm, nugi kaip tik, peciai vietos, apacioj laivumo tikrai yra, tik rankoves trumpos  doh.gif  tai arba nesiot pasiraitavus arba.. Siaip labai mieli marskinukai, tik is tikruju galejo rankoves but ilgesnes  doh.gif  4u.gif


na, man daugumos rubeliu rankoves trumpos, nes as ilgaranke ax.gif tai patraukiu ciut virsun, jei megztukas, atlenkiu, jei svarkas, atraitau, jei marskinukai biggrin.gif

tiesa, Blythe rankoves man kaip tik...siu vistiniu marskinuku, tai neturiu, gal ju trumpesnes nei Blythe g.gif
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2013 03 21, 17:56)
4u.gif  perkeliu i nauja temute klausima  ax.gif



29Tall juosmuo-43 cm,klubai-49 cm(pernykstes velvetkes)
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 03 21, 17:51)
na, man daugumos rubeliu rankoves trumpos, nes as ilgaranke ax.gif tai patraukiu ciut virsun, jei megztukas, atlenkiu, jei svarkas, atraitau, jei marskinukai biggrin.gif

tiesa, Blythe rankoves man kaip tik...siu vistiniu marskinuku, tai neturiu, gal ju trumpesnes nei Blythe g.gif

O as blythe neturiu, tai nepalyginsiu, nu bet gaila kai buna trumpi, o ypac silkiniai, nes paprasti medvilniniai kai buna trumpi tai as jau pripratus, kazkaip jau nebekreipiu demesio biggrin.gif Pakolkas vieninteliai is mano turimu tai j.crew lininiai su ilgomis normaliomis rankovemis thumbup.gif Tik kad lininius as dazniausiai su atraitotom rankovem nesioju.. Su marskiniais tai cia mano amzina problema.. doh.gif Bet kaip Dideja minejo visada yra iseitis, kaip tuos marskinius nesioti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1JULIANA6 @ 2013 03 21, 18:08)
labai grazu wub.gif
o kokie cia marskinukai?


dekui smile.gif
cia sitie, bet paskutiniu metu ju nebematau http://factory.jcrew...21763/21763.jsp

Papildyta:
QUOTE(inga_ @ 2013 03 21, 18:26)
nu dideja, gražuole, atrodai puikiai, žiūriu diržiukas jau įkabintas drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  tongue.gif  suderintas, šaunu, kad rodai savo derinukus smile.gif


aciu biggrin.gif
na, jau, ingute_, manau pati turetum daugiau ka uz mane parodyti tongue.gif Prisiruosk, prasom, nepatingek nufotkint ir imesk pasigrozeti mums bigsmile.gif 4u.gif na ir dar....palaikyk foto ilgiau nei 5 minutes tongue.gif lotuliukas.gif


QUOTE(vilmabu @ 2013 03 21, 18:28)
Dideja,minioje nebusit nepastebeta wub.gif thumbup.gif



Aciu, bendramintes, uz grazu zodi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dideja: 21 kovo 2013 - 17:42
Dideja, wub.gif wub.gif wub.gif atrodot mirksiukas.gif
Aš iš pradžių paraudosiu, o paskui atraportuosiu jau ir pasidžiaugsiu tongue.gif - nega to, kad jau porą savaičių gaudau, tai dabar jau kelintą kartą iš eilės man iš panosės factory flamingą kažkas nukniaukia (aš per jo medžiojimą negaliu normaliai dirbt nuo 11 iki 12 val. jau kelinta diena doh.gif tongue.gif ) cry.gif Na, bet aš dar nepasiduodu-gaudysiu toliau cool.gif Dabar jau prisiduodu-gal kam pravers cool.gif Šian pasiėmiau factory maikelė S dydis, marškinukai blue orange spalvos, S dydis, megztulis bohemian red spalvikės, M dydis man su apie 92 cm per krūtinę, apie 75 cm per liemenį tiko idealiai, ilgiai su 179 irgi gerai (marškinukų rankovės kaip tik kaip tik) ir laaaaaabai patiko viskas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ditele: 21 kovo 2013 - 18:09
QUOTE(linute_klp @ 2013 03 21, 18:15)
O as blythe neturiu, tai nepalyginsiu, nu bet gaila kai buna trumpi, o ypac silkiniai, nes paprasti medvilniniai kai buna trumpi tai as jau pripratus, kazkaip jau nebekreipiu demesio  biggrin.gif  Pakolkas vieninteliai is mano turimu tai j.crew lininiai su ilgomis normaliomis rankovemis  thumbup.gif  Tik kad lininius as dazniausiai su atraitotom rankovem nesioju.. Su marskiniais tai cia mano amzina problema.. doh.gif  Bet kaip Dideja minejo visada yra iseitis, kaip tuos marskinius nesioti  4u.gif  4u.gif


Dar situ factory tikrai iiiiiilgos rankoves, turint normalaus ilgio rankas, tai net per ilgos butu http://factory.jcrew...92909/92909.jsp rolleyes.gif
Atsakyti