Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 10

Mur mur tikrai gražu bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
mes šiandien planuojam važiuoti į vieną firmą pasikalbėti, žiūrėsim kaip šitų požiūris į klientus ax.gif draugė parekomendavo,tai gal nenuvils unsure.gif
Atsakyti
Murmur labai grazi virtuve, ir man sienu plyteles dera biggrin.gif

Vieninteli minusa matau - atrodo prastas sifonas kriaukleje.. itariu net i kibira vandens nepripilsite, reiktu aukstesnio.. bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 02 11, 14:26)
Murmur labai grazi virtuve, ir man sienu plyteles dera biggrin.gif

Vieninteli minusa matau - atrodo prastas sifonas kriaukleje.. itariu net i kibira vandens nepripilsite, reiktu aukstesnio.. bent jau man smile.gif


Aciu smile.gif

Krana turit galvoj? biggrin.gif Kitas bus, cia sena uzdejo laikinai smile.gif Sitas tikrai nera patogus, nors si kriaukle gili tai puse bedos.
Atsakyti
Prisujungiu ir aš prie sveikinimų murmur 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai daili virtuvytė thumbup.gif
O koks ten gartraukis pas jus? Gal galit nuotrauką iš arčiau? biggrin.gif

Ir aš tiesą pasakius tarp plytelių ir stalviršio skirtumo nematau bigsmile.gif

O plyteles, tai mano kaimynė irgi taip klijavo ant viršaus senų. Ištepė Beton-kontaktu ir klijavo. Jau pora metų, tai neatšoko niekur thumbup.gif
Atsakyti
Murmur, graziai, svariai, santuriai atrodo thumbup.gif . Musu kazkas panasaus turetu buti, tik daugiau . Kranas musu taip pat toks senasis, taip pat iskart nekeisim, o kai keisim, tai i aukstesni rolleyes.gif .

Del kazkokio nezymaus stalvirsio ir plyteliu neatitikimo nepergyvenk, per laika susiderins biggrin.gif

O kokios plokstes? Kokios firmos?

Mane tai baisiai nervina mano virykle. Ji neperseniausiai pirkta, neimontuojama unsure.gif Kiek mastau, tai vis tiek del jos viskas susigadins doh.gif Kitos tikrai neprirksim, nebent ateiti su dalimi stalvirsio pakeisim, bet kada tai bus ir ar bus... cool.gif
Atsakyti
Murmur, gražu, tvarkinga wub.gif Nesupratau biškį, ten vidinėj kriauklės spintelės pusėj blizgi plokštė? blink.gif
Ar galėtum (-ėt?) plokštės pavadinimą tikslų ir stalviršio? pažiūrėsiu nete pas termopalą. stalviršis super priderintas prie plytelių thumbup.gif
Atsakyti
Murmur dar klausimas del vandens nubegimo po kriaukle, ten pats nubegimas yra sienoje, ar cia siauresne spintele ir uz plokstes nugaros nuvesta zarna zemyn i grindis??
Atsakyti
Mur Mur, tikrai labai simpatiska virtuve 4u.gif
Galvojau kad ten pat gaminames, bet pasirodo Jus pas kaimynus.
Mes Kazlu rudos balduose ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2014 02 11, 16:06)

O kokios plokstes? Kokios firmos? 



Fasadai termopalo, vidus nzn tiksliai austriska kazkokia plokste tokios pat spalvos. Stalvirsis ecopal.

QUOTE(Teka @ 2014 02 11, 16:56)
Murmur, gražu, tvarkinga  wub.gif Nesupratau biškį, ten vidinėj kriauklės spintelės pusėj blizgi plokštė? blink.gif
Ar galėtum (-ėt?) plokštės pavadinimą tikslų ir stalviršio? pažiūrėsiu nete pas termopalą. stalviršis super priderintas prie plytelių  thumbup.gif


Dureles tik blizgios is visu pusiu. Vidus matinis. Spintelej apacioj uzdeta skarda speciali plona. Jei kas ten prakiurtu spintele liktu sausa ir siaip valyt patogiau.
Plokste vadinasi blizgi dramblio kaulo, kodas U131 berods. Stalvirsis juostuotas rudas medis. Koda ryt nebent paieskociau, per tel nerasiu nuorodos smile.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2014 02 11, 19:41)
Murmur dar klausimas del vandens nubegimo po kriaukle, ten pats nubegimas yra sienoje, ar cia siauresne spintele ir uz plokstes nugaros nuvesta zarna zemyn i grindis??


Vamzdziai sienoje;) spintele kaip ir visos.

QUOTE(Tizide @ 2014 02 11, 20:26)
Mur Mur, tikrai labai simpatiska virtuve 4u.gif
Galvojau kad ten pat gaminames, bet pasirodo Jus pas kaimynus.
Mes Kazlu rudos balduose ax.gif


Lauksim rezultato smile.gif
Atsakyti
Merginos aš vėl mintimis grįžtu prie granitinės kriauklės doh.gif paneikit mitus apie tuos jų dužimus, nusidažymus, indų dužimus ir pan? Ir dar klausimas,jei imčiau juodą kriauklę, o pas mus vanduo be proto kalkėtas, kaži po kiekvieno vandens nuliejimo reiktų ją valyti? g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti