Įkraunama...
Įkraunama...

JCrew

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Sena tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
enura, aciu uz temute 4u.gif

musu etatine temos atidarytoja Aireda turbut atostogauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2013 08 02, 12:57)
enura, aciu uz temute 4u.gif

musu etatine temos atidarytoja Aireda turbut atostogauja smile.gif


aciu 4u.gif turbut smile.gif , nes jau sakiau "lomkes" tuoj bus be temos lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, o šitos minnie pant in strech twill, kokio tamprumo, kie etiketej elastano ar ko raso gal galit zvilgtelt kuri? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pasaka1 @ 2013 08 02, 15:25)
Merginos, o šitos minnie pant in strech twill, kokio tamprumo, kie etiketej elastano ar ko raso gal galit zvilgtelt kuri?  4u.gif


Oj, man tai rodo palaidine blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo preta: 02 rugpjūčio 2013 - 16:02
Sveikos, jau ilgu buvo be temos ax.gif As gavau si Factory megztuka:
user posted image
Nelabai as megeja pilkos spalvos, tai maloniai nustebino, kad jis labiau kreminis nei pilkas. Emiau S dydi, manau atitinka, tikrai nedidntas. Mielas. Kai kita sav gausiu dzinsus ir jei tiks padarysiu foto deriny. Manau turetu tikt prie tu sviesiu.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(preta @ 2013 08 02, 17:01)
Oj, man tai rodo palaidine  blush2.gif


man rodo gerai, ka idejus, bet aga, taip buna su kriu, kad nuorodose rode, ka pati neseniai ziurejau biggrin.gif
sitos smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos -gavau maudomukus, tad galiu pakomentuoti ax.gif Gerai, kad pirkau ne vieną, keista, į kuriuos dėjau mažiausiai vilčių-tiko labiausiai..
Nr. 1

šis iš visų mažiausias-nors dydžiai visų vienodi

labai lieknina, man labai patiko-tik vienas trūkumas-gavau be raikštelio-be jo tikrai negaliu nešiot, o kaina dar jo kokia ne maža, nežinau-parašiau tarpininkei, ką jūs tokiu atveju darot, man vieną kartą jau buvo taip-tai ten bandeu nebrangus-tiek to-taip ir liko, o čia...na aš tikrai negaliu ištisinio be raikščio dėvėt ax.gif

user posted image


Nr. 2

irgi labai patiko-čiut didokas, parduot būtų gaila, norėčiau pasikeist į 10 dydį

user posted image


Nr.3 irgi labai patiko- ne tiek modelis -kiek spalvinė gama, taip pat būtų geriau 10

user posted image


Nr.4 -nepasilkisiu, nors labai fainas-labiausiai jo laukiau, vien dėl medžiagos..užtenka jau 3vnt.

JERSEY LOMELLINA® BANDEAU TANK

user posted image

ir Nr. 5-ištikrųjų didintas, jei prieš tai esantys tik šiek tiek didoki, tai šis didelis, bet irgi labai gražus

user posted image

visų maudomų medžiaga kaip ir panaši-išskyrus Jersey Lomellina, bet -dabar supratau, kad mano figūrai geriausiai tinka-smulkus margus raštas....
Atsakyti
aš ir vėl į maudymkes įlindus....dar šito labai norėčiau, kažin jų būna-kažkaip neseku paskutiniu metu jcrew ax.gif

http://www.jcrew.com...~~~~~/57821.jsp
Atsakyti
Va čia tai maudymukų arsenalas!
Labai grazus Nr.1. Blogiausiu atveju teks ieskoti
petneseles permatomos, ar su akutem, kurios parduodamos daug kur.
O koks dydis tiktu Nr.1 modelio ant 92-70-92?
Atsakyti
QUOTE(Arelija @ 2013 08 02, 20:46)
Va čia tai maudymukų arsenalas!
Labai grazus Nr.1. Blogiausiu atveju teks ieskoti
petneseles permatomos, ar su akutem, kurios parduodamos daug kur.
O koks dydis tiktu Nr.1 modelio ant 92-70-92?

as pirkau -pagal silkinukiu dydį-mano 10-12 dydis, maudymkes visos 12 dydzio, kaip ir rasiau-dauguma butu 10 tike, na o si -net nezinau, manau-kad gera, tokia apspaudzianti gerai, man patiko-tik tiek, kad mano spalva-tamsiai melyna-gal graziau sviesesne-tiulis labiau matos....nesigaudau tarp tokiu dydziu mazu kaip Jusu ax.gif

netiks jokiu budu permatomos petneseles-bent jau as neisivaizduoju...sustumpta tada figura atrodys-tuo labiau -mano liemuo trumpas, tai isvis.....

Atsakyti
Mergaitės, kokio man dydžio blythe reiktų su 90 cm. krūtine ir plačiais pečiais? Trumpomis rankovėmis šilkinukes iš J.Crew perku 4 d., ilgomis rankovėmis vieną palaidinukę turiu 6 d., marškinėlių neturiu kad palyginti ax.gif Beja, gal jau kuri turite taškuotą iš factory (nuotraukose identiškos su J.Crew)? Kaži kaip ji, kaip su dydžiais g.gif
Atsakyti