Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Merginos, gal kuri esat mezgusios is Holst garn samarkand? Gundausi pirkt, ir idomu, gal kuri isbandzius, kas per siulas, ar smagiai mezgasi ir nesiojasi, didelis metrazas, bet vilna, tai gal pasiputes nors kiek?
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2015 03 15, 23:14)
Merginos, gal kuri esat mezgusios is Holst garn samarkand?  Gundausi pirkt, ir idomu, gal kuri isbandzius, kas per siulas, ar smagiai mezgasi ir nesiojasi, didelis metrazas, bet vilna, tai gal pasiputes nors kiek?


Kaip tik mezgu iš šių siūlų. Mezgasi tikrai smagiai, kaip nešiosis - nežinau. Metražas geras, aš XS dydžiui, bet tokį smarkiai "oversized" kardiganą, manau, numegsiu iš 250 g. Siūlas švelnus, bet neatrodo, kad sudėtyje būtų šilko. Toks paprastas, malonus siūlas. Manau, kad išplovus pasimatys tikras vaizdas. Bet visumoj man patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE("Pelėda" @ 2015 03 16, 09:42)
Kaip tik mezgu iš šių siūlų. Mezgasi tikrai smagiai, kaip nešiosis - nežinau. Metražas geras, aš XS dydžiui, bet tokį smarkiai "oversized" kardiganą, manau, numegsiu iš  250 g. Siūlas švelnus, bet neatrodo, kad sudėtyje būtų šilko. Toks paprastas, malonus siūlas. Manau, kad išplovus pasimatys tikras vaizdas. Bet visumoj man patiko.  4u.gif

Aciu labai uz nuomone. 4u.gif
Atsakyti
O ką manote apie šiuos siūlus :

user posted image

My Webpage

noriu ne per šilto mezgtinuko su sagomis
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2015 03 16, 14:33)
O ką manote apie šiuos siūlus :


noriu ne per šilto mezgtinuko su sagomis

Nebandziau, bet nepirkciau, nes 50 procentu sintetikos, manyciau, daugoka-su tokiu kiekiu turejau megztini vasarai, tai nepatiko - siaip svelnu, bet sukaitus nemalonus labai pasidarydavo. Max man priimtinas sintetikos kiekis-25 proc - kaip kad kojininiuose siuluose. Jei noretusi blizgesio-ziureciau siulu su viskoze..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 16 kovo 2015 - 20:13
QUOTE(vilnera @ 2015 03 16, 21:12)
Nebandziau, bet nepirkciau, nes 50 procentu sintetikos, manyciau, daugoka-su tokiu kiekiu turejau megztini vasarai, tai nepatiko - siaip svelnu, bet sukaitus nemalonus labai pasidarydavo. Max man priimtinas sintetikos kiekis-25 proc - kaip kad kojininiuose siuluose. Jei noretusi blizgesio-ziureciau siulu su viskoze..

Pritariu 100%
Atsakyti
Sveikos, prasau patarkite is kokiu siulu megzti kudikiui pleduka vasarai, bei kombinzona vasarai irgi. Domina geri, gali buti ir brangesni siulai 4u.gif
Atsakyti
ačiū už nuomonę. Turiu siūlus linas + viskozė. Nu žiauriai skersuoja mezginį. Ir visai nelaiko formos. Tai suabejojau ta viskoze. Nors gal be reikalo. Reik pasižvalgyti, ko yra. O gal kokius konkrečiai galit parekomenduoti? Būčiau dėkinga thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas mezgejos,
turiu klausima- gal zinote kas parduoda vernito siuliukus?aciu 4u.gif
Atsakyti
Vernito siūlus ČIA parduoda, jeigu internetu norite...
Atsakyti
QUOTE(Wirginija @ 2015 03 17, 09:39)
Turiu nusimezgusi bliuzelę iš šitų http://www.siuluturg...S?product_id=81
Švelni ir minkšta. Vicose siūlų nesiūlau kūdikiui. Žinau , kad pledukus iš lino mezga nors jie gana šiukštoki. SAFRAN  siūlas minkštesnis už Muskat. Siūlyti yra gana sudėtinga smile.gif Mūsų poreikiai ir oda labai individualus dalykas smile.gif

Na, safran megzt nesmagus siulas-bent man - ta prasme, kad mezgant kietas toks, pirstas paskausta smile.gif Isplautas mezginys minkstas, viskas tvarkoj su juo,pats procesas tik nelabai-kaip tik mezgu sau dabar is ju bliuske...
Vernitas turejo 100 proc medvilninius - turiu bliuskute, labai smagi, ir mezgasi smagiai, bet megztiniui per skysti.. Pledukui butu pats tas,manau.
Dar pledukui - jusu siulytos Drops firmos baby merino.

Su sintetika leliukui tikrai nesiulyciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnera: 17 kovo 2015 - 14:25
QUOTE(vilnera @ 2015 03 17, 15:20)
Na, safran megzt nesmagus siulas-bent man - ta prasme, kad mezgant kietas toks, pirstas paskausta smile.gif Isplautas mezginys minkstas, viskas tvarkoj su juo,pats procesas tik nelabai-kaip tik mezgu sau dabar is ju bliuske...
Vernitas turejo 100 proc medvilninius - turiu bliuskute, labai smagi, ir mezgasi smagiai, bet megztiniui per skysti.. Pledukui butu pats tas,manau.
Dar pledukui - jusu siulytos  Drops firmos  baby merino.

Su sintetika leliukui tikrai nesiulyciau.



Siūlymas uždėtų didžiulę atsakomybę smile.gif Drobs Merino ar Drops Baby Merino yra 100 % vilna. Vasaros dabar labai karštos...
Atsakyti