Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Sonie @ 2013 05 27, 10:41)
Dar mastau del baldu gamintoju. Gal kas ka esate girdeje apie rimvydo baldai ir uab artdeko? g.gif

jei apie siuos klausiat artdeko.lt tai mes planuojam uzsakinet pas juos ax.gif
Atsakyti
bus_kita_balta_ziema, o negalvojot apie maždaug tokį variantą?....
user posted image

Kai siena beveik m, tai gal kažkaip taip daryčiau, o ne prie įėjimo šaldiką, tik sakau, nebent langas prasideda arčiau, nei cm nuo galinės sienos
(į viršų nekreipkit dėm čia a bile pabraižiau biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 27 gegužės 2013 - 14:37
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 14:15)
Tai atlydys, pakels ir  vėl užlydys biggrin.gif

QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 27, 14:17)
Taigi jo, jie ten supjausto ir vėl prilydo kaip reikia ar kaip nori.....  4u.gif


tai kad ten lydyta perlydyta jau keliose vietose
prasiau, kad nupjautu tuos perlydymus ir nauja pridetu, sake viskas gerai yra ir naujo nedes schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 05 27, 15:26)
tai kad ten lydyta perlydyta jau keliose vietose
prasiau, kad nupjautu tuos perlydymus ir nauja pridetu, sake viskas gerai yra ir naujo nedes  schmoll.gif


Už kelis papildomus litus į kišenę tikrai įdės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 27, 14:22)
bus_kita_balta_ziema, o negalvojot apie maždaug tokį variantą?....
user posted image


virykle pas mane keista - integruojama, bet priklausoma, turi buti kaitlente virs orkaites blink.gif
dar viena iseitis
laikinai statyt ta saldikli prie sienos tos mazesnes ir po visu remontu imtis rimtu paiesku naujo saldytuvo... g.gif
O kita - bandyti saldikli ant saldytuvo arba atvirksciai sutrombuoti kol atsirems i skaitikli

Mindija, jau prasiau, kad kuo auksciau lubu pakeltu. nu bet dar pakalbesiu su juo smile.gif kitaip pareikalausiu ta vamzdi is viso nupjaut biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bus kita balta ziema: 27 gegužės 2013 - 14:42
Na manau ir be papildomų turi kelt, juk patys įkainius turi - UŽ SKAITIKLIO PERKĖLIMĄ tiek ir tiek g.gif Koks jiem skirtumas, kiek kartų žmogus nori jį kelt, jei pinigus moka belen kokius galima sakyt, kaip už pusvalandį darbo doh.gif

Papildyta:
Na jei orkaitė turi būt po kaitlente, tai vis tiek gi galima šaldytuvą gale statyt smile.gif Padaryt apiforminimą, kad gražiau būtų (na ūkinės tik tą vieną šaldytuvo dalį paliks), tada eitų dujinė, tada visa kita, o šaldiklį belen kur, kai jis toks mažas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabby_jz: 27 gegužės 2013 - 14:40
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 13:15)
Mat kaip bigsmile.gif Įsivaizdavau, kad šast ir sumeti įrankius į krepšį, o čia dar dėliot reikia g.gif
Flirt, apie šitą klausiu 4u.gif

user posted image

nu as ir dar tokiu nemacius blink.gif
Atsakyti
nu klausyyyyykit, mano pasirinktoj indaplovėj yra tokis stalčius cool.gif
ale, kokia mandra dabar būsiu, ne tik ausų krapštukais fasadus valinėsiu, ale ir šakutes išdidžiai dėliosiu stalčiukan... cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o krepšys atrodo maždaug taip (mėlynas apačioj biggrin.gif ) ir užima nemažai vietos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Na pas mane du krepšeliai tie, bet kažkaip tol, kol jau statau skalbt, tai tik vienas prisikaupia, antrą net paslėpus išvis kažkur biggrin.gif Tai tas vienas nu gal ir užima kažkiek, bet ką žinau, nepasakyčiau, kad labai daug, mes kai ne iš super duper daug gaminančių (na gaminu kasdien, bet gal paprastesnius patiekalus), tai ir tai statau tik dukart savaitėj plaut, vadinas vietos labai neatima biggrin.gif Mano atveju 4u.gif
Tik blem bišk gailiuosi, kad ne SIemensą ėmėm. Kažkaip man patikimiau skamba, nei Whirpoolas biggrin.gif Tik kad šitas tipo labai jau funkcionalus buvo už savo kainą, Indaplovių temoj kai specų nuomonės klausiau, sakė abi geros, bet vat kažkaip galėjau siemensą imt biggrin.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti