Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Labas rytas 4u.gif
Diskutuojame toliau biggrin.gif

user posted image

Ankstesnė tema
Atsakyti
Kur visos plepsės?user posted image


Na, negi niekam per savaitgalį naujos virtuvės nepastatė? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2013 05 11, 22:37)
atnesu musu virtuve jusu teismui  biggrin.gif  gal kam kils kokiu minciu  4u.gif  labia laukiu komentaru, pasiulymu  mirksiukas.gif

user posted image

Labai panasu i musu virtuves isdestyma drinks_cheers.gif Ir langas ten pat. Tik pas mus dar viena siena su saldytuvu ir didele spinta ant desines sienos , ten ir orkaite su mikrobange .

O jusu cia bute ar name virtuve ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiles11: 13 gegužės 2013 - 10:25
QUOTE(Flirt @ 2013 05 12, 23:23)
baldininkas sake, kad kaina nesiskirtu g.gif

teisingai doh.gif , man gi skaičiavo filinguotus MDF fasadus, tai turbūt dėl to kaina išdidėja iki masyvo lygio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 13, 10:49)
Na, negi niekam per savaitgalį naujos virtuvės nepastatė? biggrin.gif

Pastatytas tvarkomes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agniukee @ 2013 05 13, 11:46)
Pastatytas tvarkomes  biggrin.gif


Tai prašom, ponia, mikliau suktis ir rodytis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 13, 11:56)
Tai prašom, ponia, mikliau suktis ir rodytis biggrin.gif

Sukuos kaip voveryte biggrin.gif sitie plyteliu pardavejai susisuks tik treciadieniui su plytelem, tai suklijuos ir pasirodysiu wink.gif
Atsakyti
Na va, kai jau surašiau ilgiausią komentarą, tai būtinai turėjo nulūžt netas ir viskas dingt doh.gif
Taigi...
Juodai, ačiū už naują temą 4u.gif
Toliau, rodau savo naujausią planą (nekreipkit dėmesio į tarpus, tikrovėj jų nebus, o programos galimybės ribotos ax.gif
user posted image
Skaičiukais sužymėta:
5 - skalbyklė,
6-7 vientisa kampinė spintelė su plautuve,
8 - indaplovė,
15 - spintelė virš šaldytuvo, t.y. toj vietoj ir pats šaldytuvas,
16 - boileris su savo vamzdynais...
18 - spintelė su gartraukiu (be pasidėjimo sad.gif ) ir aišku po jais dujinė kaitlentė ir elektrinė orkaitė (įmontuojamos),
visa kita - spintelės.
Nėra taip norėtos simetrijos ir patogumų, bet užtat viskas telpa (kiek įmanoma) ax.gif O, kad širdies labai neskaudėtų, oficialiai pavadinu savo virtuvę - ekologiškai-ekonomiškai-rankų darbo virtuve cool.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 05 13, 15:18)
Juodai, ačiū už naują temą  4u.gif

4u.gif
QUOTE(Ajste @ 2013 05 13, 15:18)
Toliau, rodau savo naujausią planą (nekreipkit dėmesio į tarpus, tikrovėj jų nebus, o programos galimybės ribotos  ax.gif

nesimato... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 13, 10:49)
Na, negi niekam per savaitgalį naujos virtuvės nepastatė? biggrin.gif

lotuliukas.gif
Jaukinuos virtuve biggrin.gif ir laukiu 1 stalciaus (blogai numatavo kriaukles ploti, tad issiveze perdaryti).
Kaip jau viskas bus vietoje, tuomet pasirodysiu smile.gif
*******
Ka manot apie stiklinius stalus virtuveje?
Man, pagal visa virtuves dizaina, noretusi stiklo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 05 13, 15:18)
Na va, kai jau surašiau ilgiausią komentarą, tai būtinai turėjo nulūžt netas ir viskas dingt  doh.gif
Taigi...
Juodai, ačiū už naują temą  4u.gif
Toliau, rodau savo naujausią planą (nekreipkit dėmesio į tarpus, tikrovėj jų nebus, o programos galimybės ribotos  ax.gif
user posted image
Skaičiukais sužymėta:
5 - skalbyklė,
6-7 vientisa kampinė spintelė su plautuve,
8 - indaplovė,
15 - spintelė virš šaldytuvo, t.y. toj vietoj ir pats šaldytuvas,
16 - boileris su savo vamzdynais...
18 - spintelė su gartraukiu (be pasidėjimo sad.gif ) ir aišku po jais dujinė kaitlentė ir elektrinė orkaitė (įmontuojamos),
visa kita - spintelės.
Nėra taip norėtos simetrijos ir patogumų, bet užtat viskas telpa (kiek įmanoma)  ax.gif  O, kad širdies labai neskaudėtų, oficialiai pavadinu savo virtuvę - ekologiškai-ekonomiškai-rankų darbo virtuve cool.gif  tongue.gif



Aš ir nematau plano biggrin.gif

Nu klausykit blink.gif Tampot katinus už ūsų lotuliukas.gif Vienai tas, kitai anas... biggrin.gif

Tai aš bent tokią įkelsiu thumbup.gif Gal kam idėjų kils lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2013 05 13, 15:56)

Ka manot apie stiklinius stalus virtuveje?
Man, pagal visa virtuves dizaina, noretusi stiklo  g.gif


Sveikos, kadangi jau svajoju apie virtuvę, tai dažnai užsuku į šitą temą. Jūs tokios šaunuolės, tiek žinot, tiek suprantat thumbup.gif , kad man tik gaudyt patarimus ax.gif

Bet apie stiklinį stalą, tai žinau, kad nesutikau nei vieno žmogaus, kuris jį turėdamas džiaugiasi ax.gif . Labai atsakingai reikia blizginti, matosi kiekvienas prisilietimas, ypač kas turi vaikų. Dūžta, o naujo stiklo išpjovimas brangiau nei stalas, bent jau taip skundėsi draugai. Tai dabar vietoj stalo, turi tik stalo kojas smile.gif
Atsakyti