Įkraunama...
Įkraunama...

Bendrauja Klaipėdos kraštų "statybininkės/ai"

Aha man irgi visai nieko ta paroda, dar ypac kai bilietus laimejau 4u.gif sutarem del zaibosaugos - nugi nieko man nepabrango nuo praejusio rudens kai klausinejau... Ir dar balionu vaikiukui belekiek lotuliukas.gif Aplinkos visokiais dalykiukais tik pasidziaugem - pirkt dar anksti .
Taigi kaip kam manau, ko reikia ziurint.
Atsakyti
nu jo, kalvio darbų nerealių prisižiūrėjau bet kainos ai jau net neklausiau, dar dėl medienos pasidomėjau terasai irgi normalių variantų radau smile.gif
Atsakyti
O kas kiek daryti tvorai stulpus?
Neinzy, jus kazkaip padaret stulpus per placiai? Kazka girdejau apie tai, bet vat nebepamenu tiksliai. Kaip ten buvo ax.gif ? Ar lentu reikejo nebe standarto? Primink. Aciu.
Atsakyti
reikėtų įvertinti iš ko tvorą darysit
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 04 22, 19:57)
reikėtų įvertinti iš ko tvorą darysit

medis horizontaliai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 22, 19:35)
O kas kiek daryti tvorai stulpus?
Neinzy, jus kazkaip padaret stulpus per placiai? Kazka girdejau apie tai, bet vat nebepamenu tiksliai. Kaip ten buvo ax.gif ? Ar lentu reikejo nebe standarto? Primink. Aciu.



mes darem kas 1,5m.ploti, o pamata irgi 1.5m., nes sklypas auksciau uz kaimynu stovi, stulpeliai musu tie auksciausi kur yra kad einu kuo giliau ileist ir virsuje dar normaliai liktu, tiksliai matmenu ju dabar nepasakysiu.Kol kas saltis neiveike mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriukstis @ 2012 04 21, 20:40)
aš irgi buvau parodoj, tai man labai patiko aš į tas sulčiaspaudes net dėmesio neatkreipiau, prisipirkau alpinariumui augaliukų, toks vyrukas iš utenos prekiavo nematytais augalais o kitas pardavėjas papasakojo kad levandos kuo vyresnės tuo daugiau šansų kad iššals, tai dabar suabejojau ar sodinti jas tarp rožių, bet to levandos sakė labai prisisėja į žolę, be to oras šiandien fantastiškas, tai ir pasivaikščiot smagu buvo

ar mes apie ta pacia paroda kalbam.as kalbu apie statybu paroda,kuri vyko svyturio arenoje.
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2012 04 22, 22:23)
ar mes apie ta pacia paroda kalbam.as kalbu apie statybu paroda,kuri vyko svyturio arenoje.

žinoma kad apie tą pačią, juk buvo viduje ir lauke paroda
Papildyta:
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2012 04 22, 20:43)
medis horizontaliai ax.gif

na lentas kai užsisakinėsite išpjaus tokio ilgio kokio norėsite
pas kaimyną pažiūrėjau tai tarpai po 2,5 metro, bet man kažkaip atrodo kad geriau laikytųsi jei būtų tarpas 2 metrų. bet čia gal tie kurie daro tvoras geriau patartų
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

RK, o kodėl vertikalios tvoros nedarot ax.gif čia dėl kainos ar nelabai... Žiūriu Klaipėdos kraštuos labai populiarios horizontalios tvoros, o Šiaulių pusėj - daugiau vertikalių.
Bandysiu šiandien MB kalbint važiuot plyteles pirkt į II a. vonią rolleyes.gif kadangi jos brangios, tai turiu pasirinkt kurioj kitoj vietoj sutaupyt, bet nerandu kur biggrin.gif
Va tokias nusižiūrėjau ax.gif
user posted image
Papildyta:
Kriaka , visai iš galvos išgaravo dėl catalano paklaust doh.gif blush2.gif ar vis dar domina ax.gif
Atsakyti
Kristal, labai gražiai atrodo.
beje man irgi vertikalios medinės tvoros gražiau atrodo, nors medinės tvoros iš vis nedaryčiau pas save, plotas per mažas
Atsakyti

Kriaka , visai iš galvos išgaravo dėl catalano paklaust doh.gif blush2.gif ar vis dar domina ax.gif
[/quote]
biggrin.gif nieko tokio 4u.gif

Jau as susizinojau, kad geras daiktas tas catalano biggrin.gif , bet kad man ju dizainas tai nelabai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriaka @ 2012 04 23, 10:44)
biggrin.gif  nieko tokio  4u.gif
Jau as susizinojau, kad geras daiktas tas catalano  biggrin.gif , bet kad man ju dizainas tai nelabai  doh.gif


karsta.gif tai gerai, kad jau žinote 4u.gif jei gerai pamenu labiau link moderno ir kampuotas toks cool.gif
Atsakyti