Įkraunama...
Įkraunama...

Margučių marginimas

QUOTE(kate0 @ 2006 04 02, 16:20)
Mes irgi taip dazom, ie valgom jau kokia 30 metu,  biggrin.gif nenumirem nuo tu dazu

dar ir vaikui duok doh.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Kiausinius dazykit is vakaro, tada viskas buna gerai. O as dazau taip: paimu stiklainio dangteli, pridedu vasko ir uzdedu ant ikaitinto lygintuvo. tongue.gif daug patogiau nei ant virykles, o lygintuva istatu i batu deze lotuliukas.gif O marginimui labiausiai tinka tikras biciu vaskas. Dazydavau su parafinu, bet tik nervai sukildavo, o vaskas ant kiausinio gula lb graziai biggrin.gif Tikrai gaunasi lb graziai 4u.gif
Atsakyti
o gal kas turi foto,savu darbu blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image

pirmasis siemet ax.gif
Atsakyti
[quote=ENIGMA,2006 04 02, 15:28]
As tebeskutineju mirksiukas.gif
ir tradicinius Lietuviu rastus [QUOTE]


Gal gali parasyti kokie yra tradiciniai lietuviski rastai, mano vaikiui i mokykla reikia, o as nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2006 04 02, 21:47)
user posted image

pirmasis siemet ax.gif

Baltas pavydas ima , žiūrint į tokius margučius blush2.gif
Papildyta:
Aš tai tik vynioju žolytėm ir dažau svogūnlaiškiais arba dar paskutinėju jau nudažytą ax.gif Kažkada mėginau su vašku , bet neišėjo smile.gif Pasiskaičiau čia jūsų išmonių , tai reikė gal šiemet vėl bandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2006 04 03, 08:23)
Baltas pavydas ima , žiūrint į tokius margučius  blush2.gif
Papildyta:
Aš tai tik vynioju žolytėm ir dažau svogūnlaiškiais arba dar paskutinėju jau nudažytą  ax.gif Kažkada mėginau su vašku , bet neišėjo smile.gif Pasiskaičiau čia jūsų išmonių , tai reikė gal šiemet vėl bandyt g.gif


Bandyk ir būtinai pavyks. Bičių vaško reikės nueiti į turgų ir bandyti su vašku, tikiuosi bus geriau marginti.
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2006 04 03, 09:33)
Bandyk ir būtinai pavyks. Bičių vaško reikės nueiti į turgų ir bandyti su vašku, tikiuosi bus geriau marginti.

O kur ieškoti vaško ? Kur medum prekiauja?
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2006 04 02, 21:47)
user posted image

pirmasis siemet ax.gif

labai grazu rolleyes.gif tik kad as nemoku,visada norejau ismokt verysad.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image

cia pernyksciai blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lyrika @ 2006 04 03, 10:00)
user posted image
user posted image
user posted image

cia pernyksciai blush2.gif  ax.gif

oxo thumbup.gif nu kaip as nemoku tai super
Atsakyti
Sveikos mamkytės,

labai faina , kad yra dar kurios margina vašku ir skutinėja kiaušinius thumbup.gif

lyrika, labai labai gražūs tavo darbeliai, vėliau įmesiu ir aš kelias nuotraukas.


O dabar norėjau pakviesti visas kas nori išmokti marginti vašku 4u.gif
Kviečių visas užeiti čia : Kviečiu išmokti marginti margučius vašku, prisiminkim senus gerus papročius

Ačiū
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aušrelė: 03 balandžio 2006 - 15:16