Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienio šventimas Kaune

QUOTE(Insomnia @ 2005 06 18, 10:54)
Kadangi vasara, tai visvien turbūt lauke pabūti norisi. Gal Bajorkiemis tikrų?  ax.gif Ten gi ir vaikams pilna visokių atrakcionų. Pavalgę galėtų eiti žaisti, tik reikėtų suaugusio, kuris juo padabotų. Meniu ten vaikams nelabai tinkamas, bet gal galima susitarti  mirksiukas.gif
O jei į užmiestį nenorit, tai gal tada Šilainių Berneliuose. Irgi vaikams yra ką veikti, fainas vaikų kambarys yra ir rengia gimtadienio šventes smile.gif
Gali pažiūrėti http://www.berneliuu...dex.php?pg=vaik
Čia gal kaip ir reklama gavosi blush2.gif  bet daugiau niekas į galvą neatėjo. Mes su drauge, kai norim ramiai pasėdėti, tai visada su vaikais važiuojam ten...

Visai nebloga mintis ,sekmadieniais vaikams švenčentiems gimtadienius būna programėlė, o ir žaidimų kambarys neblogas
Atsakyti
Va man ta pati problema pakibo Kaune. Žinoma man nėra taip skubu, nes sūnui 10 metu tik lapkričio 14. Bet kadangi pas mane dar ir dukrelė 1 m ir 4 mėn, tai nelabai kur gali su ja benulėkti pasidairyt. Gal kas ir apie Kauno vaikų kavines ką nors žino. Gerai būtu netoli Dainavos rajono. help.gif
O apie Vilniau kavines, atsiprašau nieko nežinau tongue.gif blush2.gif
Atsakyti
O gal kas nors šventėte vaikų gimatadienius Dainavos prekybos centre arba Urmo Bazėje esančiuose žaidimų kambariuose? Įdomu, kokios ten sąlygos ir kainos.
Atsakyti
man irgi ta pati problema cry.gif ner kur vaikms svete padaryt.Tai as bandysiu teirautis kavineja ASILIUKO SAPNAS prie leliu teatro ten vaikus is teatro aktoriai linksmina ir meniu vaikams geras rolleyes.gif Tikekimes viskas bus ČIKI mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,
nors mano abu pabiručiai vasarinukai, tačiau jau ne kartą teko susidurti su problema - KUR ŠVESTI VAIKO GIMTADIENĮ?
Labai smagiai atšventėm dukrelės antrąjį gimtadienį - Zapyškyje yra sodyba su labiai gražiai sutvarkyta aplinka ir nuostabiu vaizdu į Nemuną (ten berods seniausia Lietuvos bažnyčia matosi - būdavo ant istorijos vadovėlių), kuria galima išsinuomoti. Kadangi tai buvo jau prieš tris su puse metu, tai dėl kainų galiu ir netikslią info suteikti, bet tada mums kainavo 50 LT. Ten daug pavėsinių, suolelių įrengta, supynės dvejos ir namelis ant vištos kojelės. Visi tikrai buvo labai patenkinti - ir suaugę (kurių buvo didžioji dalis ax.gif ), ir vaikai thumbup.gif
Dar teko dukrelės ketvirtą gimtadienį Napoli kavinėje švesti. Ten viskas buvo šiek tiek brangiau - tortas 40 Lt, personažas 50 Lt ir vaišės kurias užsakėm vaikams ir tėveliams. Buvo paruošti atskiri stalai - vaikams ir tėvams. Tortas buvo laaaaabai skanus, vaikus užėme personažas šuo (šiek tiek pavėpęs, bet dar ne pats blogiausias ax.gif ), o ir be jo ten puikiai linksminosi spacialiai vaikams įrengtame namelyje. Labai geri įspūdžiai ir prisiminimai! Tik vienas trūkumėlis..... kavinė atvira visiems ir gali būti daug žmonių. Na, žodžiu, vakarėliui trūksta privatumo.
Štai tokios mano apie pabiručių gimtadienio šventimus žinios Kaune.... rolleyes.gif
Atsakyti
juleta, papasakok kaip praėjo gimtadienis ,,Asiliuko sapne"? smile.gif Mūsų dukytės gimtadienis irgi ne už kalnų, tad būtų įdomu sužinoti kaip Jums sekėsi ? 4u.gif
Atsakyti
Trečiasis gimtadienis jau visai ant nosies - šeštadienį - o pasirodo, uždaryti keli vaikų žaidimų kambariai: nebeliko "Dainavoje", o Mole irgi uždarytas dėl remonto. Užsakiau Euroopoj (Maximoj), bet labai norėčiau ramesnės aplinkos. Gal žinot, kur dar yra žaidimų kambariai?
Atsakyti
Labas, Jurgyte 4u.gif
Berneliuose silainiu yra, ir personaza galima uzsisakyti, ir suaugusiems prie stalu parymoti, tik nuvaziuok susitarti. gero gimtadienio! biggrin.gif
Atsakyti
Tai, kad jau sisivėlinau: šiam savaitgaliui ten viskas užsakyta. Teks Maximos Euroopoj vaikus ganyt biggrin.gif
Atsakyti
Taigi atšvetėm linksmai gimtadienį Euroopoj biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Merginos HEPL,
Kur švęsti vaiko gimtadienį Kaune. Kokiomis pramogomis užimti vaikus? Skaičiau apie OAZĘ, kažin kaip ten?
Atsakyti
Vaikų gimtadienius šventėm Kaune "Oazėj". 3 valandas vaikai mėgavosi vandens malonumais, po to kavinėj vaišinosi. Dar ilgai po to vaikai ir jų draugai džiaugėsi, kad niekada nėra buvę įdomesnėj gimtadienio šventėj thumbup.gif Beje, ir vyro gimtadienį ten šventėm. Pasimėgavimas pirtyse, plaukiojimas baseine, atsipalaidavimas masažo voniose, po to skanus maistas - fantastika drinks_cheers.gif Mums patiko tongue.gif
Atsakyti