Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai

Tęsiam apie pamatus.

Ankstesnė tema - http://www.supermama...?...935991&st=0
Atsakyti
Tai kad vien krano nuoma kainuoja padoriai, negali toks pamatų tipas kainuoti pigiai.
Atsakyti
Nėr pigu, bet pigiau nei kalami poliai.
Kitas variantas buvo metaliniai sraigtiniai (metalinis vamzdis su sraigtu apačioje - įsukamas į gruntą) bet jų kaina tokia pati, kaip ir plūktinių, o ilgaamžiškumas neaiškus. Be to apkrovą laiko gerokai mažesnę, pirtelei, pavėsinei tinkami puikiausiai, bet namui brangūs.

Atsakyti
QUOTE(13b @ 2014 07 12, 13:26)
Nėr pigu, bet pigiau nei kalami poliai.


Kai sau dariau pamatus, man viena rimta firma pasiūlė spraustinius pamatus, kurių kaina tokia pati, ar net mažesnė nei kitų firmų gręžtinių pamatų pasiūlymuose.
Atsakyti
Situacija situacijai nelygi.
Man sąmatos buvo nuo 21 iki 43k Lt. Visi gręžtiniai poliai.
Na yra kaip yra. Dabar reikia su rostverku išsiaiškinti. Ar pakankamas ar ne.
Man, kaip neturinčiam šioje srityje žinių, sunku abejoti konstruktoriais.
Atrodo ir mokslus baigę ir skaičiuot moka, o kalba skirtingai.


QUOTE(mintas @ 2014 07 12, 14:50)
Kai sau dariau pamatus, man viena rimta firma pasiūlė spraustinius pamatus, kurių kaina tokia pati, ar net mažesnė nei kitų firmų gręžtinių pamatų pasiūlymuose.

Atsakyti
Sveiki,
norėjau paklausti dėl pamatų apšiltinimo ir hidroizoliacijos -planuoju pamatą iš išorės pats šiltinti extrudiniu polisterolu .Darbų eiga -nutepti bitumine mastika Styrobit 2000 cokolį hidroizoliacijai,rašo ,kad ji ir priklijuoja polisterolą .Papildomam laikymui gal prikabinsiu prie pamato su keliais plastikiniais kaiščiais .Tada armavimas su Sakret Bak cementiniu mišiniu ir tinklelį į jį įspraudžiu .Tinkuoti samdysiu darbininkus .Ar daug maž teisinga darbų seka ,ką galima padaryti geriau ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egilis: 17 liepos 2014 - 14:30
Nezinau, kaip XPS, bet EPS Stirbyt'as priklijuoja puikiai. Net smeigiu nereikia. Savaitgali pats taip pat darysiu, tik EPS 15cm. Ir armuosiu su ne su Sakret.

QUOTE(egilis @ 2014 07 17, 13:29)
Sveiki,
norėjau paklausti dėl pamatų apšiltinimo ir hidroizoliacijos -planuoju pamatą iš išorės pats šiltinti extrudiniu polisterolu .Darbų eiga -nutepti bitumine mastika Styrobit 2000 cokolį hidroizoliacijai,rašo ,kad ji ir priklijuoja  polisterolą .Papildomam laikymui gal prikabinsiu prie pamato su keliais plastikiniais kaiščiais .Tada armavimas su Sakret Bak cementiniu mišiniu ir tinklelį į jį įspraudžiu .Tinkuoti samdysiu darbininkus .Ar daug maž teisinga darbų seka ,ką galima padaryti geriau ?

Atsakyti
QUOTE(egilis @ 2014 07 17, 14:29)
Sveiki,
norėjau paklausti dėl pamatų apšiltinimo ir hidroizoliacijos -planuoju pamatą iš išorės pats šiltinti extrudiniu polisterolu .Darbų eiga -nutepti bitumine mastika Styrobit 2000 cokolį hidroizoliacijai,rašo ,kad ji ir priklijuoja  polisterolą .Papildomam laikymui gal prikabinsiu prie pamato su keliais plastikiniais kaiščiais .Tada armavimas su Sakret Bak cementiniu mišiniu ir tinklelį į jį įspraudžiu .Tinkuoti samdysiu darbininkus .Ar daug maž teisinga darbų seka ,ką galima padaryti geriau ?

O cokolio apdaila iš ko. Jei plytelės(o jų yra įvairių storių, o iš čia ir įvairių svorių) reikėtų rimčiau paruošti. Viename projekte mačiau 9 mm klinkerio plyteles ir dvigubas armavimas.
Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2014 07 17, 15:42)
Nezinau, kaip XPS, bet EPS Stirbyt'as priklijuoja puikiai. Net smeigiu nereikia. Savaitgali pats taip pat darysiu, tik EPS 15cm. Ir armuosiu su ne su Sakret.

O su kuo armuosit ,koki EPS naudosit(markė) ,kiek įleisit į žemę? Viskas įdomu ,nes laukia nemažai darbo ,o kai truksta laiko ,norisi padaryti kuo racionaliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egilis @ 2014 07 17, 20:42)
O su kuo armuosit ,koki EPS naudosit(markė) ,kiek įleisit į žemę? Viskas įdomu ,nes laukia nemažai darbo ,o kai truksta laiko ,norisi padaryti kuo racionaliau smile.gif

EPS100, jei nėra rūsio, ne mažiau 60 cm, jei yra rūsys pageidautina per visą aukštį žemiau grindų. Armavimui geriau imti pilną sistemą (klijai, tinklelis, profiliai ir pan.), kad nebūtų problemų. Dėl mazgų reikėtų į asmeninį, atsiųsčiau.
Atsakyti
Mano pamatu apacia dabar lygiai su zeme. Tai klijuosiu
lygiai 70cm auksciu. Eps 80-100.
Paskui uzsipils viskas, kelsis. Armuosiu kreisel arba Alpol (po 15/25kg)
Abu isbandytigerai laiko. Paskui ant sio siltinimo desis fasadas.

QUOTE(egilis @ 2014 07 17, 19:42)
O su kuo armuosit ,koki EPS naudosit(markė) ,kiek įleisit į žemę? Viskas įdomu ,nes laukia nemažai darbo ,o kai truksta laiko ,norisi padaryti kuo racionaliau smile.gif

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2014 07 17, 22:09)
Mano pamatu apacia dabar lygiai su zeme. Tai klijuosiu
lygiai 70cm auksciu. Eps 80-100.
Paskui uzsipils viskas, kelsis. Armuosiu kreisel arba Alpol (po 15/25kg)
Abu isbandytigerai laiko. Paskui ant sio siltinimo desis fasadas.

Ačiū drinks_cheers.gif O hidroizoliacijai Styrobit 2000 ? Dar klausimas dėl EPS po žeme - ar laikys ir nepakenks drėgmė ? Tikrai norisi naudoti pamato apšiltinimui EPS ,tačiau nesu tikras ,ar drėgmė nepakenks šiltinimo savybėms .XPS tikrai nereaguoja į drėgmę ,tačiau dvigubai brangesnis .. Šiaip pas mane po žeme numatyta ne daugiau 60cm .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egilis: 17 liepos 2014 - 23:38