Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 08:56)
karsta.gif tai gerai, kad jau žinote  4u.gif  jei gerai pamenu labiau link moderno ir kampuotas toks  cool.gif

taip taip, man butent tas kampuotumas nepatinka doh.gif
Atsakyti
Labukas smile.gif
Mes tai ir buvom sestadieni toj parodoj. Pasirode mazoka ji, bet kadangi grazus oras buvo, tai buvo abai faina akis paganyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 09:38)
Va tokias nusižiūrėjau  ax.gif


uch, kokios gražios plytelės.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2012 04 23, 13:18)
uch, kokios gražios plytelės..  wub.gif


kaina ir tokia uch biggrin.gif , tai vat ir reik apsispręsti ar prie gražių ar prie protingų
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 08:38)
Labas rytas  4u.gif

Žiūriu Klaipėdos kraštuos labai populiarios horizontalios tvoros, o Šiaulių pusėj - daugiau vertikalių.

Sveiki,

Man irgi gražiau atrodo vertikalios, ypač pas Dier'e labai graži, negaliu atsižiūrėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 08:38)
      Va tokias nusižiūrėjau  ax.gif
  user posted image

ir kur tokias nusiziurejai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jurčik @ 2012 04 23, 14:55)
ir kur tokias nusiziurejai ax.gif


Eurotope, tame Gandrališkių dangoraižyje
Atsakyti
QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 13:30)
kaina ir tokia uch  biggrin.gif , tai vat ir reik apsispręsti ar prie gražių ar prie protingų


na, jeigu pinigėlių netrūksta, tai kodėl gi ne... rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 22, 19:35)
O kas kiek daryti tvorai stulpus?
Neinzy, jus kazkaip padaret stulpus per placiai? Kazka girdejau apie tai, bet vat nebepamenu tiksliai. Kaip ten buvo ax.gif ? Ar lentu reikejo nebe standarto? Primink. Aciu.


o tai ir jus arklines tvoras darysit smile.gif reikia kad tarpai butu 2,4metro arba 3- cia standartas 4u.gif pas mus 2,5 tai jau nuolaidu nestandartui sunkiau prasytis mirksiukas.gif

QUOTE(*Kristal* @ 2012 04 23, 09:38)
        Bandysiu šiandien MB kalbint važiuot plyteles pirkt į II a. vonią  rolleyes.gif  kadangi jos brangios, tai turiu pasirinkt kurioj kitoj vietoj sutaupyt, bet nerandu kur  biggrin.gif 
      Va tokias nusižiūrėjau  ax.gif
  user posted image


tikiu, kad realybej daug ispudingiau atrodo sio plyteles, bet vat ir panasu analoga galiu pasiulyti pigesni 4u.gif maciau gyvai- tikrai neblogai atrodo 4u.gif
http://www.bauhof.lt...esar_beige_dark
Atsakyti
QUOTE(Ritaram @ 2012 04 23, 13:48)
Sveiki,

Man irgi gražiau atrodo vertikalios, ypač pas Dier'e labai graži, negaliu atsižiūrėti  thumbup.gif

As irgi noreciau pamatyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(salamandra07 @ 2012 04 23, 14:41)
As irgi noreciau pamatyti  blush2.gif

Na va ir aš sakau, galėtų pasirodyti ax.gif dabar bandžiau internete greitai paieškoti panašią, bet neradau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritaram @ 2012 04 23, 18:23)
Na va ir aš sakau, galėtų pasirodyti  ax.gif dabar bandžiau internete greitai paieškoti panašią, bet neradau  g.gif

kazkas tokio 4u.gif
user posted image
Atsakyti