Įkraunama...
Įkraunama...

Odontologai Šiauliuose

QUOTE(Perlen @ 2011 06 20, 14:40)
As lankiausi,tai neblogai ,viska daro,traukia,deda  ax.gif Pas Sapaliene tai as nuo seno eidavau,bet buvau ne vien pas ja ir pas Buivydas atrodo pavarde vyruko to,nesnekus,bet gerai padaro  rolleyes.gif


Kaip kainos ten? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 06 20, 15:59)
Kaip kainos ten? 4u.gif


Man atrodo,kaip ir visur,nera pigu unsure.gif ,o ka reikia daryt? dar buvau klinikoj Valanciaus gatvej,bet ten daugiau protezuoja ir traukia dantis,vyrui net visai gera istrauke doh.gif ,ten gal svarbiau jiem kuo daugiau protezu sudet hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2011 05 26, 23:17)
Parekomenduokit savo gera gydytoja, man kaip tik reikia del nestuke.gif dantis pasitikrinti, o neturiu pas ka nueiti g.gif

Galiu pasiulyti apsilankyti pas Geguziene. Stoties g turi savo kabineta. Puiki gyd , kaip ir visas personalas. O siaip jei tik pasitikrint tai rasykites pas burnos higienista .Ivertins visa burnos bukle ,jei reiks atliks burnos higiena ar nukreips pas gyd, patars kaip reikia priziuret dantis ypac nestumo metu .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *milka*: 20 birželio 2011 - 15:32
Gal kam teko protezuoti dantukus pas A.Januli Dariaus ir Gireno gatveje.Viena pazystama dave kontaktus,sake nebrangu pas ji,bet kazkaip nerandu apie ji jokiu atsiliepimu.
Atsakyti
Laba

Gal kas zinot koks gydytojas tvarko su narkozem vaikams ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, perskaičiau jūsų temelę ir visai pasimečiau, pas kokį gydytoją vesti savo dukrą, norėčiau pabandyti pas Šiaulienę, gal gali kas kontaktus jos parašyti, niekur jų nerandu, skaičiau, kad dirba moters ir vaiko klinikoje, ar privačiai priimtų?
Atsakyti
sveikutės,
gal kas žinot, kokie odontologai dirba neseniai atsidariusioje klinikoje pietiniam, prieš žemdirbių turgų (lygtai Korsako gatvė ten)? gal yra besilankančių ten ir turi kažkokių atsiliepimų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2011 01 04, 14:44)
Aš dariausi estetinį pas Fiodorovą,labai patenkinta esu,bet deja daktarės nebeturim,dabar dirba jos duktė,daro estetinį irgi.

sveiki,pasidalinkit prasau kokios kainos pas sia gydytoja? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2011 08 02, 16:29)
sveiki,pasidalinkit prasau kokios kainos pas sia gydytoja? smile.gif

Kaip sakiau ,dariausi pas Fiodorova,pries 3 metus mokejau ,rodos,po 700 lt uz danti g.gif
Atsakyti
O gal Siauliuose yra kas implantus dejo? labai aktualu blush2.gif
Pas ka dejot ir ar patenkinti darbu?
Atsakyti
Geras profesionalas gydytojas I. Gerasimovas. Kruopščiai ir kokybiškai taiso dantis, stažuojasi užsienyje. Na, žodžiu šiuolaikinis . thumbup.gif Deja dirba tik privačiai, Gegužienės įm., Stoties g-je. Bet su vaikų odontologais tai tokia problema g.gif Centrinėje odontologijos p-je - tai baisu nėra nei vieno normalaus, siuntinėja, jei nors koks nestandartinis atvejis schmoll.gif O gal kas susidūrėte kitaip?
Atsakyti
o estetini siauliuose kur daro, matau redontoj, kur dar? kokia kaina vieno danties?
Atsakyti