Įkraunama...
Įkraunama...

Odontologai Šiauliuose

Sveikos!

Diskusijoje maciau kazkas sake dare estetini plombavima Siauliuose pas Fiodorova. Labai prasau pasidalinti atsiliepimais. O gal kas dare pas kita Siauliu gydytoja? Taip pat butu idomu suzinoti atsiliepimus.

Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(Morena @ 2011 01 03, 17:26)
Sveikos!

Diskusijoje maciau kazkas sake dare estetini plombavima Siauliuose pas Fiodorova. Labai prasau pasidalinti atsiliepimais. O gal kas dare pas kita Siauliu gydytoja? Taip pat butu idomu suzinoti atsiliepimus.

Labai aciu.

Aš dariausi estetinį pas Fiodorovą,labai patenkinta esu,bet deja daktarės nebeturim,dabar dirba jos duktė,daro estetinį irgi.
Atsakyti
[quote=semke,2010 10 03, 12:10]
Mergaites, atleiskit man nemoksai, ieskau temos apie dantu breketus, kabes, bet nieko nerandu visam forume, nors zinau, kad tikrai kazkur buvo.. tai klausiu cia (visgi tema apie dantistus biggrin.gif ):


Ar susidejot breketus? 4u.gif
Atsakyti
Jaučiu, kad jau skylutės pradėjo rastis ant dantų krūminių. Kol dar neišvešėjo, reiktų užtaisyti jas, bet aš paniškai bijau dantistų (porą kartų esu nualpusi toje kėdėje vien iš baimės) sad.gif Gal žinot kokį gerą, ramų žmogų, kuris marina normaliai, t.y. bent palaukia, kol vaistai suveiks, o ne įbeda adatą ir iš karto tuos savo įrankius griebia doh.gif Tokių, kurie pilną narkozę duoda, Šiauliuose dar turbūt nėra? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2011 01 10, 00:43)
Jaučiu, kad jau skylutės pradėjo rastis ant dantų krūminių. Kol dar neišvešėjo, reiktų užtaisyti jas, bet aš paniškai bijau dantistų (porą kartų esu nualpusi toje kėdėje vien iš baimės) sad.gif Gal žinot kokį gerą, ramų žmogų, kuris marina normaliai, t.y. bent palaukia, kol vaistai suveiks, o ne įbeda adatą ir iš karto tuos savo įrankius griebia doh.gif Tokių, kurie pilną narkozę duoda, Šiauliuose dar turbūt nėra? biggrin.gif

Nesu girdejus ,kad Siauliuose kas darytu narkoze , o to visai ir nereikia.Jei gyd gerai viska padaro uztenka ir nejautros. Su baime reik kaip nors susitart biggrin.gif Tau turetu tikt R.Geguziene Stoties gatvej turi savo klinika.
Atsakyti
Sveikos, labai lauksiu atsakymo, nes jau reikia eit dantukus apsitvarkyti Zodziu, yra keletas mazu skyluciu bei noriu pasidaryti higienini valyma. Taigis, sakykit, ar pirmiau reikia uzsiplombuoti ar valyma darytis ?
dėkui

Atsakyti
Odontologė Treigutienė super, ji anksčiau tik vaikams taisydavo dantukus, bet dbr ir suaugusiems tvarko. Labai rūpestinga, kalbi moteris, darbą alieka lb kruopščiai, kainos palyginus su kokiu Vilnium - labai mažos.
Atsakyti
QUOTE(fruktozoide @ 2011 03 14, 17:41)
Odontologė Treigutienė super, ji anksčiau tik vaikams taisydavo dantukus, bet dbr ir suaugusiems tvarko. Labai rūpestinga, kalbi moteris, darbą alieka lb kruopščiai, kainos palyginus su kokiu Vilnium - labai mažos.

O jūs pas šią gydytoją Dainų poliklinikoje lankotės, ar ji dar ir privatų kabinetą turi? blush2.gif
Atsakyti
gal kas daretes implanta siauliuose? kur ir kiek kainavo? vyrui nera 5 dantu kruminiu doh.gif buciau labai dekinga jei kas pasidalintu patirtimi apie implantus
Atsakyti
Gal kas žinote, ar nepasikeitė E. Kirkučio numeris Šiauliuose? Jau nuo pietų neišeina jam prisiskambinti... Vis užimta ir užimta g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SIVERIJA @ 2011 03 31, 19:56)
O jūs pas šią gydytoją Dainų poliklinikoje lankotės, ar ji dar ir privatų kabinetą turi? blush2.gif


Ji mano kaimynė smile.gif Žinau, kad gera ir kruopšti moteris, ir pasitikiu jos sutvarkytais dantukais. Kurį laiką ji turėjo savo privatų kabinetuką, kur dabar tiksliaidirba tikrai nežinau. Dar galiu pridėti, kad visai įmanomais būdais mėgina išsaugot dantis, kad nereikėtų nervų šalint ar dar ko nors tokio daryt smile.gif Ir estetiškai gražūs dantys lieka wink.gif
Atsakyti
Labas,gal zinot gera gydytoja, reikia vaikui pienini danti traukti kruminuka,ar yra koks vaiku chirurgas ,nes taip siulo odontologe doh.gif 4u.gif
Atsakyti