Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

Na mes ka ti atsventem dukrytes 2metukus.Vietos namuose irgi nera,bet sugalvojau toki temini gimtadieniuka(ta pacia diena ir musu tevelio gimtadienis).Tema buvo "senoji animacija".Musu seima buvo "Raudonkepuraites"herojai.Mano 8-metis sunus vilkas,as senele,mazoji raudonkepuraite,tetis-medziotojas.Vilkui(sunui)teko labai svarbus vaidmuo.Jis buvo vilkas apsaugininkas.Vertino ar visi sveciai tinkamai apsirenge,stebejo juos visa vakara.Kazkaip pastebejau kad labiausiai jam(8-meciui)ir viskas patiko.Dainavome karaoke,zaidem zaidima kur be zodziu turi pavaizduoti(pvz. as buvau prigalvojus senosios animacijos multikus)o kiti sveciai turi atspeti koks taimultikas.Zaidimas labiausiai patiko vyresniems vaikuciams.Na va tai gal kokia ideja pritaikysite sunelio sventei mirksiukas.gif

P.s Visi sedejome kaip piknike ant zemes biggrin.gif Leksteje kepeme medziotoju desreles.Apslaksciau spiritu,tai gavosi tikras lauzas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolituze: 18 spalio 2008 - 11:41
Visai idomu butu laika praleisti vaikiskuose kartinguose(berniukai labai megsta) , o veliau nueiti kurnors pavalgyti
Atsakyti
Gal Kaunietėms bus aktualu .Aš užvakar nusikaliau beieškodama vaikui gimtadieniui žaidimų kambario. nes namuose remontai, tai niekaip . O mums reikia lapkričio nuo 21d. Buvau Savame, ten jau panaikintas, Mole jau dviem mėn. į priekį pilna. Ten dvi val. 150lt. Tai gavau tik pirmadienį vakare. Bet svečiams sakė tinka, tai svarbiausia. Nors šiaip tai nelabai gerai manau pirmadienį po darbų, o ir pati jau dirbsiu. Akropolį labai brangu gaunasi. 2valandos, tai nedaug, tik 69lt., bet kai susumuoji viską atskirai, vienas vaikas +13,99, , mamytė +4,99, +jų gėrimai. Tai gaunasi daugiau nei visas balius Mole. Megoj nebuvau, bet kiek žinau ten savo maisto negalima-reikia pirkt iš jų kavinės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūja: 19 spalio 2008 - 17:02
QUOTE(Jūja @ 2008 10 19, 18:01)
Gal Kaunietėms bus aktualu  .Aš užvakar nusikaliau beieškodama vaikui gimtadieniui žaidimų kambario. nes namuose remontai, tai niekaip . O mums reikia lapkričio nuo 21d. Buvau Savame, ten jau panaikintas, Mole jau dviem mėn. į priekį pilna. Ten dvi val. 150lt. Tai gavau tik pirmadienį vakare. Bet svečiams sakė tinka, tai svarbiausia. Nors šiaip tai nelabai gerai manau pirmadienį po darbų, o ir pati jau dirbsiu. Akropolį labai brangu gaunasi. 2valandos, tai nedaug, tik 69lt., bet kai susumuoji viską atskirai, vienas vaikas +13,99, , mamytė +4,99, +jų gėrimai. Tai gaunasi daugiau nei visas balius Mole. Megoj nebuvau, bet kiek žinau ten savo maisto negalima-reikia pirkt iš jų kavinės.

nu va, pramiegojom ir mes Mola, ketinau nuo siandien pradet ieskot kazko doh.gif unsure.gif lieka Mega g.gif dar yra Veju fejoj pasiulymai gimtadieniams svesti, pagal amziu siulo programa, pas mus skirtingas vaiku amzius, netinka ten... ir brangu schmoll.gif Vijolinoj siulo personaza... kas dar Kaune yra g.gif kazkoks yra Malvinos kambarys, bet ten tik mergaitems g.gif

akropolyje isvis baisu, smirda ten, ir ne tik man blush2.gif biggrin.gif kamuoliukuose turbut ne vienas lelius yra prisisiojes blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2008 10 20, 18:32)
nu va, pramiegojom ir mes Mola, ketinau nuo siandien pradet ieskot kazko doh.gif  unsure.gif lieka Mega g.gif dar yra Veju fejoj pasiulymai gimtadieniams svesti, pagal amziu siulo programa, pas mus skirtingas vaiku amzius, netinka ten... ir brangu schmoll.gif Vijolinoj siulo personaza... kas dar Kaune yra g.gif kazkoks yra Malvinos kambarys, bet ten tik mergaitems g.gif

akropolyje isvis baisu, smirda ten, ir ne tik man blush2.gif  biggrin.gif kamuoliukuose turbut ne vienas lelius yra prisisiojes blush2.gif  lotuliukas.gif

Kur toks yra, maniau, kad čia Vilniuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 10 20, 18:42)
Kur toks yra, maniau, kad čia Vilniuje g.gif

jau pabrausinau - Vilniuje jis doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Na mes jau pasirinkom Megoj, nes pernai sventem ten, tai dukra tik ten norejo. Jei mazesni vaikai, tai manau geriausia butu Megoj, taciau mano dukrai 6 metai ir sveciu tarpe bus vaiku 10-12 metu, tai ten man per mazai erdves atrodo. Pernai mes is pradziu buvom uzsisake MOle, taciau kai paaiskejo, kad po musu, is karto po 2 valandu kiti ateina svesti gimtadieni, tai pagalvojom, kad ne kas, juk vistiek jau taip tip top po 2 valandu nelabai ir iseis baigti, be to, juk vaiku teveliai gali veluoti ateiti vaiku pasiimti, tai butu reikeje laukti isejus koridoriui. Tai pasirode ne kas ir atsisakem, tai paskui pasirinkom Mega. Pernai Megoj nenuvyle, o kaip siemet tai nezinau. Parasysiu atsiliepimus po gimtadienio.
Atsakyti
QUOTE(ingalia @ 2008 10 21, 14:46)
Na mes jau pasirinkom Megoj, nes pernai sventem ten, tai dukra tik ten norejo. Jei mazesni vaikai, tai manau geriausia butu Megoj, taciau mano dukrai 6 metai ir sveciu tarpe bus  vaiku 10-12 metu, tai ten man per mazai erdves atrodo. Pernai mes is pradziu buvom uzsisake MOle, taciau kai paaiskejo, kad po musu, is karto po 2 valandu kiti ateina svesti gimtadieni, tai pagalvojom, kad ne kas, juk vistiek jau taip tip top po 2 valandu nelabai ir iseis baigti, be to, juk vaiku teveliai gali veluoti ateiti vaiku pasiimti, tai butu reikeje laukti isejus koridoriui. Tai pasirode ne kas ir atsisakem, tai paskui pasirinkom Mega. Pernai Megoj nenuvyle, o kaip siemet tai nezinau. Parasysiu atsiliepimus po gimtadienio.

lauksiu atsiliepimu bigsmile.gif

mes apie namus galvojam doh.gif daug zmoniu nusimato, tai ne apie savo namus mastom - apie anytos blush2.gif lotuliukas.gif

Mole nebera vietu, per ilgai "miegojau" unsure.gif tik viduryje savaites, o mes turesim sveciu is Klaipedos, is Vilniaus, tai netinka... Oazeje nepatiko - mazulytis kambariukas su viena ciuozykla ir dviems stalais... bet to, ileidzia ir svetimus vaikus, sportuojanciu zmoniu... domejausi ir tuo Satiju dvaru, bet nera ten zaidimu vaikams, tik biliardo stalas doh.gif

truksta Kaune tokios vietos, kur butu daug karstyniu, supyniu, ciuozyklu, batutas ir teveliams koks staliukas, salia koks geras bariukas, is kurio galima uzsisakyt maista ir ne tik blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na taip is tiesu, truksta Kaune tokios vietos, kur svesti vaiku gimtadieni. Ir ne tik kur svesti, bet ir siaip kartais kur nors norisi su vaikais nuvaziuoti i kavine, tai nelabai yra kur.
Atsakyti
Gaila, kad SAVAM uzsidare...Kaip suprantu, ne kas su vieta sventimui Kauno mieste...O ka daryt, kai butas 16 zmoniu per mazas??Aisku, mums dar tik 1-as gimtadienis sausio menesi, nelabai su Veju Fejom ir spektakliais..ir siulomom picom. Pats tas kokia ciuozykla ar burbulai..Palaukit! Berasant iskilo vaizdelis Pramones pr. Maxinoj 2a....Ten juk yra kazkokie "atrakcijonai' vaikams. Gal nuomuoja ir gimtadieniams? A? Reiks nulekt...

Atsakyti
QUOTE(Faustikas @ 2008 10 22, 11:34)
Gaila, kad SAVAM uzsidare...Kaip suprantu, ne kas su vieta sventimui Kauno mieste...O ka daryt, kai butas 16 zmoniu per mazas??Aisku, mums dar tik 1-as gimtadienis sausio menesi, nelabai su Veju Fejom ir spektakliais..ir siulomom picom. Pats tas kokia ciuozykla ar burbulai..Palaukit! Berasant iskilo vaizdelis Pramones pr. Maxinoj 2a....Ten juk yra kazkokie "atrakcijonai' vaikams. Gal nuomuoja ir gimtadieniams? A? Reiks nulekt...


Tai kad nemaciau as ten jokio vaiku zaidimo kambario. Seniau tai buvo Euroopa. Na nebent pries kelias dienas tik atsidare. O jei ruosiates 1-aji gimtadieni svesti,tai manau labai tinkamas variantas Mole.
Atsakyti
I Mola uzleksiu. Bet kad Maximkej kazkur akis buvo uzkliuvus uz patalpos su burbulais... g.gif
Atsakyti