Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų turtingas ir nuostabus daržas

QUOTE(sbo @ 2015 06 03, 08:31)
O kaip suprast grūdinau? g.gif  Dariau kaip visada, daigus persodinau nuo palangės į daržą, visada buvo viskas gerai jau kokie 3 metai.


šiaip reiktų kelias dienas leisti augalams lauke pavėsy pabūti, šiltnamyje panakvoti, aklimatizuotis po truputį. Anksčiau gal apniukusios dienos būdavo po išsodinimo? Dabar ir naktys labai šaltos buvo, augalams iš namų didelis stresas. Gal ir saulė dienom užkaitino, lapai nudegė.
Atsakyti
Reiskia kad mano pupeles issigims, jei as pati ir nesesiu kitos spalvos (pasesiu juodas kitais metais), nes mano kaimyne uz 50 m pasisejo juodas sparagines o mano baltos. Taip norejau pasidaugint Climbing French Bean ''Blue Lake''. nors dar neuzaugo, bet tikiuos kad skanios bus.
Atsakyti
Venta9, kad Blue Lake Stringless nėra labi brangios. Pakelyje 500 sėklų už 1 svarą. Tiesa pasakius, pigiau grybo. Tik nesusidūriau su pupelių sėklų daigumu (jei kam per daug tokio kiekio) paliekant kitam sezonui, nors ir ne visos sudygsta pasėjus šviežias, šių metų...
Atsakyti
labas vakaras ,noriu paklausti darzininkiu.darza pries 3 savaites sejau,svogunelius sodinau.kiek nuvaziuoju tiek tuscia vienas kitas svogunas islindes,gal patarsite ka daryti dar laukti ar atseti viska is naujo.dar taip niekada nera buve per 4 metus.ar pas jus irgi ilgai dygo siemet.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2015 06 08, 22:50)
labas vakaras ,noriu paklausti darzininkiu.darza pries 3 savaites sejau,svogunelius sodinau.kiek nuvaziuoju tiek tuscia vienas kitas svogunas islindes,gal patarsite ka daryti dar laukti ar atseti viska is naujo.dar taip niekada nera buve per 4 metus.ar pas jus irgi ilgai dygo siemet.

šiemet ptfu ptfu ptfu dygo gerai, bet va pernai pirkti svoguniukai ir dygo prastai ir užaugo nė per milimetrą žodžiu ką sodinau tą kasiau, o bėda ta, kad pirkau kažkuom supurkštus ( stabdo augimo procesą, kad iųlaikyti sėjinukus) ir va nedygo, reiktu mirkyti.... o ką daryt, kad augtu, gal kokiu augimo stimuliatoriumi ale Delfan pasinaudoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2015 06 08, 22:50)
labas vakaras ,noriu paklausti darzininkiu.darza pries 3 savaites sejau,svogunelius sodinau.kiek nuvaziuoju tiek tuscia vienas kitas svogunas islindes,gal patarsite ka daryti dar laukti ar atseti viska is naujo.dar taip niekada nera buve per 4 metus.ar pas jus irgi ilgai dygo siemet.

Man labai prastai dygsta šiemet. Jau net nežinau, ką kaltinti - sėklą, orą, savo prastą ranką. Žirnių iš trijų sėjimų vis kita sėkla turiu gal kokią 20 vnt. Agurkų iš trečio sėjimo viso 15 vnt., kol kas daigyklose. Salotos šiltnamyje gal kokios dešimt išdygo. Lauke irgi panašiai. Tai atsėjau iš naujo pakelio. Tos jau sudygo.
Dabar jau prieš sėdama tikrinu sėklą. Tai žirnių naujas pakelis kol kas nedygsta nei viena. Petražolių irgi pirktas antras pakelis kol kas be gyvybės ženklų.
Jūs irgi jei turite sėklų likučių patikrinkite daigumą. Iš maximos ir iki pirktos pas mane dauguma nedaigios doh.gif Iš žalios stotelės šiek tiek geresnė situacija, bet burokėlių irgi tik pusė sudygo.
Atsakyti
QUOTE(evitele @ 2015 06 08, 22:50)
labas vakaras ,noriu paklausti darzininkiu.darza pries 3 savaites sejau,svogunelius sodinau.kiek nuvaziuoju tiek tuscia vienas kitas svogunas islindes,gal patarsite ka daryti dar laukti ar atseti viska is naujo.dar taip niekada nera buve per 4 metus.ar pas jus irgi ilgai dygo siemet.


Nežinau, kokiame rajone gyvenate? Gal tiesiog nebuvo lietaus, juk svogūnai tiesiog vandenyje auga. Aš šiais metais padariau bandymą su svogūnais - sėjau sėklomis tiesiai į žemę apie kovo vidury. O per cibulines - daigais. Šiuo metu jie vienodi. Vieni sako, kad sėkliniai neužaugins galvų, o vyras aiškina, kad jaunystėje kaime visada mama jo taip sėjo, o galvos būdavo ne liepos gale aišku, o per bobų vasarą rinkdavo. Pasidalinsiu rezultatais.
Sudygo 99 proc.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audine68: 09 birželio 2015 - 08:38
QUOTE(evitele @ 2015 06 08, 22:50)
labas vakaras ,noriu paklausti darzininkiu.darza pries 3 savaites sejau,svogunelius sodinau.kiek nuvaziuoju tiek tuscia vienas kitas svogunas islindes,gal patarsite ka daryti dar laukti ar atseti viska is naujo.dar taip niekada nera buve per 4 metus.ar pas jus irgi ilgai dygo siemet.

gal ant gerų sodinukų pataikiau,man sudygo puikiai ,jau laiškus šienauju ax.gif o šiaip dar ir šią savaitę sodinsiu porą lysvių
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 06 09, 08:27)
Man labai prastai dygsta šiemet. Jau net nežinau, ką kaltinti - sėklą, orą, savo prastą ranką.


galbūt oro sąlygos nelabai kokios pas Jus? Naktim šalta, drėgmės labai trūksta. Bent jau pas mus viską reikia laistyti. Pas mane va agurkai ne visi dar sudygo lauke. Bet čia dėl drėgmės trūkumo, nes kiek sėjau indeliuose šiltnamyje - sudygo šimtu procentų.
Atsakyti
QUOTE(pagyvenus @ 2015 06 09, 09:27)
Man labai prastai dygsta šiemet. Jau net nežinau, ką kaltinti - sėklą, orą, savo prastą ranką. Žirnių iš trijų sėjimų vis kita sėkla turiu gal kokią 20 vnt. Agurkų iš trečio sėjimo viso 15 vnt., kol kas daigyklose. Salotos šiltnamyje gal kokios dešimt išdygo. Lauke irgi panašiai. Tai atsėjau iš naujo pakelio. Tos jau sudygo.
Dabar jau prieš sėdama tikrinu sėklą. Tai žirnių naujas pakelis kol kas nedygsta nei viena. Petražolių irgi pirktas antras pakelis kol kas be gyvybės ženklų.
Jūs irgi jei turite sėklų likučių patikrinkite daigumą. Iš maximos ir iki pirktos pas mane dauguma nedaigios  doh.gif  Iš žalios stotelės šiek tiek geresnė situacija, bet burokėlių irgi tik pusė sudygo.

Pas mane šiemet tas pats. Labai prastai sudygsta... Daugiau nei pusė sėklų nesudygsta.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti