Įkraunama...
Įkraunama...

"Endo scratch" prieš IVF

Man irgi padare R.Z. Kazkaip net neklause noriu ar ne. Tik sake, kad inplantacijos sansus padidina. Jokiu narkoziu. Tik zvakute nuo skausmo. Trumpa procedura, labai imanoma iskesti. Ar padejo? Dar nezinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SauleSauluze: 13 rugsėjo 2014 - 11:29
QUOTE(mimoza 870717 @ 2014 09 02, 10:26)
sveikos, man dare ka tik usoniene, labai bijojau skausmo, bet skaudejo nelabai, kenteti galima, dabar tik sunerimau kad nedaug kraujuoju idomu ar tai normalu? g.gif
labuka o kiek kainavo procedura?
Atsakyti
Isivaizdavau jog bus baisiau. Negalima to pavadinti net skausmu.
Atsakyti
QUOTE(SauleSauluze @ 2014 09 13, 11:27)
Man irgi padare R.Z. Kazkaip net neklause noriu ar ne. Tik sake, kad inplantacijos sansus padidina. Jokiu narkoziu. Tik zvakute nuo skausmo. Trumpa procedura, labai imanoma iskesti. Ar padejo? Dar nezinau


O kiek kainavo pas R.Ž.? aš planuoju ketvirtadienį irgi pas jį darytis. I§ pradžių siųlė gimdymo namuose su lengva narkoze... bet rugsejo gale jau turėjau histeroskopiją su narkoze, veėiau vel nusimato punkcija taip pat su narkoze... kažkaip man pasirodė, kad tų narkoziu jau per daug.. tai sutarėm vaisingumo centre su zvakute, ar vaistukai... tikiuosi iškęsiu. Tik va susimąsčiau dėl kainos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilvi @ 2014 11 22, 17:29)
O kiek kainavo pas R.Ž.? aš planuoju ketvirtadienį irgi pas jį darytis. I§ pradžių siųlė gimdymo namuose su lengva narkoze... bet rugsejo gale jau turėjau histeroskopiją su narkoze, veėiau vel nusimato punkcija taip pat su narkoze... kažkaip man pasirodė, kad tų narkoziu jau per daug.. tai sutarėm vaisingumo centre su zvakute, ar vaistukai... tikiuosi iškęsiu. Tik va susimąsčiau dėl kainos...  g.gif



Vilvi vel startuosi wub.gif spausiu kumscius wub.gif o kas buvo kad histero reikejo?

neseniai viena mergyte dares pabraizyma sake tikrai nera neiskenciamo skausmo , jautes nemalonu bet skausmo ne mirksiukas.gif tad tikiuosi kad ir tau jo tikrai nesijaus blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(siaures meskute @ 2014 11 23, 09:31)
Vilvi vel startuosi  wub.gif spausiu kumscius  wub.gif o kas buvo kad histero reikejo?

neseniai viena mergyte dares pabraizyma sake tikrai nera neiskenciamo skausmo , jautes nemalonu bet skausmo ne mirksiukas.gif tad tikiuosi kad ir tau jo tikrai nesijaus  blush2.gif  4u.gif

O, Siaures Meskute, sveika! 4u.gif
aha, meginsiu vel startuoti! jei viskas gerai, tai uz kokios savait4l4s tureciau pradet stimuliacija rolleyes.gif Labai tikiuosi si kart jokios ligos nepakis kojos ax.gif
O histero tai siaip dariausi, kad paziuretu ar gimda tvarkoje... kazkaip norejosi uztikrintumo po nepavykusio ivf blush2.gif
Atsakyti