Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

user posted image

Ankstesnė tema

Papildyta:
Na dedu naujausią savo virtuvės planelį ir laukiu pastabų smile.gif
user posted image

user posted image

tarp šių dviejų pusių 120cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sweet_lips: 27 gegužės 2013 - 18:13
[quote=dovmoo,2013 05 27, 08:58]


Sveiki, vis tyliai seku jūsų temą ir pamačiau, kad kaip tik kaip mano virtuvės plokštės domina man atrodo, kad čia ta pušis ir yra mūsų Tempopalas Cleaf Fa33 PENELOPE/PENELOPE.
Tai va savaite jau kaip džiaugiuosi nauja virtuve ax.gif :
user posted imageuser posted image


[/quote]
Tai vat,kad ne tokį kodą buvot parašę,nes pagal penelope/penelope Fa33,tai yra termopale bronza mirksiukas.gif

[quote=dovmoo,2013 05 27, 13:09]
[quote=aiduke,2013 05 27, 11:00]
Labai graži virtuvė 4u.gif Bet jūsų ne pušis,o bronza mirksiukas.gif

Na žinokit pasitikslinau pas meistrą tai mūsų ir yra
Pavadinimas: Ruda Oregono pušis (Horizontali tekstūra)
Kodas: LG71 Milerighe, tik gal kaip foto ne kokybiška ir tamsi gavosi nesimato, nes sakau tekstura tai grynai tokia smile.gif Jei įdomu labai su fotoaparatu galėsiu vakare nufotografuoti smile.gif
[/quote]
Va čia kitas reikalas 4u.gif Jei galit nufotkinkit kokybiškesnių nuotraukų jei išeis.Man patiko jūsų virtuvė 4u.gif

Buvau šiandien Termopale,tai merginų teisybė,kad gyvai didesni plokščių pavyzdžiai kitaip atrodo doh.gif Mano pasirinkta plokštė daugiau nebetraukia akies biggrin.gif Vaikščiojau pasikišusi po pažasčia kelias plokštes,dukra zvygė,tai net sukaitusi pasidėliojau keletą mozaikų doh.gif Bet reziume,dabar žinau ko noriu,beliko koreguot tik virtuvės projektą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2013 05 27, 15:51)
nu klausyyyyykit, mano pasirinktoj indaplovėj yra tokis stalčius  cool.gif
ale, kokia mandra dabar būsiu, ne tik ausų krapštukais fasadus valinėsiu, ale ir šakutes išdidžiai dėliosiu stalčiukan... cool.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif Kažkaip gyvai kai apžiūrinėjau indaploves, tas stalčiukas per daug sudėtinga ir per daug darbo dėliot šakutes man atrodė doh.gif
Bet dabar persigalvojau, nes nu įsivaizdavau, kad indus kaip rūbus į skalbenkę sumesiu ir tie sau teliuškuojasi lotuliukas.gif
Ot ką reiškia, kai kaimietka indaplovės neturėjau blush2.gif

QUOTE(Mascara @ 2013 05 27, 15:52)
o krepšys atrodo maždaug taip (mėlynas apačioj  biggrin.gif ) ir užima nemažai vietos  smile.gif
user posted image


Visai įtikinot, geriau jau tas stalčius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
HAFELE lankstai vokiski kazi kaip jie... meistras siulo juos
esa tokie patys kaip Blum, bet pigesni
kas dejo juos? kas ka zino, kas ka girdejo...
Atsakyti
Aj man tai tas įrankių krepšiuks kol kas netrukdo, po valgio iškart sudedu, tai ten būna koki 3-8 įrankiai, tai ot, nesunku sumest į skylukes smile.gif


Papildyta:
QUOTE(bus kita balta ziema @ 2013 05 27, 21:22)
HAFELE lankstai vokiski kazi kaip jie... meistras siulo juos
esa tokie patys kaip Blum, bet pigesni
kas dejo juos? kas ka zino, kas ka girdejo...

Aš tai negirdėjus, kaip jų kokybė.
Na o ką dėl savo išdėstymo galvojat? smile.gif
Atsakyti
aciu gabby_jz uz rupesti... neskubu... o reiketu, nes vasara baldininkai atostogaus... bet leidziu mintims susiguleti, dar tiksliai isimatuosiu kampelius visus, kai siuksles visas isves, islygins sienas... tada matysiu... gal kas dar kokia minti pames. gal paciai prota koks zaibas apsvies. pabandysiu ant sienu pabraizyti.
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 22:57)
Galiu palygintiabudu variantus : senuteje elektrolux turejau krepsi, atrode patogu, tik man nepatikdavo isimineti, jei dedavau irankius galvom i virsu, visuomet apciupineti, man kiek nehigieniska  ax.gif o dabar turim bosch su stalciuku, pradzioje spjaudziausi  biggrin.gif kelis kartus sumeciau bele kaip irankius, jie liko neisplauti, teko susimastyti kodel  biggrin.gif ipratau delioti ir labai patogu, daugiau susidedi, zymiai zymiai daugiau  thumbup.gif musu 60imtine, irankiai isimami patogiai, galvos neapciupinetos, be to, labai patogus dalykas laikmatis ant grindu, kai matai kiek laiko plaus, kokioj stadijoj ir kiek liko, bet cia jau off top  4u.gif

Perkeliu cia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 20:23)
thumbup.gif Kažkaip gyvai kai apžiūrinėjau indaploves, tas stalčiukas per daug sudėtinga ir per daug darbo dėliot šakutes man atrodė doh.gif
Bet dabar persigalvojau, nes nu įsivaizdavau, kad indus kaip rūbus į skalbenkę sumesiu ir tie sau teliuškuojasi lotuliukas.gif
Ot ką reiškia, kai kaimietka indaplovės neturėjau blush2.gif
Visai įtikinot, geriau jau tas stalčius 4u.gif  4u.gif  4u.gif

aš tai neįtikinėjau irnesakyk.gif pati tik šiandien sužinojau apie tą stalčiuką blush2.gif nors kai rinkaus indaplovę labai įdėmiai skaičiau aprašymus, bet nedašilo, kas tas stalčiukas, maniau, kam čia jį akcentuoja, nejau būna indaplovių be talpos įrankiams doh.gif kaimas irgi drinks_cheers.gif
QUOTE(gabby_jz @ 2013 05 27, 21:29)
Aj man tai tas įrankių krepšiuks kol kas netrukdo, po valgio iškart sudedu, tai ten būna koki 3-8 įrankiai, tai ot, nesunku sumest į skylukes smile.gif

o su tuo krepšeliu įrankiams tai taip yra - realiai labai lengva į jį sumesti, jeigu nėra suskirstytas smulkiais skyreliais, praktiškai taplinančiais 1 įrankį, nors tie smulkūs suskirstymai nusiima... tai va, jei nedaug įrankių, viskas ok, greit susideda, greit išsiima, galima gi galvutėm į apačią dėti, kad higieniškiau būtų smile.gif rolleyes.gif bet jei įrankių daug, tai prasideda velniava - nelabai telpa, jei telpa susiliečia pvz šaukštas su šaukštu ir lieka kai kurie neišplauti mad.gif ... tai aš dabar bandau dėlioti taip, kad vienam skyrelyje (dideli jie pas mane) būtų skirtingi įrankiai, kad nesilestų - irgi blusinėjimas gaunasi, tad jau pradedu džiaugtis būsimuoju įrankių stalčiumi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2013 05 27, 23:56)
Perkeliu cia  drinks_cheers.gif


Dar ir stadiją rodo? bigsmile.gif Išvis super tada thumbup.gif
Bendrai ko aš čia džiaugiuos doh.gif Pas mus d/n tarifas, tai plausiu naktim greičiausiai ir nematysiu nei laiko nei stadijų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 28, 07:36)
Pas mus d/n tarifas, tai plausiu  naktim greičiausiai ir nematysiu nei laiko nei stadijų g.gif


o apsimoka tas tarifas N/D?
Atsakyti
Dėl tų tarifų, tai galiu pasakyt kaip pas mus.... Įsigiję butą, pasidarėm tuos du tarifus dėl įdomumo. Kol atsikraustėm, jau ir gailėtis pradėjau, kad turėsiu gi mat derintis, kada skalbt, indaplovę statyt (nu nes savaime gi norisi pataupyt). Bet kažkaip paskaičiavau, kad mes iš viso elektros išnaudojam tiek, kad max 2-5lt to taupymo gautųsi, tai sakau aj, nesiderysiu, kada reiks, tada skalbsiu ar statydiu indaplovę. Tai naktį kokį kartą į mėn jungiu, skalbiu irgi kada reik (na savaitgalį šiaip ar taip daugiau ciklų gaunas). Nu tai ką, išnaudojam abiejų tarifų vienodai, net pati nustebau. Kaip neferinant, tai santykis geras, nes jei vienodai, tai kažkiek tauposi. Bet vėlgi, tie patys 2-5lt per mėn smile.gif Nes mes tai išnaudojam viso apie 60kw tik/mėn ax.gif
O va kad šviestų apačioj indaplovė, norėčiau ir aš rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mindija @ 2013 05 27, 19:23)
thumbup.gif Kažkaip gyvai kai apžiūrinėjau indaploves, tas stalčiukas per daug sudėtinga ir per daug darbo dėliot šakutes man atrodė doh.gif



Aš naudojuosi indaplove su stalčiumi, labai patogu. Sudėti nesudėtinga, išimti tai išvis vieni juokai, o krepšys - labai lūžta, mano indaplovė su stalčiumi, bet kaip priedas buvo ir krepšys. Naudoju tik stalčių.
Atsakyti