Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgalaikis gelinis lakavimas

QUOTE(LAALA @ 2012 02 05, 16:37)
Papasakosiu bajeri apie savo lempa  doh.gif  Neisivaizduoju, kaip sumasciau , bet nusipirkau Daylight firmos uv 36W lempa, pribrendo reikalas keisti lemputes, sakau parsisiusiu is kinieciu uz kelius eurus tas lempikes  smile.gif  Ir ka jus manot ta firma pasigaminus specialias lempikes, kuriu niekur kitur nerasi pirkt, jokiam ebejuj nera , niekur kitur , tik is tos firmos reikia pirkti  doh.gif  Uz 4 lempikes su atsiuntimu apie 80 euru teko sumoketi  blink.gif Bukit apdairios  ax.gif

o kiek pati lempa kainavo? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NaiLi @ 2012 02 05, 18:20)
Sveikos.
Panos pasakykit ar ant gelio galima paprasta laka uzlakuoti? Kad datempti iki sekancio lakavimo? Labai atsilupineje. O jei nusivalysiu geli, tai tada nagai man per savaite nuluzines doh.gif

tai aisku galima smile.gif
Atsakyti
Mano parsiustai lempai irgi ne tinka musų lemputes, nors netičia buvau idejus paprastą lemputę, tai dege, bet traškejo biggrin.gif , o UV lempute ne dega verysad.gif , Tai kol kas su 3 lemputem lakuojames ax.gif
Atsakyti
QUOTE(adusia @ 2012 02 05, 18:22)
Mano parsiustai lempai irgi ne tinka musų lemputes, nors netičia buvau idejus paprastą lemputę, tai dege, bet traškejo biggrin.gif , o UV lempute ne dega verysad.gif , Tai kol kas su 3 lemputem lakuojames ax.gif

na va, manau, todel ir geriausia jas pirkti LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justina* @ 2012 02 05, 17:23)
na va, manau, todel ir geriausia jas pirkti LT smile.gif

ara pirkti visiskai elementarias, masinio stampavimo, tokioms tikrai nesunku lempute surast 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LAALA @ 2012 02 05, 15:37)
Uz 4 lempikes su atsiuntimu apie 80 euru teko sumoketi  blink.gif Bukit apdairios  ax.gif


už 80 eurų tikrai nebūčiau pirkusi 4u.gif

QUOTE(justina* @ 2012 02 05, 16:23)
na va, manau, todel ir geriausia jas pirkti LT smile.gif


vat su tuo pastebėjimu tai nesutikčiau. Pirkau UV lempą per ebay, iš Kinijos, iš ten pat nemažai tinkančių lempų labai pigiai galima parsisiųsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alice in wonderland @ 2012 02 05, 16:40)
vat su tuo pastebėjimu tai nesutikčiau. Pirkau UV lempą per ebay, iš Kinijos, iš ten pat nemažai tinkančių lempų labai pigiai galima parsisiųsti  4u.gif

As is ten pat buvau parsisiuntus, perdege lemputes po pusmecio, LT nepritaikiau nieko is kitaicu siunciau irgi netiko doh.gif doh.gif daugiau bandyt nenorejau, tai nusipirkau visa nauja lempa cia LT ir nebesuku sau galvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2012 02 05, 16:49)
As is ten pat buvau parsisiuntus, perdege lemputes po pusmecio, LT nepritaikiau nieko is kitaicu siunciau irgi netiko doh.gif  doh.gif daugiau bandyt nenorejau, tai nusipirkau visa nauja lempa cia LT ir nebesuku sau galvos 4u.gif


na va, aš pirkau iš to pardavėjo http://www.ebay.com/...=item3f1352ca51
prieš pirkdama dar užklausiau, ar tai lempai tinka jo prekiaujamos lemputės - kaina 5,58 dol. su free šipingu už keturias lemputes, tai jis man atrašė, kad tinka 4u.gif

Čia pasijuokimui - kokias lempas kiniečiai pradėjo gaminti lotuliukas.gif http://www.ebay.com/...=item1e64968322 lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ELOORA @ 2012 02 05, 15:29)
Sveikos mergaites,jauciu kad susirgau šita gelinio lakavimo liga g.gif  planuoju namuose darytis ilgalaiki su HARMONY gelish bet pradziai renkuosi lempa.
Demesi patrauke sita 12W LED UV
http://www.karmenbea...?id_category=68
Gal kuri nors su ja dirbate, ar zinote apie ja atsiliepimu ar verta ja pirkti pradziamokslei? blush2.gif
Pagelbekit visiskai zaliai, bet labai ,labai norinciai graziu naguciu

Aciū mergaites manau kad rinksiuos paprasta be ledu ax.gif
Atsakyti
o merginos, jus kas kiek laiko keiciate lemutes ir kaip suprasti, kad jau laikas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Kristalė* @ 2012 02 05, 18:12)
o merginos, jus kas kiek laiko keiciate lemutes ir kaip suprasti, kad jau laikas ax.gif ?



Šiaip jei nedaug ir neintensyviai dirbant reikia kas pusmetį maždaug keisti, o aš va kai nuo ryto iki vakaro su tais lakavimais doh.gif , tai kas tris mėn. keičiu. Ant lempo dugno užsirašau kada pakeičiau su markeriu ir psio, labai patogu, aš irgi užvakar pažiūrėjau kad keičiau 11,02 tai jau 02,02 reikėjo keist. Nes jau žiūriu kad pradėjo nestingdint tamsiu spalvų tepant topą braukėsi spalva tai keliom klientėm teko perdarinėt kelis nagus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingeborgita2 @ 2012 02 05, 18:17)
Šiaip jei nedaug ir neintensyviai dirbant reikia kas pusmetį maždaug keisti, o aš va kai nuo ryto iki vakaro su tais lakavimais doh.gif , tai kas tris mėn. keičiu. Ant lempo dugno užsirašau kada pakeičiau su markeriu ir psio, labai patogu, aš irgi užvakar pažiūrėjau kad keičiau 11,02 tai jau 02,02 reikėjo keist. Nes jau žiūriu kad pradėjo nestingdint tamsiu spalvų tepant topą braukėsi spalva tai keliom klientėm teko perdarinėt kelis nagus doh.gif

na as ne kiaura diena, bet i diena po kelis lakavimus turiu... tai man kokiems 4 menesiams uztenka 4u.gif
Atsakyti