Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas

user posted image


Ruošiam žemę,sėjam,persodinam ir dalinamės patirtimi mirksiukas.gif



sena tema


Atsakyti
oi oi oi, kokių liuksiškų nuotraukų pririnkai thumbup.gif
Taip ir pagalvojau, kad tu sukursi naują temą, dėkui, ilgai laukt nereikėjo thumbup.gif
į temą mano pernykščio daržo kruopelė:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paladė: 10 kovo 2015 - 08:19
QUOTE(Paladė @ 2015 03 10, 09:11)
oi oi oi, kokių liuksiškų nuotraukų pririnkai  thumbup.gif
Taip ir pagalvojau, kad tu sukursi naują temą, dėkui, ilgai laukt nereikėjo  thumbup.gif
į temą mano pernykščio daržo kruopelė:


nuotrauka ne pagal sezoną blush2.gif bet labai ant greičiodariau-stvėriau pirmą patikusią rolleyes.gif
tavo karutis wub.gif nepasodinau iš rudens česnakų blush2.gif važiuoju žiūrėt,kas po sniego mano darže darosi-jei žemė tinkama dirbt,gal ryt pasisodinsiu. g.gif pernai irgi kovą sodinau,galvos gražios buvo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 03 10, 08:29)
nepasodinau iš rudens česnakų blush2.gif važiuoju žiūrėt,kas po sniego mano darže darosi-jei žemė tinkama dirbt,gal ryt pasisodinsiu. g.gif pernai irgi kovą sodinau,galvos gražios buvo wub.gif


vasarinius ar žieminius kovo mėnesį sodinai?
Atsakyti
Sveiki.ar kas daiginot morkas?
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2015 03 10, 08:38)
Sveiki.ar kas daiginot morkas?


jau anoj temoj užmačiau jūsų klausimą, bet nesupratau g.gif Klausiat, ar apskritai morkų sėklas daiginame kažkaip ypatingai? Nu ne. Aš sėju paprastai i drėgną lysvę, dar lengvai palaistau ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2015 03 10, 08:38)
Sveiki.ar kas daiginot morkas?


turit omeny - namie ar susidaiginam? Ne... sėju tiesiai į lysvę.
Atsakyti
QUOTE(rionka @ 2015 03 10, 09:38)
Sveiki.ar kas daiginot morkas?

As seklas isukus i marle,mirkau kelias min. karstam vandeny(apie 45-50 laipsniu),nes morkos padengtos eteriniais aliejais,del ko dygsta ilgai nes neleidzia sumirkt.Poto vandeni nupilu,seklas apdziovinu nekarstu fenu ir i dregnas lysviu vageles,uzberiu durpem.Taip ruosiant seklas,man savaite anksciau isdygo. 4u.gif
Atsakyti
oi, niekad nesu daiginus morku unsure.gif man tas klausimas ''ar daiginat morkas?'' labai primine ta: '' kas šiena ravi?!'' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(superjulia @ 2015 03 10, 10:32)
As seklas isukus i marle,mirkau kelias min. karstam vandeny(apie 45-50 laipsniu),nes morkos padengtos eteriniais aliejais,del ko dygsta ilgai nes neleidzia sumirkt.Poto vandeni nupilu,seklas apdziovinu nekarstu fenu ir i dregnas lysviu vageles,uzberiu durpem.Taip ruosiant seklas,man savaite anksciau isdygo. 4u.gif


karštam vandeny Jūs beicuojat sėklas, o dygimo pagreitinimui pakaktų ir šiltam vandeny pamirkyti smile.gif
Atsakyti
[quote=Paladė,2015 03 10, 08:11]
oi oi oi, kokių liuksiškų nuotraukų pririnkai thumbup.gif
Taip ir pagalvojau, kad tu sukursi naują temą, dėkui, ilgai laukt nereikėjo thumbup.gif
į temą mano pernykščio daržo kruopelė:


Gera kruopelyte wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2015 03 10, 09:36)
vasarinius ar žieminius kovo mėnesį sodinai?



man irgi aktualu .Nepasodinau rudeni .

Ar galima dabar ar veliau zieminius dar sodinti ?
Atsakyti