Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

QUOTE(Tomienė @ 2014 12 01, 11:35)
Merginos brendyje mirko dž.vaisius, paskui brendžiu apšlaksto pyragą gal kartą per savaitę, gal dažniau  g.gif
Brendis truputį numuša saldumą, bet man vien jo kvapas numuša viską laugh.gif

P.S. Šis receptas iš SM, gal trijų metų senumo temą reikia pakelti, būtų daugiau komentarų ir patarimų rolleyes.gif tik neprisimenu, kas paskelbė šį receptuką schmoll.gif

o gal galetumem issamiau apie brendi,kokiame kiekyje cool.gif kiek laiko mirkyti cool.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
O gal kuri turite tikslu recepta sio kaledinio pyrago , imeskite 4u.gif
Atsakyti
Klausiau draugės, sako pamirko apie valandą, kol tešlą ruošia ir susitvarko virtuvę biggrin.gif šlaksto kas savaitę. Brendžio į tešlą nepila schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 01, 17:33)
o gal galetumem issamiau apie brendi,kokiame kiekyje cool.gif  kiek laiko mirkyti  cool.gif aciu 4u.gif


As mirkau per nakti. Puse litro brendzio 2,5 kg vaisiu. Siemet brendzio neturejau, mirkiau viskyje. Gal net dar skaniau ��
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2014 12 01, 17:59)
As mirkau per nakti. Puse litro brendzio 2,5 kg vaisiu. Siemet brendzio neturejau, mirkiau viskyje. Gal net dar skaniau ��

Aš mirkau rome. Man šis aromatas geriausias.
Atsakyti
QUOTE(trauktine @ 2014 12 01, 11:38)
Norečiau kepti šituos, tačiau neturiu rudojo cukraus.. ir kaip tik paskaičiau, kad jis ypač tinkamas. Ar labai sugadinsiu tešlą su paprastu?? smile.gif
http://www.neringa-b...sausainiai.html
Niekada neesu kepusi imbieriniu,tai dabar tik bandysiu.. Beje, ar tinka kepiniu margarinas ,ar geriau sviestas? Bei kiek laiko tokie sausainukai gali stovėti sausai iškepti dėžutėje?
Beje , kokiu "įrankiu" dažniausiai puošiate meduolius, klijuojate maišelius? Konditeriniu maišeliu?  4u.gif


Aš kepiau ne vieną gaminį kur reikėjo rudo cukraus,bet dėjau paprastą,gal skoniui ar aromatui ir dadeda tas rudas ką nors,bet neprastai gaunasi ir su paprastu.Man per bangu tas rudas smile.gif
Atsakyti
Dekui visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tik dar klausimas kiek is viso brendzio reikia: 0,5 litro mirkymui, o kiek tiksliai ml slakstymui pyrago g.gif
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2014 12 01, 21:52)
Dekui  visoms 4u.gif  4u.gif  4u.gif
tik dar klausimas kiek is viso brendzio reikia: 0,5 litro mirkymui, o kiek tiksliai ml slakstymui pyrago g.gif


As jei mirkau, tai neslakstau.
Atsakyti
QUOTE(Tomienė @ 2014 12 01, 12:35)
Merginos brendyje mirko dž.vaisius, paskui brendžiu apšlaksto pyragą gal kartą per savaitę, gal dažniau  g.gif
Brendis truputį numuša saldumą, bet man vien jo kvapas numuša viską laugh.gif

P.S. Šis receptas iš SM, gal trijų metų senumo temą reikia pakelti, būtų daugiau komentarų ir patarimų rolleyes.gif tik neprisimenu, kas paskelbė šį receptuką schmoll.gif


Jau šiandien užmirkinau vaisius, ryt kepsiu. Viso recepto neradau, tad teks improvizuoti. Kepiau užpraeitais metais, skonis - nerealus. Alkoholio nesijaučia, sakyčiau, kad "prisigėrę vaisiai", bręstant pyragui, palaipsniui atiduoda drėgmę. iškepto pyrago brendžiu nelaisčiau.
Atsakyti
isbandysiu ir as bigsmile.gif siandien uzmerksiu vaisius
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti