Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 balandžio 2013 - 09:29
user posted image

Lakiu komentaru apie sios virtuves modeli. Indaplove bus salia kampo is desines
Atsakyti
Man rodos,patogiau, kai kaitlentė arčiau šaldytuvo, o plautuvė toliau...
Plautuvę daryčiau ten, kur šiuo metu parodyti stalčiai kaitlentės dešinėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 04 04, 09:28)


labai jau toli bus vandens padavimo ivadas, jis dabar yra kampe
Atsakyti
QUOTE(juska999 @ 2013 04 04, 10:31)
labai jau toli bus vandens padavimo ivadas, jis dabar yra kampe

g.gif ... o šaldytuvo vietos keist nenorit? pavyzdžiui prie kito galo virtuvinio g.gif
būtų gerai matyti visą patalpos planą ir koks kitur numatomas apstatymas mirksiukas.gif
dabar Jūs savo didelį stalviršį padalinę į dvi lygias dalis - ar ne tikslingiau būtų pabandyti padidinti darbastalį? Man patogiausia, kai darbastalis yra tarp kaitlentės ir plautuvės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 balandžio 2013 - 09:37
QUOTE(xde @ 2013 04 03, 22:34)
man Jūsų virtuvė irgi labai patinka,gerai suplanuota ir vidus,kiek rodėte,super thumbup.gif
Gabby ,o stalčiai paprastai užsidaro,ar su pritraukimu?


Stalčiai paprasti smile.gif Su pritraukimu būtų atsiėjus virtuvė kokia štukyte daugiau biggrin.gif Nu gal ir ne tiek daug, bet 7 stalčiai nemažai smile.gif
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2013 04 03, 22:43)
O kaip ta virsutine sviesi dalis atsidaro?  blush2.gif
Rankeneliu nematau...  unsure.gif

Irgi atmetimai smile.gif Tik paprasti, tai nelabai pasiteisino, įdėta po du tuos knopkiukus, bet kai spintukės metrinės, sunkios, tai sunkiai jas atmeta, vos kelis mm, ir reik atkrapštinėt su pirštais biggrin.gif Bet aj kažkaip labai nekliūna, nes retai aš jomis naudojuosi smile.gif Kaip jau esu minėjus, taip dariau, nes planavau, kad tas antras aukštas būtų vienodas su sienele virš stalviršio, ir tartum pranyktų smile.gif Kad išryškėtų tik tamsioji dalis ir neatrodytų gremėzdiškai tos sspintelės iki lubų. Todėl nedėjau rankenėlių.
Pas mane nelabai pavyko tą pasiekt, bet va šitam pavyzdy tokią idėją nugvelbiau, nu tikrai čia tas antras aukštas toks nepastebimas beveik biggrin.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 04 04, 09:34)
g.gif ... o šaldytuvo vietos keist nenorit? pavyzdžiui prie kito galo virtuvinio g.gif
būtų gerai matyti visą patalpos planą ir koks kitur numatomas apstatymas  mirksiukas.gif


cia standartine virtuve 3x3m.
nelabai kaitlentes nuvesi prie saldytuvo, duju ivadas toli bus
o saldytuvas gausis salia lango, ten radijatoriai trugdo normaliai dureles saldiklio atidaryti
Atsakyti
tai supratau, kad plautuvės ir kaitlentės vietos jau tropniai ten turi būt? g.gif
na gal tada išeitų kaitlentę dešiniau stumtelt, ten kur stalčiai? vis to darbastalio daugiau 4u.gif o plautuvę irgi bišk dešiniau, gal į kampą g.gif šalia šaldytuvo tada atsirastų truputį stalviršio, kurio prireikia dėliojant produktus į jį ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 04 balandžio 2013 - 09:45
QUOTE(Juodai @ 2013 04 04, 09:41)
tai supratau, kad plautuvės ir kaitlentės vietos jau tropniai ten turi būt? g.gif

Na mano galva, kad kitaip nelabai iseina isplanuoti
plautuve galima pstumti desiniau, bet kaitlente perkelti trukdo duju vamzdis esantis desiniau. Nuotrauka kur yra auksciau panasiai bus pas mane. Jei perkelsiu kaitlente tai ji tada atsirems i duju vamzdi, kas nelabai gerai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juska999: 04 balandžio 2013 - 09:51
QUOTE(juska999 @ 2013 04 04, 10:28)

Lakiu komentaru apie sios virtuves modeli. Indaplove bus salia kampo is desines

pas mus manau panasi virtuve g.gif kaitlente i desine traukem ir plautuves negrudom taip i pati kampa smile.gif
QUOTE(natuliona @ 2012 09 08, 08:53)

Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2013 04 04, 09:54)
pas mus manau panasi virtuve  g.gif kaitlente i desine traukem ir plautuves negrudom taip i pati kampa  smile.gif


jo labai panasu, tik pas mane siena prailginta kur saldytuvas stovi ir spinteles beveik iki lubu bus. Manau visai liux bus biggrin.gif
Atsakyti
natuliona, papasakokit apie medžiagas, ar čia LMDP? Įdomus medis, gal pamenat koks kodas? Kaip tik draugė ieško kažko panašaus ax.gif
Virtuvė tikrai graži, man gal kiek tamsoka, bet daug kam tai patinka smile.gif
Atsakyti