Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkai

Sena tema
http://www.supermama...?...2699&st=588
Filmas apie agurku auginima, genejima
http://m.youtube.com.....ure=endscreen
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo matuke: 11 birželio 2013 - 14:47
Paziurejau as ta filma apie genejima, su gailesciu nuemiau soninius ugliu unsure.gif
Kitaip nei jus, as supratau kad nugenet soninius uglius reikia nuo 1/3dalies stiebo, tai man gavosi daugiau nei nuo dvieju lapu pazastu g.gif ugliu buvo labai gaila, dar pasakykite kad ne taip supratau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 11, 15:11)
Paziurejau as ta filma apie genejima, su gailesciu nuemiau soninius ugliu  unsure.gif
Kitaip nei jus, as supratau kad nugenet soninius uglius reikia nuo 1/3dalies stiebo, tai man gavosi daugiau nei nuo dvieju lapu  pazastu  g.gif  ugliu buvo labai gaila, dar pasakykite kad ne taip supratau  doh.gif

Apatinėj dalyje ir aš taip supratau. Eisiu šiandien 'šnioti" unsure.gif
Atsakyti
Ar pas nieka siltnamio agurku nekankina tripsai g.gif
Atsakyti
Pasakykite man neismaneliai kam taip ugliai nugnybiami? derlius kitoks buna? Mano mociute niekada nieko nedarydavo g.gif o agurku budavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(matuke @ 2013 06 11, 15:11)
Paziurejau as ta filma apie genejima, su gailesciu nuemiau soninius ugliu  unsure.gif
Kitaip nei jus, as supratau kad nugenet soninius uglius reikia nuo 1/3dalies stiebo, tai man gavosi daugiau nei nuo dvieju lapu  pazastu  g.gif  ugliu buvo labai gaila, dar pasakykite kad ne taip supratau  doh.gif

Aciu uz naujus namucius 4u.gif
as tai supratau, kad nuo apacios kokius 4 agurkus salinti reikia, tuo paciu ir uglius, veliau jau leisti uglius, po 1-2 lapu vel kirpti, virsuj galima ir daugiau lapu palikti, kai mano agurkai paaugs iki tokio lygio, atsisuksiu vel filmuka perziurai biggrin.gif ai, darysiu kaip man pasisvies, o kas gausis bus tik veliau aisku
QUOTE(matuke @ 2013 06 11, 15:49)
Ar pas nieka siltnamio agurku nekankina tripsai  g.gif


Kaip jie atrodo, matosi, ar pasislepe nesamones daro?
QUOTE(Džigė @ 2013 06 11, 16:23)
Pasakykite man neismaneliai kam taip ugliai nugnybiami? derlius kitoks buna? Mano mociute niekada nieko nedarydavo  g.gif  o agurku budavo  4u.gif

Mociute siltnamy augino? Lauke nelabai kas ten juos gnaibo. Siltnamyje jei nieko nedaryti, tai bijau, kad pro dziungles nebeprasibrausiu, kazkiek visvien manau reikia reguliuoti.
Atsakyti
Sveikos:)

ar gali buti kad pas mane siltnamyje agurkas agurku neuzmezga, nuzydi ir tiek?? kame saknys????? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo užsklanda: 12 birželio 2013 - 06:54
QUOTE(Džigė @ 2013 06 11, 17:23)
Pasakykite man neismaneliai kam taip ugliai nugnybiami? derlius kitoks buna? Mano mociute niekada nieko nedarydavo  g.gif  o agurku budavo  4u.gif


jei ne per tankiai susodinti, tai keletą atšakų kabinam kaip atskirą stiebą. vėlesnėms jau vietos nebebūna, tai kerpam
Atsakyti
Aš neapskaičiavus žiauriai tankiai sukišau, tai nei vienai atžalai vietos nėra doh.gif Ai,bet užteks kiek yra. Juokas juokais,jau nieks namie nebenori agurkų doh.gif

Reik patarimo, jei lapai smarkiai liečiasi su šiltnamio plėvele, tai gal juos išskinti?
Atsakyti
nu ka pasidarbavo kate mano siltnamyje...gerai, kad tik 1 agurka anapilin paleido... pauksciuka gaude doh.gif ir kaip tas pauksciukas atsirado siltnamyje uzdarytam neisivaizduoju blink.gif ..pamatuose skyle yra, tai kate pro ten turbut nulindo...matyt ir pauksciukas nuo baimes spruko ten pat... tiesa vargsui ne kaip baigesi...dar ta lavoneli reikes traukti kazkaip unsure.gif ... as, kaip miestete dar negaliu priprasti prie lavonu nesiojimo rolleyes.gif
nugerai dabar prie reikala, ar agurkas saknu neduos, kaip pomidoras? Toks frazys buvo...ir kita dalis turi 1 lapa ir isskinta pazastele, jau kazkada spejau pasidarbuoti, ar yra tikimybes. kad prades dar kokia pazasti leisti? Ar jau rauti lauk?
Atsakyti
Perkėliau agurkus iš šiltnamio į lauką. Apmulčiavau, nes žemė ten visada sausa. Prieš tai pasodinti agurkai labai šviesiais lapais, ar užteks palaistyti dilgėlėmis, ar reikia rimtesnių trąšų?
Atsakyti
Aciu mergaites, kad parasete, taip, lauke augino mociute ir nieko su jais nedare smile.gif
Atsakyti