Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 9

QUOTE(osda @ 2015 02 27, 14:50)
bet kiek supratau Jūsų CN 35***


Aha unsure.gif Bet tai as gavau vakar emaila su data ir laiku, kur eit ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amber* @ 2015 02 27, 16:35)
Aha  unsure.gif Bet tai as gavau vakar emaila su data ir laiku, kur eit ir pan.  4u.gif

Nu keistai čia...........
Papildyta:
QUOTE(osda @ 2015 02 27, 16:44)
Nu keistai čia........... o kada jūs išsiuntėte 260 formas, gal jūsų 25***?

Atsakyti
QUOTE(osda @ 2015 02 27, 15:57)
Nu keistai čia...........
Papildyta:


Ot, nugrybavau doh.gif 26*** pas mane, sorry, kad suklaidinau blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Kažkaip keista ir gal negražu iškart čia rašyti su klausimu kai es naujokė, bet vis nerandu ko paklausti blush2.gif Dalyvavau loterijoj, esu ir pakviesta pokalbiui į ambasadą balandį ir dabar susirūpinau dėl medicininės... Kai paskambinote gydytojui kada užregistruoja jis jus? Ar dar yra laiko iki apsilankymo pas jį susitvarkyti savo skiepų pasą, pas ginekologę sulakstyti, nes kaip supratau ir pas ją pažymą pasiimti reikia? blush2.gif Iškart ačiū!
Atsakyti
vaikai, nu nepatingekit perverst senas temas 4u.gif i visus klausimus jau n+k kartu atsakyta 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rashkyte: 02 kovo 2015 - 19:59
Ir net man rodos keliais psl atgal apie tai rasyta.
Atsakyti
Ieskau per senas temas, bet kol kas nerandu - kas per israsas is ginekologes turi but? Pasiskambinau saviskei, sako, be abejo israsysiu, o kokios cia pazymos konkreciai reikia? O as nezinau ko reikia doh.gif Maniau jinai zinos blush2.gif

Cia kazkokia speciali pazyma turi buti uzpildyta ar laisva forma parasyta, kad esu sveika, su klinikos antspaudais ir parasais gydytojos? Ar reikia isverst i anglu kalba?

Dekui, kas patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amber* @ 2015 03 04, 01:25)
Ieskau per senas temas, bet kol kas nerandu - kas per israsas is ginekologes turi but? Pasiskambinau saviskei, sako, be abejo israsysiu, o kokios cia pazymos konkreciai reikia? O as nezinau ko reikia  doh.gif Maniau jinai zinos  blush2.gif

Cia kazkokia speciali pazyma turi buti uzpildyta ar laisva forma parasyta, kad esu sveika, su klinikos antspaudais ir parasais gydytojos? Ar reikia isverst i anglu kalba?

Dekui, kas patars  4u.gif



tikrai viska suspesite! ginekologes pazymoje turi buti irasas apie Jusu sveikatos bukle ir viskas. mano ginekologe ir pasirase, ir klinikos antspauda ikale. sios pazymos vertimo nereikia!
del skiepu - jei turite skiepu pasa arba, kaip mano vyras, ligos istorija nuo vaikystes, tai nusineskite. jei neturite, tada tiesiog lieps susiskiepyti is naujo ir viskas. mes su gydytojo apziura, rentgenu, skiepijimusi, kavos bei pietu pertraukelemis ir voku atsiemimu uztrukom apie 5 val smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
norėjau patarimo, galbūt Jūs, merginos, žinosite, nes niekur nerandu informacijos, taip pat ir šiuose forumose. Gal esate girdėję, ką daryti tokių atvejų, kai užpildai dv-260 formą, joje įrašytas mano paso numeris ir galiojimo laikas, kuris pasirodos baigėsi 2015 metų 07 dieną, o aš DV-260 formą pildžiau 2014 gegužės mėn., man darytis naują pasą, ar eiti su juo į pokalbį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carrollyte @ 2015 03 06, 15:05)
Sveiki,
norėjau patarimo, galbūt Jūs, merginos, žinosite, nes niekur nerandu informacijos, taip pat ir šiuose forumose. Gal esate girdėję, ką daryti tokių atvejų, kai užpildai dv-260 formą, joje įrašytas mano paso numeris ir galiojimo laikas, kuris pasirodos baigėsi 2015 metų 07 dieną, o aš DV-260 formą pildžiau 2014 gegužės mėn., man darytis naują pasą, ar eiti su juo į pokalbį?  g.gif


Na jei pasas baigesis, tai reikia naujo - i ji viza klijuoja (i pasibaigusi neklijuos), o ir siaip neisvaziuosit be galiojancio paso. O kai pildet ta forma, tai pasas galiojo ir duomenys tinkami. Galit nauja pasa pasidarius senaji pasilikt ir nestis i pokalbi.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti