Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 16:42)
susirasiu vakare kambario matmenis ir ikelsiu tada smile.gif

ok tada, net pačiai įdomu pasidarė ar įmanoma pertvarkyt kaip nors patogiau... hihihi.gif
Atsakyti
prasau, ismatavimai 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 15:12)
laba:) ikeliu virtuves projekteli, gal kas tures kokiu pasiulymu ar patarimu...

Suvargsi tam kampe, net jei ir rečiau naudojamus dalykus laikysi mirksiukas.gif , o be to -man negražu, nežinau kaip tau pačiai atrodo g.gif . Juolab kokia prasmė tarp pakabinamų spintelių daryti tokius tarpus, o TĄ spintele kišti už šaldytuvo.
Atsakyti
esme tokia, kaip sioj foto..man grazu smile.gif
user posted image
Virs kriaukles planuoju deti ne spintele, o paprasta atvira lentynele...kazkodel man atrodo, kad vientisa linija pakabinamu spinteliu atrodytu griozdiskai mazame kambaryje...man norisi kuo maziau baldu, kuo maziau pribumbasu...todel ir mastau spinteles stumt i pati vistuves gala prie saldytuvo...
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 17:42)
esme tokia, kaip sioj foto..man grazu smile.gif
user posted image
Virs kriaukles planuoju deti ne spintele, o paprasta atvira lentynele...kazkodel man atrodo, kad vientisa linija pakabinamu spinteliu atrodytu griozdiskai mazame kambaryje...man norisi kuo maziau baldu, kuo maziau pribumbasu...todel ir mastau spinteles stumt i pati vistuves gala prie saldytuvo...


Merginos stengiasi, siųlo, galvoja kaip patogiau, kad jums būtų, o jūs rodot nuotrauką ir sakot, kad neįmanoma nieko pakeist, nes norit taip ir ne kitaip blink.gif

Neįsižeikit, bet man tai ir ta niša bardaku kvepia 4u.gif
Be to, jūsų niša 160cm, tai turit dar visą laisvą metrą bigsmile.gif Tikrai galima protingiau išnaudot tą vietą mirksiukas.gif


------------------------------------------------

Klausimas naudojančios el. virykles 4u.gif Kaip kepat blynus? g.gif Ne ta prasme ką į tešlą dedat, bet pvz pakeliat keptuvę, apverčiat blynus, o kaitlentė išsijungia ar ne? user posted image Padedat keptuvę ir vėl reik įjungt? ax.gif
Atsakyti
o jus mano posta skaitete?mano svarbiausias klausimas buvo del spinteliu, ir ar ju uztektu rakandam susidet...
jeigu neturite, ka pasiulyti ar parasyti i tema, geriau postus kaip pirmasis jusu sakinys, pasilaikykite sau 4u.gif
beto, yra visas brezinukas su plotais, tad pasiulykite kaip isdestyti virtuve, kad tilptu ir valgomasis stalas, ir svetaine 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lipnuske: 04 balandžio 2013 - 17:38
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 18:35)
o jus mano posta skaitete?mano svarbiausias klausimas buvo del spinteliu, ir ar ju uztektu rakandam susidet...
jeigu neturite, ka pasiulyti ar parasyti i tema, geriau postus kaip pirmasis jusu sakinys, pasilaikykite sau 4u.gif


Aaaaa, ghmmmm.... supratau biggrin.gif
Tai vardinkit savo rakandus, nes iš plano nematyt jūsų turto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 18:35)
o jus mano posta skaitete?mano svarbiausias klausimas buvo del spinteliu, ir ar ju uztektu rakandam susidet...
jeigu neturite, ka pasiulyti ar parasyti i tema, geriau postus kaip pirmasis jusu sakinys, pasilaikykite sau 4u.gif
beto, yra visas brezinukas su plotais, tad pasiulykite kaip  isdestyti virtuve, kad tilptu ir valgomasis stalas, ir svetaine 4u.gif

tai kad jum ką besiūlė, viskas netiko biggrin.gif Rakandam spinteliųniekada nebus perdaug, news rakandų kiekis tiesiogiai proporcingas spinetelių plotui. O daugelį dalykų merginos jums labai teisingai pataria, o kad jūs nenorit klausyti, tai tada neklausinėkit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 04 04, 18:43)
tai kad jum ką besiūlė, viskas netiko  biggrin.gif Rakandam spinteliųniekada nebus perdaug, news rakandų kiekis tiesiogiai proporcingas spinetelių plotui. O daugelį dalykų merginos jums labai teisingai pataria, o kad jūs nenorit klausyti, tai tada neklausinėkit  biggrin.gif


Išseivinau šitą formulę thumbup.gif Gal pravers ateičiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2013 04 04, 17:43)
tai kad jum ką besiūlė, viskas netiko  biggrin.gif Rakandam spinteliųniekada nebus perdaug, news rakandų kiekis tiesiogiai proporcingas spinetelių plotui. O daugelį dalykų merginos jums labai teisingai pataria, o kad jūs nenorit klausyti, tai tada neklausinėkit  biggrin.gif

o jus tikejote, kad as imsiu ir iskart pulsiu daryt, kaip patare? g.gif as viska perskaiciau, supratau patarimus ir realiai suprantu, kodel jie man siulomi....as zinau, kokios virtuves noriu, bet iki kol ja isirenginesime, laiko dar nemazai, tad ir klausiu patarimu, nes nuomone gali kistis...ir patogumas gali nugaleti, netgi jeigu man pvz daug pakabinamu spinteliu negrazu 4u.gif
gal kuri turite istraukiama stalciu buteliam?ar jo isvis reikia ar geriau ta plota panaudot kitkam?bet kur tada laikyti alieju, vyno buteli ir pan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lipnuske @ 2013 04 04, 18:49)
o jus tikejote, kad as imsiu ir iskart pulsiu daryt, kaip patare? g.gif  as viska perskaiciau, supratau patarimus ir realiai suprantu, kodel jie man siulomi....as zinau, kokios virtuves noriu, bet iki kol ja isirenginesime, laiko dar nemazai, tad ir klausiu patarimu, nes nuomone gali kistis...ir patogumas gali nugaleti, netgi jeigu man pvz daug pakabinamu spinteliu negrazu 4u.gif
gal kuri turite istraukiama stalciu buteliam?ar jo isvis reikia ar geriau ta plota panaudot kitkam?bet kur tada laikyti alieju, vyno buteli ir pan? g.gif

o tai kaip jūs galvojat, ar patarimai nenori būti pritaikomi biggrin.gif Jeigu jūs viską geriau žinote, tai neklausinėkite ir darykite savaip biggrin.gif Man asmeniškai jūsų planas irgi kliuvo ne iš gerosios pusės, jeigu tiek daug visiem kliūva, tai gal išties verta paklausyt bent kai kurių patarimų 4u.gif Butelių stalčių turiu, aš jį dėjau tam, kad kaitlentę galėčiau nuo sienos atitraukti, tad liko laisvų 30 cm.
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 04 04, 09:37)
Irgi atmetimai smile.gif Tik paprasti, tai nelabai pasiteisino, įdėta po du tuos knopkiukus, bet kai spintukės metrinės, sunkios, tai sunkiai jas atmeta, vos kelis mm, ir reik atkrapštinėt su pirštais biggrin.gif Bet aj kažkaip labai nekliūna, nes retai aš jomis naudojuosi smile.gif Kaip jau esu minėjus, taip dariau, nes planavau, kad tas antras aukštas būtų vienodas su sienele virš stalviršio, ir tartum pranyktų smile.gif Kad išryškėtų tik tamsioji dalis ir neatrodytų gremėzdiškai tos sspintelės iki lubų. Todėl nedėjau rankenėlių.
Pas mane nelabai pavyko tą pasiekt, bet va šitam pavyzdy tokią idėją nugvelbiau, nu tikrai čia tas antras aukštas toks nepastebimas beveik biggrin.gif user posted image


aciuks.gif
Pasisemsiu turbut iš jūsų idėją apie tą pranykimą. bigsmile.gif
Tik galvoju - ar toks sienos suskaldymas į horizontalias linijas nežemina patalpos? g.gif Pas mane ir taip neaukštos lubos.

Beje, gabby_iz - o kokio pločio pas jus viena viršutinė spintelė ir koks tos sienos ilgis? blush2.gif

Ši virtuvė labai graži. 4u.gif
Atsakyti