Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 08, 11:33)
va to ir aš labiausiai bijau ruosiu ruosiu darau darau, o pasirodys, kad net puses nereiks, gaila ir laiko ir nervu kiek bus idėta, mano piršlelis jau dabar stresuot pradeda, niekas jam nepatinka, ir išviso kažkoks apatiškas pasidarė, matyt baisoka jam jau darosi, o aš vis vargstu prie scenarijau dar ir šiaip visokių menkniekių, sunkiausia yra man supirkt niekučiai, nes kaip dažniausiai būna į pardę išeinu be sąrašiuko o tada vaikštau ratais ir galvoju ko dar reikia, namai jau kaip sandelys pasidarė pilnas kambarys šlamšto, o susirūšiuot vis nerandu laiko  doh.gif

As jau vakar su sarasiuku smulkmiu susipirkau ax.gif ax.gif na dar liko siek tiek rolleyes.gif

kada tau vestuve? bigsmile.gifbeja..mes bendravardes biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 08 rugpjūčio 2007 - 10:40
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 08, 10:37)
As jau vakar su sarasiuku smulkmiu susipirkau ax.gif  ax.gif  na dar liko siek tiek rolleyes.gif

kada tau vestuve? bigsmile.gifbeja..mes bendravardes biggrin.gif

malonu friends.gif man vestuvės 1 rugsėjo, kai pagalvoji dar laiko yra, o iš kitos pusės, laikas bėga nepastebimai doh.gif dar vaikams mokyklai nieko nenupirkau, nes galva pramušta su vestuvėmis, vaikai jau liko antram plane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 08, 11:49)
malonu  friends.gif  man vestuvės 1 rugsėjo, kai pagalvoji dar laiko yra, o iš kitos pusės, laikas bėga nepastebimai  doh.gif  dar vaikams mokyklai nieko nenupirkau, nes galva pramušta su vestuvėmis, vaikai jau liko antram plane  blush2.gif

va va o man dar kita savaitgali maziuko krikstynos doh.gif dar vaikams i mokykla doh.gif o vestuve 22 rugsejo unsure.gif unsure.gif tai jau greitai doh.gif
Atsakyti
[quote==Svaja=,2007 08 08, 11:37]
As jau vakar su sarasiuku smulkmiu susipirkau ax.gif ax.gif na dar liko siek tiek rolleyes.gif

o sarasiukas labai ilgas?
sakykit, gal ka idomesnio sugalvojot priziukams po zaidimu, ar tai, ka siule ankstesni scenarijai?

dar vienas toks pastebejimas: galvoju panaudoti ta zaidima su kopustais. Bet ten idomiai gaunasi: pasakom, kad paslepem lapelius su vaiku vardais, o finale gaunasi, kad sakom, jog vaiku kopustuose nebuna? tai iesko lapelio, o neranda vaiku? cia kazka reikia pergalvoti g.gif
Atsakyti
schmoll.gif [quote=shapaliux,2007 08 08, 10:54]
[quote==Svaja=,2007 08 08, 11:37]
As jau vakar su sarasiuku smulkmiu susipirkau ax.gif ax.gif na dar liko siek tiek rolleyes.gif

o sarasiukas labai ilgas?
sakykit, gal ka idomesnio sugalvojot priziukams po zaidimu, ar tai, ka siule ankstesni scenarijai?

dar vienas toks pastebejimas: galvoju panaudoti ta zaidima su kopustais. Bet ten idomiai gaunasi: pasakom, kad paslepem lapelius su vaiku vardais, o finale gaunasi, kad sakom, jog vaiku kopustuose nebuna? tai iesko lapelio, o neranda vaiku? cia kazka reikia pergalvoti g.gif
[/quote]
aš tai nieko į kopūstus nedėsiu, tegu plėšo, tegu ieško, o pabaigoje paklausiu, ko ten jie ieškojo, kad tipo vaikų gi kopūstuose nėra schmoll.gif dar tik man galvos skausmas kur man rast surakinamas širdeles, o tai savo provincijoj nuėjau į suvenyrų pardę, paklausiau, tai pardavėja pažiūrė į mane kaip į ateivę, ieškančią kažko tai ypatingo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 08 rugpjūčio 2007 - 11:09
[quote=shapaliux,2007 08 08, 11:54]
[quote==Svaja=,2007 08 08, 11:37]
As jau vakar su sarasiuku smulkmiu susipirkau ax.gif ax.gif na dar liko siek tiek rolleyes.gif

o sarasiukas labai ilgas?
sakykit, gal ka idomesnio sugalvojot priziukams po zaidimu, ar tai, ka siule ankstesni scenarijai?

dar vienas toks pastebejimas: galvoju panaudoti ta zaidima su kopustais. Bet ten idomiai gaunasi: pasakom, kad paslepem lapelius su vaiku vardais, o finale gaunasi, kad sakom, jog vaiku kopustuose nebuna? tai iesko lapelio, o neranda vaiku? cia kazka reikia pergalvoti g.gif
[/quote]
As ir su kopustais imsiu ta zaidima ..tik nezinau ar is vis lapelius desiu blush2.gif tegul iesko lotuliukas.gif juk mes melagiai 4u.gif (priziukai pazaisti .barskuciai abiems) biggrin.gif

Nupirkau dar mociutems po pasaku knygute(nes lelytes masinytes jau pabode) seneliui(nes vienas jis bus) taupykle ..anukeliams lituku taupyti blush2.gif
o priziukai po zaidimu tai gali buti smulkmenytes bet kokios ,as dar pati galvoju blush2.gif

sarassiukas priklauso nuo to ka tu ten darysi ,manasis susidare netrumpas doh.gif jau vien buities reikalingu daigtu 10 blink.gif o kur suvenyrai ir ttt medalius turiu jau senai rolleyes.gif

Oj kokia maza fotke gavos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 08 rugpjūčio 2007 - 11:14
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 08, 11:09)
As ir su kopustais imsiu ta zaidima ..tik nezinau ar is vis lapelius desiu blush2.gif  tegul iesko lotuliukas.gif  juk mes melagiai 4u.gif (priziukai pazaisti .barskuciai abiems) biggrin.gif

Nupirkau dar mociutems po pasaku knygute(nes lelytes masinytes jau pabode) user posted image seneliui(nes vienas jis bus) taupykle ..anukeliams lituku taupyti blush2.gif
o priziukai po zaidimu tai  gali buti  smulkmenytes  bet kokios ,as dar pati galvoju  blush2.gif

sarassiukas priklauso nuo to ka tu ten darysi ,manasis susidare netrumpas doh.gif jau vien buities reikalingu daigtu  10 blink.gif  o kur suvenyrai ir ttt medalius turiu jau senai rolleyes.gif

medalius aš tai pati darau namie spalvotu printeriu nuprintinsiu ir gerai bus, nes pas mus , kaip minėjau tokių nerasta, o važiuot kažkur ieškot, laiko vis nėra, ir taip pinigėliai tirpsta, namo renovacija net stojo, su šitom vestuvėm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 08, 12:12)
medalius aš tai pati darau namie spalvotu printeriu nuprintinsiu ir gerai bus, nes pas mus , kaip minėjau tokių nerasta, o važiuot kažkur ieškot, laiko vis nėra, ir taip pinigėliai tirpsta, namo renovacija net stojo, su šitom vestuvėm  verysad.gif

isivaizduoju unsure.gif unsure.gif unsure.gif O vienos ar dvieju dienu vestuves g.gif
Atsakyti
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 08, 11:15)
isivaizduoju unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif O vienos ar dvieju dienu vestuves g.gif

dviejų dienų bus doh.gif o sakykit, jus bromose, ką duosit? aš galvojau užsakyt po mažam torčiukui, o drauge paporino man, kad ir saldainių užteks ir tipo pigiau man pačiai, tai net nežinau kaip čia geriau ir kiek to šnapso iš piršlių priklauso bromoj g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 08, 12:19)
dviejų dienų bus  doh.gif  o sakykit, jus bromose, ką duosit? aš galvojau užsakyt po mažam torčiukui, o drauge paporino man, kad ir saldainių užteks ir tipo pigiau man pačiai, tai net nežinau kaip čia geriau ir kiek to šnapso iš piršlių priklauso bromoj  g.gif

na zinok as galvoju kad saldainiu seiptvorom pakaks ,o stalo uzsedimui duosim saldainiu, ir buteli degtines + sampano ,muzikantams ir buteli degtines ir sampo +saldainiai ..o visur kitur parasytiems saldainiu bus sociai ax.gif
planuojam pirkti 4but sampo ir apie 4 degtines .. rolleyes.gif tokio priklausymo is pirsliu kaip ir nera .cia kaip su jaunavedziais susitarsit mirksiukas.gif musiskiu visi gerimai bus gamtoje ,nes tai tevai kompensuja ir duoda.Mums is karto pasae kad tureti tik burnom uzkisti(prasanciu) biggrin.gif
Papildyta:
del sirdeliu.. juk gali tartis kad kas atsiustu mirksiukas.gif jos nebrangios ( kaune 20 nekainuoja) blush2.gif galeciau padeti jei sugalvosi mirksiukas.gif


apsiziurek cia ..prasom gal rasi kas domina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 08 rugpjūčio 2007 - 11:27
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 08, 11:24)
na zinok as galvoju kad saldainiu seiptvorom pakaks ,o stalo uzsedimui duosim saldainiu, ir buteli degtines + sampano ,muzikantams ir buteli degtines ir sampo +saldainiai ..o visur kitur parasytiems saldainiu bus sociai ax.gif
planuojam pirkti 4but sampo ir apie 4 degtines .. rolleyes.gif tokio priklausymo is pirsliu kaip ir nera .cia kaip su jaunavedziais susitarsit mirksiukas.gif  musiskiu visi gerimai bus gamtoje ,nes tai tevai kompensuja ir duoda.Mums is karto pasae kad tureti tik burnom uzkisti(prasanciu) biggrin.gif
Papildyta:
del sirdeliu.. juk gali tartis kad kas atsiustu mirksiukas.gif  jos nebrangios ( kaune 20 nekainuoja) blush2.gif  galeciau padeti jei sugalvosi mirksiukas.gif

Tai kad aš jau sugalvojau, tik va nežinau kaip man jų gaut, tai jei tikrai galėtum tu man nupirkt ir atsiūst, tai būtu labai gerai ax.gif 4u.gif
o aš jau šnapso 10 butelių turiu ir dar galvoju dasipirkt, ir šampo sakiau mažiausiai dėžės reik doh.gif tai gal man tiek ir nereik, na bus ten 2 bromos, na stalo išpirkimui bonka ir šampo, ir ir gamtoj gal litrą išgersim, tai manyčiau jau man daugiau ir nebereik pirkt, ir saldainių tada, jo vadinasi man torčiuko prireiks tik stalo išpirkimui, o visiems chaliavčikams duosiu saldainių ir bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 08, 12:29)
Tai kad aš jau sugalvojau, tik va nežinau kaip man jų gaut, tai jei tikrai galėtum tu man nupirkt ir atsiūst, tai būtu labai gerai  ax.gif   4u.gif
o aš jau šnapso 10 butelių turiu ir dar galvoju dasipirkt, ir šampo sakiau mažiausiai dėžės reik  doh.gif  tai gal man tiek ir nereik, na bus ten 2 bromos, na stalo išpirkimui bonka ir šampo, ir ir gamtoj gal litrą išgersim, tai manyčiau jau man daugiau ir nebereik pirkt, ir saldainių tada, jo vadinasi man torčiuko prireiks tik stalo išpirkimui, o visiems chaliavčikams duosiu saldainių ir bus gerai  biggrin.gif

na tai tu cia kaip savom vestuvem pavarei snabes lotuliukas.gif lotuliukas.gif nieko ieko ..ar i darba paskui nesti ar dr kur ir iseis mirksiukas.gif
tai rinkis kokia nori is sirdeliu..ten nuorodoj pavyzdukai yra mirksiukas.gif O kadangi tau antra diena gresia tai ar uzsakysi svocios karvoju???

rytoj kaip tik varau sau batu ziureti doh.gif tai uzleksiu tavo sirdeliu paziureti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 08 rugpjūčio 2007 - 11:36