Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

sveikos visos pamise del kiausimiu marginimo gossip.gif
kažkaip visos šnekat tik apie marginimą vašku o kaip dar marginat?
mano šeimoje yra like keli margučiai skutinėti atrodo jie super bigsmile.gif
kaip tik nufotografuosiu butinai idesiu pasigrozet
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2006 04 01, 14:16)
sveikos visos pamise del kiausimiu marginimo  gossip.gif
kažkaip visos šnekat tik apie marginimą vašku o kaip dar marginat?
mano šeimoje yra like keli margučiai skutinėti atrodo jie super  bigsmile.gif
kaip tik nufotografuosiu butinai idesiu pasigrozet

Gal tai sunkiau nei marginti vašku,todėl ir nėra taip populiaru,o ir kiušinį pažeisti gal didesnė galimybė.Tik taip svarstau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2006 04 01, 18:13)
Gal tai sunkiau nei marginti vašku,todėl ir nėra taip populiaru,o ir kiušinį pažeisti gal didesnė galimybė.Tik taip svarstau. 4u.gif


Mes verdam svogūnų lukštuose ir skutinėjam. Kai jie išvirti, tada tos tikimybės pažeisti kiaušinį kaip ir nėra. Laiko tai užtrunka, bet ir vašku marginant nemažai užima.
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2006 04 01, 15:16)
sveikos visos pamise del kiausimiu marginimo  gossip.gif
kažkaip visos šnekat tik apie marginimą vašku o kaip dar marginat?
mano šeimoje yra like keli margučiai skutinėti atrodo jie super  bigsmile.gif
kaip tik nufotografuosiu butinai idesiu pasigrozet

musu dazym budas tai kiausus aplibdom svogunu lukstais,suvyniojam i neilona,ir verdam su dazais,gaunasi thumbup.gif
ipac grazus juodi,nes lukstas geltonumo duoda thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė...: 01 balandžio 2006 - 18:46
musu seimoje visada tete dazo vasku, kitiem neiseina taip graziai. o jis tai daro su padroztu degtuku - juos lengva padaryti tokio storio kokio reikia. O as paprastai uzsiimu skutinejimu, tas ilgai uztrunka, ale faina bigsmile.gif
Kaip supratau, dauguma dazo su sintetiniais dazais, as irgi bandau, bet man visada kyla problemu su kiausu istraukimu is dazu - tada man nusibraizo dazu sluoksnis, nusipaiso pirstai, pribega i panages ir gaunasi fu verysad.gif
Kaip jus juos istraukiat?
Atsakyti
QUOTE(Skirte @ 2006 04 02, 00:28)

Kaip supratau, dauguma dazo su sintetiniais dazais, as irgi bandau, bet man visada kyla problemu su kiausu istraukimu is dazu - tada man nusibraizo dazu sluoksnis, nusipaiso pirstai, pribega i panages ir gaunasi fu verysad.gif
Kaip jus juos istraukiat?

As kai traukiu is dazu tai uzsidedu tas aptemptas gumines pirstines tongue.gif cool.gif Ir rankos nenusidazo, ir kiausinukai nenusibraizo mirksiukas.gif

O musu seimoje dazymu vasku nera kas uzsiima schmoll.gif Tradicinis kiausinuku marginimo budas–tai kai i kapronine kojine priberiam ivairiausiu kruopu, arbatzoliu, ant kiausiniu uzdedam pataiso arba paparcio lapeliu ir t.t. Fantazijai ribu nera mirksiukas.gif Taip paruosta kiausini susukam i kapronine kojine, ja tvirtai apvyniojam siulu ir dedam i dazus smile.gif Dar visai idomiai iseina kiausinuka apklijavus lipnia juostele (is jos galima iskarpyti gelytes ar dar ka nors) ir tada merkti i dazus, o paskuj ta 'lipuske' nuklijuoti.
Niu manau cia tikrai nera kazkuo ypatingas marginimo budas, bet labai linksma isvynioti ir ziureti kas gavosi 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skirte @ 2006 04 01, 23:28)
musu seimoje visada tete dazo vasku, kitiem neiseina taip graziai. o jis tai daro su padroztu degtuku - juos lengva padaryti tokio storio kokio reikia. O as paprastai uzsiimu skutinejimu, tas ilgai uztrunka, ale faina bigsmile.gif 
Kaip supratau, dauguma dazo su sintetiniais dazais, as irgi bandau, bet man visada kyla problemu su kiausu istraukimu is dazu - tada man nusibraizo dazu sluoksnis, nusipaiso pirstai, pribega i panages ir gaunasi fu verysad.gif
Kaip jus juos istraukiat?

vaska skutineji,ar nudazytus kiausinius?as kai vaskavau kiausus tai i karsta vandeni ir istirpsta tas vaskas,nereikia gramdyt blush2.gif
o jai dazau paprastai,tai visa puoda su nudazytais kiausiniais i kriaukle idedu ir paleidziu vandeni....tai ir kiausai atsala ir vanduo isbega... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė... @ 2006 04 02, 12:05)
vaska skutineji,ar nudazytus kiausinius?as kai vaskavau kiausus tai i karsta vandeni  ir istirpsta tas vaskas,nereikia gramdyt  blush2.gif


ne, vasko as negramdau, o nauduojuosi situo puikiu metodu, kuri ir tu naudoji biggrin.gif

pries pora metu skutinejimas persikele i "nauja lygi" - prasidejo kuryba netradicine, ir nebegrizau jau deja prie liaudisku rastu, uztai visokie giminaiciai labai suzaveti buvo pirma kart pamate thumbup.gif

zodziu ka as dariau - pasistengiau, kad kiausiai nusidazytu plemais, o veliau nuskutinejau plemu konturus stora linija. atrodo kaip vitrazai, arba kaip suskiles lukstas. o labiausiai patiko, kai su svogunais negraziai nusidaze (puse dazu nusilupo) ir sitokiu budu paskutus, kiausinis pasidare panasus i senovini jurini zemelapi (tipo salos, kalnai ir ilanku konturai paryskinti), tiesiog super lotuliukas.gif jau laaaabai patenkinta savimi likau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2006 04 01, 15:16)
sveikos visos pamise del kiausimiu marginimo  gossip.gif
kažkaip visos šnekat tik apie marginimą vašku o kaip dar marginat?
mano šeimoje yra like keli margučiai skutinėti atrodo jie super  bigsmile.gif
kaip tik nufotografuosiu butinai idesiu pasigrozet

As tebeskutineju mirksiukas.gif
ir tradicinius Lietuviu rastus ir kuryba uzsiimu, svarbu ko tais metais noriu 4u.gif
Papildyta:
o vasku marginti man irgi labai grazus bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
as su vasku dazau jau nemazai metu , kazkada net pardavinedavau margucius , bet gaunas per daug darbo ir per mazai pelno doh.gif biggrin.gif . marginimui naudoju i piestuko antra gala ikalta vinuka , kuo vinuko galvute mazesne tuo linijos plonesnes . vaska naudoju tik naturalu , nes kitaip gali beverdant nubegt . ant kiausinio isbraizau su piestuku linijas , kad islaikyciau simetrija . verdu dazuose vilnai dazyt
Atsakyti
QUOTE(bagyra32 @ 2006 04 02, 15:29)
as su vasku dazau jau nemazai metu , kazkada net pardavinedavau margucius , bet gaunas per daug darbo ir per mazai pelno  doh.gif  biggrin.gif  . marginimui naudoju i piestuko antra gala ikalta vinuka , kuo vinuko galvute mazesne tuo linijos plonesnes . vaska naudoju tik naturalu , nes kitaip gali beverdant nubegt . ant kiausinio isbraizau su piestuku linijas , kad islaikyciau simetrija . verdu dazuose vilnai dazyt

Bet ju valgyti negalima schmoll.gif

marguciai paziurekite cia tema apie margucius, ten ir pati esu patarimu davausi, gal kas pasinaudosite mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ENIGMA @ 2006 04 02, 15:32)
Bet ju valgyti negalima  schmoll.gif


Mes irgi taip dazom, ie valgom jau kokia 30 metu, biggrin.gif nenumirem nuo tu dazu
Atsakyti