Įkraunama...
Įkraunama...

JCREW

Kviečiame į naują temą 4u.gif

Ankstesne tema
Facebook albumas
Senas albumas

Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote.

Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo
[/font] 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 sausio 2014 - 09:57
4u.gif 4u.gif -erinija-
jau norėjau imtis atidarymo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 21 sausio 2014 - 09:42
-erinija-, aciu uz temute 4u.gif

********************************

QUOTE(Lyn @ 2014 01 20, 16:46)
nu gi  tirkai  taip  buna smile.gif  nuo zmogaus  sudejimo priklauso smile.gif  as  su  93  nesioju D biggrin.gif



QUOTE(Balalaika. @ 2014 01 20, 16:52)



QUOTE(Aireda @ 2014 01 20, 18:26)

Kad ir as su 89 cm. D nesioju, nuo sudejimo priklauso.




Geras... biggrin.gif Na, pasirodo, cia dauguma susirinkusios su D biggrin.gif

As , matyt, busiu isimtis su savo 90 cm ir 75 A lotuliukas.gif Na, gal dar driu prisijungs g.gif biggrin.gif

Tai vat todel kartais ir skirtingu visoms dydziu reikia, nors apimtis ta pati 90 cm ax.gif smile.gif
Atsakyti
oi mergaites, pirmasyk tema dariau, tai jei kas ne taip- soriukas.. Bet negalejau be jos- nuo vakar vakaro keistai be vietos - ner kur ilyst paskaitinet.. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aireda @ 2014 01 20, 23:20)
Kazkaip nepastebejau, kad swing'as butu ir ankstesnese kolekcijose. Man atrode kad tai visiskai naujas modelis g.gif
Nebent kalba eina apie oversize-padidinta megztino modeli ax.gif

Swingas, swingas, tik lininis.. Aisku labiau i boyfrienda nesa is pirmo zvilgsnio.. biggrin.gif Va si pasiemiau NAVY vakar.. maciau isparduotuvej pazkuri parduoda- sp tik kita.. ax.gif
https://www.jcrew.co...p;bmUID=keFNI83
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 sausio 2014 - 09:58
QUOTE(Dideja @ 2014 01 21, 09:46)
-erinija-, aciu uz temute 4u.gif

********************************
Geras... biggrin.gif  Na, pasirodo, cia dauguma susirinkusios su D biggrin.gif

As , matyt, busiu isimtis su savo 90 cm ir  75 A lotuliukas.gif Na, gal dar driu prisijungs g.gif  biggrin.gif

Tai vat todel kartais  ir skirtingu visoms dydziu reikia, nors apimtis ta pati 90 cm ax.gif  smile.gif



Jungiuosi ir as. Per nestuma ir kol maitinau dziaugiausi savo apimtimis sioje vietoje, o dabar doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dideja @ 2014 01 21, 09:46)
As , matyt, busiu isimtis su savo 90 cm ir  75 A lotuliukas.gif Na, gal dar driu prisijungs g.gif  biggrin.gif

jungiuosi lotuliukas.gif
nera cia kuo labai didziuotis, bet kiek dave, tuo ir dziaugiames biggrin.gif

QUOTE(Aleja.lt @ 2014 01 21, 10:02)
Jungiuosi ir as. Per nestuma ir kol maitinau dziaugiausi savo apimtimis sioje vietoje, o dabar  doh.gif  verysad.gif

ant tokios smilgelės D sunkiai isivaizduoju biggrin.gif

p.s. pas rudaplauke praeita savaite uzsake kelnes, sia jau skaiciukai atejo, tempai nerealus smile.gif sia savaite turiu gaut kasmyrini ta rudaji, kur ebay nuotraukoje spalva negrazi buvo ir salikeli, ziuresim kaip bus realiai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 21 sausio 2014 - 10:07
QUOTE(driu @ 2014 01 21, 11:04)
p.s. pas rudaplauke praeita savaite uzsake kelnes, sia jau skaiciukai atejo, tempai nerealus smile.gif sia savaite turiu gaut kasmyrini ta rudaji, kur ebay nuotraukoje spalva negrazi buvo ir salikeli, ziuresim kaip bus realiai  unsure.gif

Realiai bus gerai, as apziurejau is arciau -ten foto buvo- tai tokia skani i sokolado puse bus.. rolleyes.gif
Papildyta:
va.. Issivaizduoju sunkiai foto pagaunama spalvyte.. Kad prie salio Tau tiks- faktas. Manau nenusivilsim drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -_erinija_-: 21 sausio 2014 - 10:19
QUOTE(driu @ 2014 01 21, 10:41)
4u.gif  4u.gif -erinija-
jau norėjau imtis atidarymo biggrin.gif

Ir aš bandžiau atidarinėt, bet nesigavo, visi užrašai išsiderinę doh.gif Niekad nesu kūrusi, tai teko kentėt, o taip miegas vakar neėmė ir vaikas siuto iki 24h biggrin.gif Nebuvo ką skaityt. O taip knietėjo gretuxxx pagirt, es fantastiškai atrodo wub.gif Grynai Swingo manekenė bigsmile.gif ax.gif
QUOTE(Dideja @ 2014 01 21, 10:46)
-erinija-, aciu uz temute 4u.gif

********************************
Geras... biggrin.gif  Na, pasirodo, cia dauguma susirinkusios su D biggrin.gif

As , matyt, busiu isimtis su savo 90 cm ir  75 A lotuliukas.gif Na, gal dar driu prisijungs g.gif  biggrin.gif

Tai vat todel kartais  ir skirtingu visoms dydziu reikia, nors apimtis ta pati 90 cm ax.gif  smile.gif

Aš irgi su D, bet apimtis tai 75 arba kartais net 80 blush2.gif Kaušelis dar ne viskas, apimtis daug duoda..
Atsakyti
QUOTE(-_erinija_- @ 2014 01 21, 10:16)
Realiai bus gerai, as apziurejau is arciau -ten foto buvo- tai tokia skani i sokolado puse bus.. rolleyes.gif

jei tokia, tai tada labai nebloga, man zemes spalvos visos einamiausios, o si kaip tik prie tokiu butu wub.gif

QUOTE(Chardonnay @ 2014 01 21, 10:18)
Grynai Swingo manekenė bigsmile.gif  ax.gif

o man swingas geriausiai atrode ant balalaikos (jei nemaisau vardo) wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 21 sausio 2014 - 10:22
QUOTE(driu @ 2014 01 21, 11:21)
jei tokia, tai tada labai nebloga, man zemes spalvos visos einamiausios, o si kaip tik prie tokiu butu  wub.gif


drinks_cheers.gif
Ir tema kurdama greit bandziau spalvotu ryskiu nauju fotkiu surast- - Fall2013 dominuoja naturalios, zemes kaip sakai spalvytes.. Neon praktiskai neberasi..
Atsakyti
Labas rytas, merginos,

ačiū už temą 4u.gif

Jeigu jcrew sijonus ir kelnes imu 4 ir tinkamas man jų dydis, kokio dydžio šiuos factory šortus medžioti? Gal kas pagelbėtų? Su sėdimąją 97 blush2.gif
https://s7.jcrew.com/is/image/jcrew/07770_W...pdp_fs418$
Atsakyti
user posted image

Su 94cm kokio dydžio šios factory man reiktų?
Papildyta:
QUOTE(driu @ 2014 01 21, 11:21)
o man swingas geriausiai atrode ant balalaikos (jei nemaisau vardo)  wub.gif

drinks_cheers.gif irgi nuostabiai atrodė drinks_cheers.gif
Atsakyti