Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

Sena tema
http://www.supermama...howtopic=926964
Atsakyti
Lauke pasėjau. Liko dar lysvė laisva. Didžioji dalis Merengue H, šiltnamy keli Mirabelles daigai (beje , tie man paniką pasėję mazgiukai jau žydi wub.gif .) Kokias sėklas rekomenduotumėt dasipirkt laukui? Kad tiktų ir konservavimui.

Ir dar - iki kol išdygs, jei nelyja (uždengta agro), ar reikia palaistyti lysvę?

Kitoj lysvėj, kurios kasdien negaliu aplankyti, reikia atskirai važiuoti, ant kiekvienos sėklos, užbertos žeme ir sudrėkintos, užmauta po skafandrą - plastikinį nukirptą bambalį. Dar vakar juos nuėmusi kartą paliejau, tai tikiuos iki kol išdygs, nereikia panikuoti, kad jiems trūksta drėgmės ir žūt būt reikia palieti? teisingai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo syri: 18 gegužės 2014 - 11:39
Sėjant reikia į vagutę prilieti vandens gausiai,jį sutraukus isberti seklas,užžerti dregnom žemem,ant viršaus sausomis,uždengti ,jei yra galimybe ,ir palikti ramybej kol sudygs.O tada jau žiūret,pagal orą,kada laistyt,jei jau reikia
Atsakyti
Pas mane lauke augs:Atomic,Alians,Atlantis
Man šios veislės pasiteisino
Atsakyti

Sveikos, turiu du aurkėlius pasisodinus šiltnamyje, tokie gražučiai buvo, o dabar žiūriu, kad lapai susisuko, o ant žiedelių tokie kaip seilės, čia kažkoks vabalas apsigyveno doh.gif , ar dar galiu kuo padėti agyrkiukams, ar mesti lauk iš karto, bijau, kad čiliukų ir pomidorų neapkrėstų g.gif
Gal kas galite patarti, ačiū verysad.gif
Atsakyti
kaip reikia paristi agurkus siltnamyje? Jau tokie gero sprindzio yra. ar prie kuoliuko kokio ar prie stiebo, kaip pomidorus? kaip patogiau? Nesu risus...
Atsakyti
QUOTE(uogauogele @ 2014 05 19, 09:22)
kaip reikia paristi agurkus siltnamyje? Jau tokie gero sprindzio yra. ar prie kuoliuko kokio ar prie stiebo, kaip pomidorus? kaip patogiau? Nesu risus...


kaip pomidorus - laisvą mazgelį aplink stiebą ir prie stogo
Atsakyti
QUOTE(uogauogele @ 2014 05 19, 09:22)
kaip reikia paristi agurkus siltnamyje? Jau tokie gero sprindzio yra. ar prie kuoliuko kokio ar prie stiebo, kaip pomidorus? kaip patogiau? Nesu risus...

Gali dar paaugti vieną sprindį,kol riši rolleyes.gif Mano jau trijų sprindžių,kol kas po lankais ir plevele voliojosi,vakar nuemiau dangą,vakare žadu rišti
Atsakyti
QUOTE(2Ditute @ 2014 05 18, 21:26)
Sveikos, turiu du aurkėlius pasisodinus šiltnamyje, tokie gražučiai buvo, o dabar žiūriu, kad lapai susisuko, o ant žiedelių tokie kaip seilės, čia kažkoks vabalas apsigyveno doh.gif


gal voratinklinė erkė?
Atsakyti
Įdomu pasidarė,kaip sekasi auginti agurkus šiltnamyje. Ar lepinat juos kaip nors,ar patys pasirūpina savim ir gražūs. Nelabai suprantu,kaip čia yra ,ar užtenka jiems šilumos šiais metais,ar ne,jei dar vis pečių pasikurt reikia.Pas mane tai pirtyje kartu su arbuzais gyveno,tai viskas gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(amarrile @ 2014 05 19, 11:26)
Įdomu pasidarė,kaip sekasi auginti agurkus šiltnamyje. Ar  lepinat juos kaip nors,ar patys pasirūpina savim ir gražūs. Nelabai suprantu,kaip čia yra ,ar užtenka jiems šilumos šiais metais,ar ne,jei dar vis pečių pasikurt reikia.Pas mane tai  pirtyje kartu su arbuzais gyveno,tai viskas gerai  biggrin.gif

A ko gi jau jiems šiltnamyje šalta, jei lauke šilta, net ir namktim dabar šilta smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

aš savo agurkėlius (jau žydinčius) savaitgalį susodinau į lauką, sakykite, gal man reikia juos uždengti ar ką u jais daryti, kad jie nenumirtų, visos veislės pasodintos atrodo gražiai, išskyrus Rodos H....Reikalingi patarimai, pati žinau, kad per anksti su jais iškeliavau į lauką, bet negalėjau ilgiau laukti... unsure.gif
Atsakyti