Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

Sonie, aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LAALA @ 2012 02 05, 00:35)
Sonie, aciukas  4u.gif

Tai jau tikrai, kad ner uz ka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkuce @ 2012 02 04, 20:14)
g.gif Hmz sakyciau gal netiko tarpusavyje, nes lakas kietesnis, o topas lankstesnis, bet jei sitaip tik su viena ranka-tai atpuola toks variantas, net nenumanau kame cia reikalas gali but  blink.gif

ir as kazkodel taip pagalvojau g.gif bet tada antra ranka kodel neskilineja nzn g.gif vieno zodziu, aisku, kad niekas neaisku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 05, 01:17)
ir as kazkodel taip pagalvojau  g.gif bet tada antra ranka kodel neskilineja nzn  g.gif vieno zodziu, aisku, kad niekas neaisku  biggrin.gif



nagrineju antra ranka... yra du iskilimai, bet vos iziurimi...
Atsakyti
sveikos. galiu pasakyti, kad man maisant spalvas suskilinejo, susibangavo desines rankos nagai, na, geliukas smile.gif
ir rimtai, manau, viska per storai tepiau...nes kaires- idaliai atrodo
Atsakyti
QUOTE(justina* @ 2012 02 05, 11:29)
sveikos. galiu pasakyti, kad man maisant spalvas suskilinejo, susibangavo desines rankos nagai, na, geliukas smile.gif
ir rimtai, manau, viska per storai tepiau...nes kaires- idaliai atrodo


va tos musu desines rankos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2012 02 02, 00:34)
kartais ne reserve?  g.gif nes siaip zalia mint icing ir sea foam arba sita http://www.google.lt...r...tx=86&ty=84
Papildyta:
100% sutinku  bigsmile.gif  vasara pink smoothie ejo taip, kad dvieju buteliuku reikejo, stebejausi kodel, o paskui dasuto, kad gi pati vien ja lakavausi  wub.gif
rose garden?  unsure.gif

jo wub.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 02, 00:55)
bliamba...kaip tu tiek laiko isvaikstai? Nu man nusilupa kur nors, atsoka..ir finale siaip ne taip dvi savaites pratempiu...viena karta atsimenu isturejau tris savaites, bet siaip savaite man laiko super graziai, o paskui nuo visu pedikiuru , dildziu ir bruzinimu svetimu nagu-mano nagenos buna panasios i katastrofa doh.gif ir as jau parduotuvej slepiu juos, nes geda buna biggrin.gif ir jau traukiu i darba su viena mintim kuo greiciau ta laka pakeisti i kita.
Man kad taip laikytu..tris savaites..butu super thumbup.gif neatsibosta man nei spalva nei niekas, man bile ilgiau laikytusi, nes bjauriausias darbas sau nagus tvarkyti lotuliukas.gif

siaip man va kur praeita karta buvau nusilakavusi- atlaike 3 sav ir kelias dienas. buciau dar neemusi, nes super laike, bet daug atauge buvo- jau nebegrazu man sad.gif
o kad nebutu nuo dildziu to subraizymo, karta i savaite blokeliu paslifuodavau- topa uzsidedavau. super dalykas smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justina*: 05 vasario 2012 - 10:57
QUOTE(sau_lu_te @ 2012 02 04, 21:44)
Stai ta rudoji kinietiska spalva... nu foto man kazkaip jos neperteikia, nors mama sako kad viskas gerai tai foto...

labai grazi spalvyte...HG turi kazka panasaus? g.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 04, 22:16)
Gal per storai uztepei topa? Nuo to irgi skyla.

o tai kaip tada buna su daile? gaunasi du sluoksniai topo ( topas, daile, topas) nesusikyla naguciai? g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2012 02 05, 11:47)
o tai kaip tada buna su daile? gaunasi du sluoksniai topo ( topas, daile, topas) nesusikyla naguciai? g.gif  g.gif  g.gif

Bet tepi plonai, uztat ir neskyla 4u.gif
Trukinet gali ir nuo topo per storai uztepto ir nuo lako kokybes...as turiu EzFlow firmos kelis lakus ir pats lakas trukineja, na ne taip ziauriai kaip pas saulute, bet trukineja, savaite dar normaliai atlaiko, o paskui suskyla.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 05, 12:57)
Bet tepi plonai, uztat ir neskyla 4u.gif 
Trukinet gali ir nuo topo per storai uztepto ir nuo lako kokybes...as turiu EzFlow firmos kelis lakus ir pats lakas trukineja, na ne taip ziauriai kaip pas saulute, bet trukineja, savaite dar normaliai atlaiko, o paskui suskyla.

blink.gif blink.gif blink.gif kiek dar reikia suzinoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 05, 12:57)
Bet tepi plonai, uztat ir neskyla 4u.gif 
Trukinet gali ir nuo topo per storai uztepto ir nuo lako kokybes...as turiu EzFlow firmos kelis lakus ir pats lakas trukineja, na ne taip ziauriai kaip pas saulute, bet trukineja, savaite dar normaliai atlaiko, o paskui suskyla.

na bandysiu topa plniau tepti ax.gif , ziuresim rezultatus
Atsakyti
QUOTE(renkyte @ 2012 02 05, 12:47)
labai grazi spalvyte...HG turi kazka panasaus? g.gif


man atrodo reserve panasi HG 4u.gif
Atsakyti