Įkraunama...
Įkraunama...

J.Crew

user posted image

Sena tema
Facebook albumėlis
Senas albumas

Merginos, prašymas:
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo,aiškumo wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jucke: 05 balandžio 2013 - 10:53
Mergaitės, kaip šių liemenių dydžiai, atitinka, mažinti, didinti? Jeigu dėviu S kokį žiūrėt jų dydį? Ačiū 4u.gif
http://www.jcrew.com...~~~~~/49194.jsp
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 04 05, 11:58)
Mergaitės, kaip šių liemenių dydžiai, atitinka, mažinti, didinti? Jeigu dėviu S kokį žiūrėt jų dydį? Ačiū 4u.gif
http://www.jcrew.com...~~~~~/49194.jsp

Didintos.
Atsakyti
Is praeitos temos...
Mano paltukas raudonos spalvos. Liemenuotas, bet jo tas liemuo eina auksciau, truputi zemiau po krutine, o ne ties juosmeniu. Siandien vakare gal imesiu foto kaip ant manes atrodo ax.gif
Atsakyti
Gal kas turi toki svarkeli? Kokie atsiliepimai butu apie kokybe/dydi ir pan? Ant manekenes jis gana trumpas, gal kas ilgi parasyt galite? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2013 04 05, 08:58)
As vakar gavau paltuka su Thinsulate, bet man jis pvz dabartiniam orui pasirode per plonas, nebent saulute lauke sviestu  ax.gif
Pirkau Petite double-cloth lady day coat with Thinsulate® 6 Petite dydi su 89-70-98, su dydziu pataikiau  wub.gif
Sis
http://www.jcrew.com...p;bmUID=jRRNCbi


bet kaip įdomiai su tais paltukais rolleyes.gif kokoną turit 2 dydžio, o šio net 6 rolleyes.gif ?
įmeskit prašau nuotrauką realią 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raudonplaukė 12 @ 2013 04 05, 12:34)
bet kaip įdomiai su tais paltukais  rolleyes.gif  kokoną turit 2 dydžio, o šio net 6 rolleyes.gif ?
įmeskit prašau nuotrauką realią  4u.gif

Jeigu pirkciau paltuka Regular, tuomet butu 4 dydis, bet emiau is Petite 6, jis atitinka Regular 4, kadangi mano ugis tik 155, o del cocono, tai visur skaiciau, kad lyg didintas, todel rizikavau imti 2 dydi ir abu vienodai gerai tinka, tik cocono rankoves truputi ilgokos, bet man tai nekliuna ax.gif
Atsakyti
PETITE STERLING SKIRT IN DOUBLE-SERGE WOOL
kas mergaitės turite petite usa2 sijonukų išmatavimus kiek juosmuo klubai cm? šiaip perku petite 4 man reiktų, kažin kiek mažiau būtų, at nebus mažas g.gif ax.gif petite 2, g.gif ax.gif
parašykit kas turite, ačiū smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri gali pasakyti ar silko/medvilnes marskinuku 4 dydis tiks 90 cm krutinei? Neskes saguciu? Labai aciu uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(s.kristi @ 2013 04 05, 12:58)
Sveikos. Gal kuri gali pasakyti ar silko/medvilnes marskinuku 4 dydis tiks  90 cm krutinei? Neskes saguciu? Labai aciu uz atsakyma  smile.gif

Patariu imti 2 dydi, nebent Jusu peciai platus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Gyte- @ 2013 04 05, 09:11)
Gal kas jau gavot Stretch denim jacket ? Įdomu dydžiai, ilgis ir kaip realiai jis? Ar spalva ne murzina?

sio nepasiseke pagaut, sia savaite laukiu is factory, idesiu foto kai gausiu 4u.gif

kuo daugiau skaitau apie paltus, tuo neaiskiau smile.gif gal kuri turit metro 2tall ismatavimus? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 05 balandžio 2013 - 12:36
QUOTE(krista08 @ 2013 04 05, 13:01)
Patariu imti 2 dydi, nebent Jusu peciai platus  4u.gif


o as nepatariu, nes tikrai skes sagutes.
Atsakyti