Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai kepiniai

mano siemetiniai:)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2014 11 27, 20:27)
mano siemetiniai:)


4u.gif oho kokia spartuolė mirksiukas.gif
dar vis nesusikaupiu
labai gražūs meduoliai.
O kolegės šiandien sakė, kad labai nepatinka meduoliniai/imbieriniai/kalėdiniai sausainiai g.gif
žadėjau dovanų iškepti schmoll.gif
Atsakyti
Kazin ka as darau ne taip su imbieriniais ar meduoliniais sausainiais,kad negaliu nugramdyti nuo pavirsiaus ant kurio kociojau,net nuo kepimo popieriaus man nenusiima teslos likuciai?Ir kaip jus kociojate tarp kepimo popieriu ar tiesiog ant stalo,gal miltu barstote daug?man visiskai nenusigramdo,labai sunku kocioti ir ne su vienu receptu. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2014 11 27, 22:23)
Kazin ka as darau ne taip su imbieriniais ar meduoliniais sausainiais,kad negaliu nugramdyti nuo pavirsiaus ant kurio kociojau,net nuo kepimo popieriaus man nenusiima teslos likuciai?Ir kaip jus kociojate tarp kepimo popieriu ar tiesiog ant stalo,gal miltu barstote daug?man visiskai nenusigramdo,labai sunku kocioti ir ne su vienu receptu. Aciu smile.gif

Tai gal ant pliko stalo kociojate? As tai miltu pabarstau, tiek kad nebeliptu.

Maniskiai sausainiai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Labai grazus meduoliukai smile.gif

O tai jus nededat ant virsaus kepimo popieriaus,kociojate pliku kocelu?Man iskart jis nenugramdomai aplimpa. Vargstu vienu zodziu as labai su ta tesla
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2014 11 28, 08:38)
Labai grazus meduoliukai smile.gif

O tai jus nededat ant virsaus kepimo popieriaus,kociojate pliku kocelu?Man iskart jis nenugramdomai aplimpa. Vargstu vienu zodziu as labai su ta tesla

Dirbu kaip su paprasta tesla, pabarstau stala miltais, pabarstau tesla miltais ir kocioju. Jauciu pradeda lipt, vel barstau. Dar zinau, kad kitos dirbdamos su lipnia tesla naudoja alieju, patepa kocela pvz. Bet pati nebandziau
Atsakyti
Aciu uz patarima,bet man atrodo pernai bandziau,man vis tiek lipo, reikes siemet vel bandyt. Juk ir namukus pasiruosus iskept,o kai teslos neimanoma nugramdyt arba normaliai perkelt i skarda,tai nekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2014 11 27, 14:06)
Praitais metais dariau kazkur gruodzio 18, tai anyta valge po kokio menesio buvo viskas gerai. Nei jis buvo labai kietas, nei labai minkstas, puikiai isstovejo ir dar ilgiau butu stovejes smile.gif


Supratau, aciu 4u.gif Nusimato KEPINIU savaitgalis clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2014 11 27, 16:06)
Praitais metais dariau kazkur gruodzio 18, tai anyta valge po kokio menesio buvo viskas gerai. Nei jis buvo labai kietas, nei labai minkstas, puikiai isstovejo ir dar ilgiau butu stovejes smile.gif

anyta valge po kokio menesio buvo viskas gerai lotuliukas.gif gerai skamba
Atsakyti
Visad kocioju ant kepimo popieriaus, bet pribarstau miltu. Gal Jus i tesla per mazai miltu dejot, uz tai ji lipni? g.gif
Visad kepu Cipciuko meduolius, bet priklausomai nuo miltu, daznikai dedu daugiau nei recepte nurodyta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Karamelia* @ 2014 11 28, 06:38)
Labai grazus meduoliukai smile.gif

O tai jus nededat ant virsaus kepimo popieriaus,kociojate pliku kocelu?Man iskart jis nenugramdomai aplimpa. Vargstu vienu zodziu as labai su ta tesla

O tesla pasaldot?
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri turit brandinto kaledinio pyrago receptą išsisaugojusi? Peržiūrėjau dvi paskutines temas, randu tik nuorodas į skanus gyvenimas puslapį, o ten - uždaryta verysad.gif Prisimenu, kad į šį receptą įeina 2,5kg džiovintų vaisių ir 0,5l brendžio.
Atsakyti