Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Merginos savaitgalis jau baiginejasi, o tarpininke parase, kad ne visos esancios sarase atsiunte savo krepselius.
Jei kazkas persigalvojot del silku- rasykit. Gal kas kitas nores tada
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif AZ paskelbė naujas nuolaidas. Svarstau, gal daryti užsakymą. Ar būtų norinčių prisijungti (galiu ir siųsti į kt. miestus)? Mano mail'as ruta_u@hotmail.com
Atsakyti
Del Jav uzsakymo issiaiskinom su tarpininke. Pasirodo visos esam susiunte krepselius. Tai jau gales uzsakineti.
Ji lauke kol ausrines atsius krepseli, nes galvojo, kad as ten rasiau is kito e-mailo. Na ir painiava su vienodais vardais biggrin.gif

Krepsyte geriau reikejo nepriminti, kad naujos akcijos, dabar reikes jau reikes lyst ziuret ka pasiule... blush2.gif
O mano paskutinis uzsakymas "linksmas" keturias dienas prakabojo neuzregistruotas. Kai issiunte, galvoju jau viskas bus gerai. Bet dar idomiau - Kiolne prabuvo kelias dienas ir vel grizo i Paryziu doh.gif Na bet siandien jau Lenkijoj, tai vistik gausiu ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 21, 15:37)
Del Jav uzsakymo issiaiskinom su tarpininke. Krepsyte geriau reikejo nepriminti, kad naujos akcijos, dabar reikes jau reikes lyst ziuret ka pasiule... blush2.gif
O mano paskutinis uzsakymas "linksmas" keturias dienas prakabojo neuzregistruotas. Kai issiunte, galvoju jau viskas bus gerai. Bet dar idomiau - Kiolne prabuvo kelias dienas ir vel grizo i Paryziu doh.gif Na bet siandien jau Lenkijoj, tai vistik gausiu ji smile.gif

Sorry, tikrai nenorėjau nieko blogo. Bet gal akcijos nepatiks.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krepsyte: 21 gegužės 2013 - 13:51
QUOTE(goccia @ 2013 05 21, 14:37)
Del Jav uzsakymo issiaiskinom su tarpininke. Pasirodo visos esam susiunte krepselius. Tai jau gales uzsakineti.
Ji lauke kol ausrines atsius krepseli, nes galvojo, kad as ten rasiau is kito e-mailo. Na ir painiava su vienodais vardais biggrin.gif

Krepsyte geriau reikejo nepriminti, kad naujos akcijos, dabar reikes jau reikes lyst ziuret ka pasiule... blush2.gif
O mano paskutinis uzsakymas "linksmas" keturias dienas prakabojo neuzregistruotas. Kai issiunte, galvoju jau viskas bus gerai. Bet dar idomiau - Kiolne prabuvo kelias dienas ir vel grizo i Paryziu doh.gif Na bet siandien jau Lenkijoj, tai vistik gausiu ji smile.gif

Tai žinoma, jei vienas Lenkijoje, tai jau būtina kitą daryti mirksiukas.gif . Čia kaip liga, ir aš vis save pagaunu, kad vos vieną siuntinį išpakavusi, ar net nespėjusi, jau dairausi, ką čia dar prigriebti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa.jn @ 2013 05 21, 18:39)
Tai žinoma, jei vienas Lenkijoje, tai jau būtina kitą daryti mirksiukas.gif . Čia kaip liga, ir aš vis save pagaunu, kad vos vieną siuntinį išpakavusi, ar net nespėjusi, jau dairausi, ką čia dar prigriebti biggrin.gif

drinks_cheers.gif tikrai kaip liga
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 05 21, 14:37)
O mano paskutinis uzsakymas "linksmas" keturias dienas prakabojo neuzregistruotas. Kai issiunte, galvoju jau viskas bus gerai. Bet dar idomiau - Kiolne prabuvo kelias dienas ir vel grizo i Paryziu doh.gif Na bet siandien jau Lenkijoj, tai vistik gausiu ji smile.gif

Man porą kartų taip buvo, kad iš Kiolno grįžo į Paryžių.
Vis nenustatau, kurią dieną AZ išsiųsti patenka tiesiai į de Golio oro uostą, tada - Varšuva-Vilnius. Jei tik per Kiolną - bėda, arba praguli ten 3-4 dienas kal išsiunčia toliau arba grįžta į Paryžių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulė/Guoda @ 2013 05 21, 21:04)
Man porą kartų taip buvo, kad iš Kiolno grįžo į Paryžių.
Vis nenustatau, kurią dieną AZ išsiųsti patenka tiesiai į de Golio oro uostą, tada - Varšuva-Vilnius. Jei tik per Kiolną - bėda, arba praguli ten 3-4 dienas kal išsiunčia toliau arba grįžta į Paryžių  ax.gif

Paskutiniu metu net savaitės neprireikia, kad az siuntinukai mane pasiektų, gal į tas geras dienas įsipaišau biggrin.gif . Užtai iš aromarti nuo sausio mėnesio dar nesulaukiu blink.gif
Atsakyti
Vis dar to kur raset kad muitinej negavote? blink.gif O pardavejas neiesko?

Is AZ as irgi seniau gaudavau viska per savaite nuo uzsakymo. Paskutiniai keli kartai eina per Kiolna, tai ir uztrunka ilgiau. Berods gerai budavo kai issiusdavo pirmadieni ar antradieni. Bet dabar kai ilgiau renka, tai nezinia kada uzsakyti geriau...
Atsakyti
Kur perkat izopropilo miristatą kvepalų gamybai?
Atsakyti
Čia perkam
http://translate.goo...accueil_fra.asp
Atsakyti
QUOTE(redazuka @ 2013 05 25, 19:47)


doh.gif doh.gif Kaip visada žiūrėjau, bet nemačiau, ir per paiešką rast nepavyko... Ačiū, dabar radau!
Atsakyti