Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui

Gal planuojate užsakymus iš AZ arba iš JAV? smile.gif Nespėjau prisijungti prie AZ užsakymo sad.gif Gal priglaustumėt ir mane smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuvyte26: 15 birželio 2013 - 17:28
QUOTE(zuvyte26 @ 2013 06 15, 18:28)
Gal planuojate užsakymus iš AZ arba iš JAV? smile.gif Nespėjau prisijungti prie AZ užsakymo sad.gif Gal priglaustumėt ir mane smile.gif

AZ dabar visos greiciausiai laukia antradienio ir nauju akciju. Tada jau pasipils uzsakai wink.gif
Is Jav dar negavom paskutinio organizuoto uzsakymo, tai speju kad kolkas irgi nelabai kas uzsakines....
Atsakyti
Sveikos mergaitės, gal galėtumėte paaiškinti man, kaip reikia elgtis, kuomet iš AZ užsisakiau Cosgard, bet vietoj 100 ml, gavau 30 ml? Sąskaitoje nurodyta 100 ml. Kuriuo emailu jiems geriausia rašyti? Ir ar galiu tikėtis, jog ši problema bus išspręsta geranoriškai iš jų pusės?
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2013 06 19, 22:33)
Sveikos mergaitės, gal galėtumėte paaiškinti man, kaip reikia elgtis, kuomet iš AZ užsisakiau Cosgard, bet vietoj 100 ml, gavau 30 ml? Sąskaitoje nurodyta 100 ml. Kuriuo emailu jiems geriausia rašyti? Ir ar galiu tikėtis, jog ši problema bus išspręsta geranoriškai iš jų pusės?

tikrai jie neproblematiški mirksiukas.gif kiek skaiciau merginu atsiliepimus tai atsiuncia nuolaidos koduka sekančiam pirkimui ,tikra kazkur kalbeta apie tai ,nepamenu tiksliai blush2.gif tuoj prisijungs kuri ir parašys kuriuo emailu rasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2013 06 19, 23:33)
Sveikos mergaitės, gal galėtumėte paaiškinti man, kaip reikia elgtis, kuomet iš AZ užsisakiau Cosgard, bet vietoj 100 ml, gavau 30 ml? Sąskaitoje nurodyta 100 ml. Kuriuo emailu jiems geriausia rašyti? Ir ar galiu tikėtis, jog ši problema bus išspręsta geranoriškai iš jų pusės?

Paaiškinus, kas atsitiko, jie viską geranoriškai sutvarko. Jūsų atveju, greičiausiai, jie duos nuolaidos kodą. Kažkas buvo pasiūlęs nufotografuoti gautą produktą ir nusiųsti kartu su laišku. Manau, kad tikrai gera mintis. Dar vienas patarimas, rašant laišką nurodyti prekių sąskaitos nr. ir datą. taip jie greičiau atkapstys, kas prie ko. Aš rašau šitais kontaktais - contacts@aroma-zone.com - ir man greit atsako.
Atsakyti
QUOTE(arabas1 @ 2013 06 19, 23:33)
Sveikos mergaitės, gal galėtumėte paaiškinti man, kaip reikia elgtis, kuomet iš AZ užsisakiau Cosgard, bet vietoj 100 ml, gavau 30 ml? Sąskaitoje nurodyta 100 ml. Kuriuo emailu jiems geriausia rašyti? Ir ar galiu tikėtis, jog ši problema bus išspręsta geranoriškai iš jų pusės?


Man panašiai neseniai buvo, rašiau kokius 3 kartus angliškai - nieko neatsakė, tada išvertė man viena geranoriška forumietė francūziškai ir tuomet po kokių 2 savaičių gavau nuolaidų kodą smile.gif -až galiu atsiųst prancuziškai išverstą tekstą, ten galėsi įsirašyt savo kodus
Atsakyti
QUOTE(rita9 @ 2013 06 20, 13:24)
Man panašiai neseniai buvo, rašiau kokius 3 kartus angliškai - nieko neatsakė, tada išvertė man viena geranoriška forumietė francūziškai ir tuomet po kokių 2 savaičių gavau nuolaidų kodą smile.gif -až galiu atsiųst prancuziškai išverstą tekstą, ten galėsi įsirašyt savo kodus


O man niekada nekyla su jais problemų - aš rašau angliškai, jie man prancūziškai. Atrašo standartiškai jau kitą dieną. Visus 10 balų jiems duodu.
O paskutinio apsipirkimo metu man mokėjimo metu užlūžo kompiuteris ir nuplaukė mano nuolaidų kodas. Parašiau laišką, kitą dieną atstatė kodą. Dariau iš naujo užsakymą - dingo elektra ir mano kodas biggrin.gif parašiau vėl jiems laišką - kitą dieną gavau atsakymą su kodu ir sėkmingai apsipirkau smile.gif Žodžiu, bent jau man su jais visiškai jokių prolemų.
Atsakyti
Sveikos mergaitės, dėkui Jums už pagalbą. Parašiau vakar jiems angliškai, tai šiandien jau atrašė, kad atsiųs man 100 ml buteliuką. Bet nepaprašė, kad atsiųsčiau jiems 30 ml. Tai kaip suprantu palieka man dovanai? smile.gif
Atsakyti
As irgi visad rasau angliskai. Atsakymus gaunu irgi angliskai.
Man kaip ir Astai kazkada uzsakinejant yra atsijunges internetas. Irgi kita diena atstate nuolaidos koda.
Tfu tfu tfu, su jais bendrauti jokiu problemu.
Atsakyti
Sveikos merginos,

renku AZ, gal būtų norinčių jungtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutka @ 2013 06 21, 19:54)
merginos noriu paklausti ar gavot kas is jav siuntinuka, grizau is ligoniniu ir nesigaudau kada cia kas turi buti  ax.gif

As siandien parsiveziau.
Merginos kas emet eterinius kaip jums jie? As iki siol turejus is AZ, KN ir HO. Tai mano nosiai sitie prastesni. Bet kadangi juos pirkau muilui, tai tam tikslui tinkami. O kokie jusu ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2013 06 21, 21:04)
As siandien parsiveziau.
Merginos kas emet eterinius kaip jums jie? As iki siol turejus is AZ, KN ir HO. Tai mano nosiai sitie prastesni. Bet kadangi juos pirkau muilui, tai tam tikslui tinkami. O kokie jusu ispudziai?

Nu va blink.gif . Dar negavau, bet užsakinėjau pvz rožių absoliutą, tai jei šū-nas... schmoll.gif
Geriausi man ea iš ho, turbūt daugiau nenorėsiu užsakinėti kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa.jn: 21 birželio 2013 - 21:41