Įkraunama...
Įkraunama...

Individualių namų projektai - 12

11 tema
10 tema
9 tema
8 tema
7 tema
6 tema
5 tema
4 tema
2 tema
Atsakyti
Laba diena. Labai reikia patarimų. Atsiprašau už tokį mažą paveiksliuką. Kitaip nemoku padaryti.
Pirmame auksta prekybinės patalpos. Čia yra antras aukštas. Įėjimas galimas tik vienas( iš rytų pusės). Langai tik vienoje pusėje (pietų pusėje). Patalpos mažos. Gyvens trys žmonės. Du suaugę ir vaikas (kolkas mažas)
Wc, dušas būtų vidurinėje patalpoje, kur nėra langų.
Kaip padaryti, kad kambariai nebūtų pereinami? Kur įrengti virtuvę?
Norime miegamojo, saliono, virtuvės, vaiko kambario.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocacola28: 10 balandžio 2013 - 12:52
QUOTE(Cocacola28 @ 2013 04 10, 12:51)
Laba diena. Labai reikia patarimų. Atsiprašau už tokį mažą paveiksliuką. Kitaip nemoku padaryti.
Pirmame auksta prekybinės patalpos. Čia yra antras aukštas.  Įėjimas galimas tik vienas( iš rytų pusės). Langai tik vienoje pusėje (pietų pusėje). Patalpos mažos. Gyvens trys žmonės. Du suaugę ir vaikas (kolkas mažas)
Wc, dušas būtų vidurinėje patalpoje, kur nėra langų.
Kaip padaryti, kad kambariai nebūtų pereinami? Kur įrengti virtuvę?
Norime miegamojo, saliono, virtuvės, vaiko kambario.

user posted image


Daugiau informacijos reikėtų, kad nespelioti. Kaip suprantu aš, tai žiūrint į jūsų brėžinuką-kairėje pusėje patalpėlė iš kurios trysdurys vedančios į....? Ar ten patalpos su sienomis kaip ir parodyta? Kokia patalpų kvadratūra, kiekvienos atskirai? Patalpų, kad būtų visos nepereinamos, tai nematau, nebent siaurinti ir daryti koridorių, bet neaišku kokio dydžio tos patalpos, ar tai realiai patogu bus. Mano akimis-miegamieji tiktų dešinės pusės krašte, o svetaine su virtuve liktu pereinami, wc ir vonia atskiros patalpos? (nesupratau) ar kartu? na, reikėtų smulkiau nupasakoti apie esamas erdves 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ŽaliaMergelė @ 2013 04 10, 18:12)
Daugiau informacijos reikėtų, kad nespelioti. Kaip suprantu aš, tai žiūrint į jūsų brėžinuką-kairėje pusėje patalpėlė iš kurios trysdurys vedančios į....? Ar ten patalpos su sienomis kaip ir parodyta? Kokia patalpų kvadratūra, kiekvienos atskirai? Patalpų, kad būtų visos nepereinamos, tai nematau, nebent siaurinti ir daryti koridorių, bet neaišku kokio dydžio tos patalpos, ar tai realiai patogu bus. Mano akimis-miegamieji tiktų dešinės pusės krašte, o svetaine su virtuve liktu pereinami, wc ir vonia atskiros patalpos? (nesupratau) ar kartu? na, reikėtų smulkiau nupasakoti apie esamas erdves  4u.gif


tai, kad jie kiek supratau nenori stumdyti sienu, nes mano pasiulyma atmete. tik tada nelabai suprantu kaip tikisi padaryti nepereinamus nepakeite isplanavimo smile.gif
Atsakyti
Sveiki...

Įdedu namo projektą...
Gal galėtumėt pakomentuoti su argumentais...
Ačiū 4u.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2013 04 15, 23:28)
Sveiki...

Įdedu namo projektą...
Gal galėtumėt pakomentuoti su argumentais...
Ačiū  4u.gif

user posted image

user posted image


Man siek tiek truksta patalpu pavadinimu.. Daug mazu patalpeliu, reiketu zinoti kas ten. Kas 1a 20kv? Darote masinu stogine ir sandeliuka uz jo? Tuomet man truktu duru i nama, turiu ir kitaip neisivaizduoju. Nedaryciau bendros virtuves ir svetaines. Kolonos nedaryciau jei nereikia konstrukciskai. 2a vonias 2 daryciau. Kvailas drabuzines kampas, sulyginkit su pagrindine siena.

Tiek be pavadinimu..
Atsakyti
Surašiau patalpų pavadinimus...


user posted image

user posted image

Kolona ten būtina pagal konstrukciją...
Drabužinės kampas toks ten yra, nes yra atraminė siena, o toliau eis lengvos konstrukcijos...

Bus stoginė mašinoms (garažo nedarom) ir šalia, iš galo toks rakandų įvairių sandėliukas...

O kodėl jus sakot virtuvės ir svetainės erdves atskirti?

Tiesa, tą vonią-skalbyklą II aukšte aš irgi norėčiau perplanuoti į dvi atskiras patalpas, bet kaip??? doh.gif Nesumastom...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joll@: 16 balandžio 2013 - 10:48
QUOTE(Joll@ @ 2013 04 16, 11:23)
Surašiau patalpų pavadinimus...


Kolona ten būtina pagal konstrukciją...
Drabužinės kampas toks ten yra, nes yra atraminė siena, o toliau eis lengvos konstrukcijos...

Bus stoginė mašinoms (garažo nedarom) ir šalia, iš galo toks rakandų įvairių sandėliukas...

O kodėl jus sakot virtuvės ir svetainės erdves atskirti?

Tiesa, tą vonią-skalbyklą II aukšte aš irgi norėčiau perplanuoti į dvi atskiras patalpas, bet kaip???  doh.gif  Nesumastom...


Bendra virtuve su svetaine mano akimis turi kelis minusus. Visu pirma nera kaip paslepti betvarkes po maisto ruosimo, o sesti pietauti ar su sveciais visada maloniau sterilioj aplinkoj. Antra kokia indaplove benusipirktum, ijungus ji girdesis ir svetaineje. Todel turi pasidaryti taip, kad ji uzsidarytu esant reikalui arba atskirtum kokia sienute.

Beje zidinys kampe man irgi nea.. Bet cia tik man.

1a sandeliuka keisciau vietomis su wc. Bet siaip as nesuprantu ju tokios gausybes reikalingumo. Mes pasidareme viena, 20kv, uz stogines, bet su durimis i nama. Kodel? Su dviraciais ir t.t. Keliauji is/i kiema, o is namo i ki nesu slojikus, pasiimu konservus, laikau darzoves, bulves, turiu dideli saldikli. Ar reikia atskiru? Nemanau.

2a sandeliuka panaudociau kaip vaiku dusa.

Skalbikla vonioj? Nea. Kur dziausi? Turi balkona? Kaip atrodys stovas vonioj su drabuziais? Dar lyginimo lenta ir t.t.

Nama projektuojates dideli, o erdves architektas delioja neipatingai. Tegul palauzo galva. Ir langu prikepta, bet ar jis bent jau pasake kaip isivaizduoja baldus? Kur pvz bus vaiku kmb lovos, spintos ir stalai?

O del sienutes miegamajame.. Kam bereikalingi kampai? Sulygink su nesancia siena, bet ta galesi realiai proceso metu nuspresti.. Lape daug kas kitaip atrodo.
Atsakyti
Bony Ex, ačiū už komentarą, apsvarstysim viską...

O kodėl Jūs prieš kampinį židinį?

Gal dar kas turite kokių pastabų?
Atsakyti
QUOTE(Joll@ @ 2013 04 17, 13:40)
Bony Ex, ačiū už komentarą, apsvarstysim viską...

O kodėl Jūs prieš kampinį židinį?

Gal dar kas turite kokių pastabų?


as ne pries.. man paciai tiesiog jis senobinis blush2.gif bet jei kiti ji pasidaro ir dziaugiasi, tai man laimes tiek pat smile.gif
Papildyta:
dar... darbo kambario siena pasumciau ir ji pamazinciau, nes 21kv yra kiek daugokai, o sienine spinta tada gautusi kaip normali dar viena drabuzine kas didelei seimai niekada nepamaisys.

o stogine traukciau i pradzia arciau, nes eiti su nesuliais per lietu ir sniega ne taip jau ir malonu bus. be to trinkeliu maziau reikes smile.gif
Atsakyti
Na kas del kampinio zidinio,tai jis orientuotas I kambario erdve,beto jei pastebejai tai padarytas yra bendras kaminas su lauko zidiniu . Del virtubes,man kaip tik smagiau kai yra benfra erdve,jei gamini pietus draugams,tai nesedi uzsidariusi tarp keturiu sienu,o ir draugus gali itraukti I gaminimo procesa,beto bendra erdve gerai,turint na,a o gyventi kamurkiu karalysteje manau nusikaltimas,gal tada dairykites buto? Skalbinius manau dziovinsite arba dziovykleje arba lauke,kam laikyti papildoma dregme namuose? Juk tam ir yra namas-isnaudokite galimybes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sylvijak @ 2013 04 18, 09:11)
1. Na kas del kampinio zidinio,tai jis orientuotas I kambario erdve,beto jei pastebejai tai padarytas yra bendras kaminas su lauko zidiniu .

2.  Del virtubes,man kaip tik smagiau kai yra benfra erdve,jei gamini pietus draugams,tai nesedi uzsidariusi tarp keturiu sienu,o ir draugus gali itraukti I gaminimo procesa,beto bendra erdve gerai,turint

3. na,a o gyventi kamurkiu karalysteje manau nusikaltimas,gal tada dairykites buto?

4. Skalbinius manau dziovinsite arba dziovykleje arba lauke,kam laikyti papildoma dregme namuose?

5. Juk tam ir yra namas-isnaudokite galimybes smile.gif


1. i kambario erdve gali orientuoti ir kitaip. be to cia irgi didelis klausimas kaip stoves baldai ir i ka jis bus tada orientuotas (as matau net kelis statymo budus). be to ir parasiau, kad man asmeniskai kampiniai senobiski, tik tiek. jei darysis kieme, tada daug ka paaiskina ir keicia.

2.3. erdves name ir taip sociai taip, kad kalbeti apie kamurkes gal jau nebereiketu. be to yra aibes budu kaip gali pasidaryti bendra erdve, bet reikalui esant uzdaryti arba pasidaryti dalinai bendra. nebutina galvoti vien apie sienas ir duris. zvelkite placiau. o kalbeti apie "faina" gali tik tas kas neturejo arba tas, kuris moka tvarkingai gaminti. as uz bent jau stumdoma siena arba patalpu nedideli "perbegima" ir pries "garda". o jei nori kompanijos tam gali pasitarnauti ir "salos" ar barai. ar mes cia kalbame, kad norim matyti vyra prie tv svetaineje?

4. dziovykle gali ne is karto ir atsirasti arba ne visada joje gali dziovinti. kieme jei nebus balkono, teks nestis jai is 2a i 1, bus nepatogu. be to nereikia pamirsti lyginimo proceso, mirkymo demiu ir pan. visgi laikausi savo, kad bendroje vonioje jai ne vieta.

5. cia jau sutinku. ploto daug, mano akimis nelabai gudriai isnaudota. ir cia architekto darbas gerai padirbeti. kartais pagalvoju, kad mes apsiimam ant savo galvos per daug uzduociu. jie apsiima dirbi ir gauna pinigus, tai tegul ir galvoja kelis var., o paskui po truputi keicia kas neitiko. kodel turim patys vos ne nubraizyti ir susigalvoti? jie tada tik uz braizyma atsakingi?
Atsakyti