Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Nežinau kur pasiteiraut, tai klausiu čia 4u.gif
Gal kas pirkot virbalus is kiniečių ir galit pakomentuot?
Kažin 80 cm ilgio pakaktų?
Ir tas žymėjimas keistas, nors atsiliepimai neblogi.

http://www.aliexpres...1769192492.html
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2015 04 03, 12:29)
Nežinau kur pasiteiraut, tai klausiu čia  4u.gif
Gal kas pirkot virbalus is kiniečių ir galit pakomentuot?
Kažin 80 cm ilgio pakaktų?
Ir tas žymėjimas keistas, nors atsiliepimai neblogi.

http://www.aliexpres...1769192492.html



man nėra geresnių virbalų už ADDI firmos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wirginija @ 2015 04 03, 12:49)
man nėra geresnių virbalų už ADDI firmos smile.gif

O kur perkat?
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2015 04 03, 12:29)
Nežinau kur pasiteiraut, tai klausiu čia  4u.gif
Gal kas pirkot virbalus is kiniečių ir galit pakomentuot?
Kažin 80 cm ilgio pakaktų?
Ir tas žymėjimas keistas, nors atsiliepimai neblogi.

http://www.aliexpres...1769192492.html

dėl ilgio - individualu, aš mėgstu 40, 60 ir 80cm ilgio. Ilgis su virbalu man rodos juose matuojamas.

Virbalus tokius turiu ir mėgstu net labiau, nei addi, nes virbalas kietesnis (aš kai kietai mezgu, tai sulinksta man kai kurie virbalai doh.gif ), na ir valas kietesnis, bet ne taip greit susilanksto, kaip tarkim, addi. Dar lyginant galiu pasakyt, kad nėra kinietiški tokie labai labai smailūs. Jeigu pripratę megzt su addi geltonais - tikrai šiek tiek bukesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2015 04 03, 13:42)
dėl ilgio - individualu, aš mėgstu 40, 60 ir 80cm ilgio. Ilgis su virbalu man rodos juose matuojamas.

Virbalus tokius turiu ir mėgstu net labiau, nei addi, nes virbalas kietesnis (aš kai kietai mezgu, tai sulinksta man kai kurie virbalai doh.gif ), na ir valas kietesnis, bet ne taip greit susilanksto, kaip tarkim, addi. Dar lyginant galiu pasakyt, kad nėra kinietiški tokie labai labai smailūs. Jeigu pripratę megzt su addi geltonais - tikrai šiek tiek bukesni 4u.gif

Aš ir kietokai mezgu, tai reiks bandyt užsakyt.

o dar klausimas- ar slidūs patys virbalai, nes turiu kažkokius su valu, tai nelabai slysta mezginys, vis reikia ranka stumt. Aišku gal dar ir dėl kietesnio mezgimo. ax.gif Ir dydžiai čia normalūs? Kaip suprantu pas juos kitos žymėjimas.
Va kiek klausimų smile.gif 4u.gif

Smailumas manau tiks.

Ačiū už atsakymus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2015 04 03, 14:07)
Aš ir kietokai mezgu, tai reiks bandyt užsakyt.

o dar klausimas- ar slidūs patys virbalai, nes turiu kažkokius su valu, tai nelabai slysta mezginys, vis reikia ranka stumt. Aišku gal dar ir dėl kietesnio mezgimo. ax.gif Ir dydžiai čia normalūs? Kaip suprantu pas juos kitos žymėjimas.
Va kiek klausimų  smile.gif  4u.gif

Smailumas manau tiks.

Ačiū už atsakymus  thumbup.gif

Nelabai aš su kokiais mezgus, tai nelabai yra su kuo palyginti. Addi gal kiek ir slidesni, bet ir šitie pakankamai normalūs. Su pigiais lietuvoj parduodamais ir su bambukiniais aš nepamezgu, nes nors į stalą kalk, kad akys pavažiuotų doh.gif
Dėl dydžių pasigooglinkit - kažkur buvau radus, bet po ranka neturiu. Pas juos dauguma po kablelio ne 5, o 25. Tarkim 3,25 arba 3,75 mirksiukas.gif Kažkur tikrai mačiau visą sąrašą dydžių 4u.gif

ir dar - nepamirškim, kad tai yra grynas kinietis - tad broko gali būt 4u.gif Nors man ir nepasitaikė 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 03 balandžio 2015 - 14:20
QUOTE(aaagnex @ 2015 04 03, 15:18)
Nelabai aš su kokiais mezgus, tai nelabai yra su kuo palyginti. Addi gal kiek ir slidesni, bet ir šitie pakankamai normalūs. Su pigiais lietuvoj parduodamais ir su bambukiniais aš nepamezgu, nes nors į stalą kalk, kad akys pavažiuotų doh.gif
Dėl dydžių pasigooglinkit - kažkur buvau radus, bet po ranka neturiu. Pas juos dauguma po kablelio ne 5, o 25. Tarkim 3,25 arba 3,75 mirksiukas.gif Kažkur tikrai mačiau visą sąrašą dydžių 4u.gif

ir dar - nepamirškim, kad tai yra grynas kinietis - tad broko gali būt 4u.gif Nors man ir nepasitaikė 4u.gif

Dėkui,bandysiu ieškot.

O su jais tai loterija, kiniečiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2015 04 03, 13:42)
Virbalus tokius turiu ir mėgstu net labiau, nei addi, nes virbalas kietesnis (aš kai kietai mezgu, tai sulinksta man kai kurie virbalai doh.gif ), na ir valas kietesnis, bet ne taip greit susilanksto, kaip tarkim, addi.

Isiterpsiu - apie kietesnius virbalus - neperseniausiai nusipirkau knitpro kvadratinius - sitie irgi kietesni, jei su addi lyginsim..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti