Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai

QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 09, 10:01)
o kaip tu juos rišai ir kokio ilgio ta virvė? o kokius saldainius rišai tik šokoladinius ar ir čiulpinių dėjai  ax.gif

as dar nerisau ..nes neturiu saldainiu dar biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ne man rasai itariu blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 09, 09:01)
o kaip tu juos rišai ir kokio ilgio ta virvė? o kokius saldainius rišai tik šokoladinius ar ir čiulpinių dėjai  ax.gif

Rišau blizgančia dovanų juostele, tik čiulpinukus (tokie "burbuliniai", įvairių spalvų popieriukais). Tos virtinės pradžioj pririšau blizgančią gėlytę (kur priklijuojama prie dovanų dėžutės), kad būtų lengviau rast, už ko paimt, iš maišo traukiant. Virtinė išėjo 6 metrų.


Noriu paklaust. Gal žinot, kada jaunoji uždeda piršliui juostą? Ar prieš tai, kai įsegu jam gėlytę į atlapą, ar po to?

Ir dar. Bažnyčioje kokios piršlių pareigos? Paduot žiedus, pasirašyt kaip santuokos liudininkams?
O kada reikia sumokėt kunigui? Turbūt, tik atvykus į Bažnyčią?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 09 rugpjūčio 2007 - 09:10
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 09, 09:05)
as dar nerisau ..nes neturiu saldainiu dar biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ne man rasai itariu blush2.gif  lotuliukas.gif

ech jau nieko nuostabaus, galva visai susisuko doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lelija33 @ 2007 08 09, 09:08)
Rišau blizgančia dovanų juostele, tik čiulpinukus (tokie "burbuliniai", įvairių spalvų popieriukais). Tos virtinės pradžioj pririšau blizgančią gėlytę (kur priklijuojama prie dovanų dėžutės), kad būtų lengviau rast, už ko paimt, iš maišo traukiant. Virtinė išėjo 6 metrų.
Noriu paklaust. Gal žinot, kada jaunoji uždeda piršliui juostą? Ar prieš tai, kai įsegu jam gėlytę į atlapą, ar po to?

Ir dar. Bažnyčioje kokios piršlių pareigos? Paduot žiedus, pasirašyt kaip santuokos liudininkams?
O kada reikia sumokėt kunigui? Turbūt, tik atvykus į Bažnyčią?

aš kažkodėl manau per daug jau tas piršlys bus apkarstytas, maniškis bus tik su juosta ir viskas, o aš ir pati gėlės atskiros neturėsiu, nes mano šalis bus susegtas gėlyte ir man užteks... o kada reik rišt tai manau scenarijuose parašyta g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitele: 09 rugpjūčio 2007 - 09:13
Pirsliui juosta nuotaka uzrista tada kai tu jau jam gelyte isegi mirksiukas.gif

gelytes gelytes unsure.gif o dabar pagalvojau kadas be gelytes blink.gif o kur svociai ja det??? ar i plaukus ar prie krutines kur biggrin.gif ax.gif mano suknia be gelyciu tai reies jauciu....Suknia bordo tai reikia geles raudonos matyt?? gal roze gyva ar kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 09 rugpjūčio 2007 - 09:18
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 09, 09:16)
Pirsliui juosta nuotaka uzrista tada kai tu jau jam gelyte isegi mirksiukas.gif

o jūs man tundrai pasakyti, tai ar labai būtina ta gėlytė, ar galima apseit ir be jos, o tai pasirodysiu kaip kvailė per vestuves, sakys, kad gėlės piršliui neįsegiau doh.gif nors kaip rašiau mano nuomone užteks ir juostos, nors ką aš žinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 09, 10:18)
o jūs man tundrai pasakyti, tai ar labai būtina ta gėlytė, ar galima apseit ir be jos, o tai pasirodysiu kaip kvailė per vestuves, sakys, kad gėlės piršliui neįsegiau  doh.gif nors kaip rašiau mano nuomone užteks ir juostos, nors ką aš žinau  g.gif

seip pirsliui tikrai reikalinga rolleyes.gif juk kai prisistatysit jis tau puokste iteiks o tu jam ka??? blink.gif Niu reikia gelytes reikia rolleyes.gif
Papildyta:
Niu begu is cia .. varau bazen ..toliau pirkliotis doh.gif biggrin.gif kaskam dar sirduciu ieskoti ax.gif
Atsakyti

gelytes gelytes unsure.gif o dabar pagalvojau kadas be gelytes blink.gif o kur svociai ja det??? ar i plaukus ar prie krutines kur biggrin.gif ax.gif mano suknia be gelyciu tai reies jauciu....Suknia bordo tai reikia geles raudonos matyt?? gal roze gyva ar kaip? g.gif
[/quote]
nu man ant krūtinės tikrai nereik kelių gėlių ir jaunajai pasakiau kad nepirktu ir pati nepirksiu, man kažkaip tos gėlės sendina, nes kai pažiūrau foto kur mama piršliavo, tai tos gėlėe per pusė krūtinės ir dar raudonos blush2.gif o mano šalis maža tokia gėlyte susisegs ir bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(=Svaja= @ 2007 08 09, 09:21)
seip pirsliui tikrai reikalinga  rolleyes.gif  juk kai prisistatysit jis tau puokste iteiks o tu jam ka???  blink.gif  Niu reikia gelytes reikia  rolleyes.gif
Papildyta:
Niu begu is cia .. varau bazen ..toliau pirkliotis doh.gif  biggrin.gif kaskam dar sirduciu ieskoti ax.gif

clap.gif
Atsakyti
[quote=Jurgitele,2007 08 09, 10:21]
gelytes gelytes unsure.gif o dabar pagalvojau kadas be gelytes blink.gif o kur svociai ja det??? ar i plaukus ar prie krutines kur biggrin.gif ax.gif mano suknia be gelyciu tai reies jauciu....Suknia bordo tai reikia geles raudonos matyt?? gal roze gyva ar kaip? g.gif
[/quote]
nu man ant krūtinės tikrai nereik kelių gėlių ir jaunajai pasakiau kad nepirktu ir pati nepirksiu, man kažkaip tos gėlės sendina, nes kai pažiūrau foto kur mama piršliavo, tai tos gėlėe per pusė krūtinės ir dar raudonos blush2.gif o mano šalis maža tokia gėlyte susisegs ir bus thumbup.gif
[/quote]
Aisku uzteks thumbup.gif as tai galvoju i plaukus vistik ax.gif ax.gif niu sugalvosiu dar rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 09, 09:22)
gelytes gelytes unsure.gif  o dabar pagalvojau kadas be gelytes blink.gif  o kur svociai ja det??? ar i plaukus ar  prie krutines kur biggrin.gif  ax.gif mano suknia be gelyciu tai reies jauciu....Suknia bordo tai reikia geles raudonos matyt?? gal roze gyva ar kaip? g.gif

nu man ant krūtinės tikrai nereik kelių gėlių ir jaunajai pasakiau kad nepirktu ir pati nepirksiu, man kažkaip tos gėlės sendina, nes kai pažiūrau foto kur mama piršliavo, tai tos gėlėe per pusė krūtinės ir dar raudonos blush2.gif o mano šalis maža tokia gėlyte susisegs ir bus thumbup.gif
Papildyta:

tai kad jau dabar visai susipainiojau blush2.gif šiaip mes važiuosim pirma pas jauniki, nes mes is jaunikio giminės, ir kaip suprantu aš jau turėsiu savo puokšte, nes pati užsisakinėsiu (taip su jaunaja nutarėm)ir jis man nieko neduos, aš tik paprašysiu jaunosios kad užrištu piršliui juostą, kad jį atpažintu ir viskas, tai kaip čia su ta gėlė dabar daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Notė @ 2007 08 07, 20:53)
Sveikutės, jungiuosi ir aš prie jūsų - piršliausim  už poros savaitėlių, scenarijų jau apmąstėm ir preliminariai susirašėm - aišku, ne be JŪSŲ pagalbos, už ką laaabai dėkoju aciuks.gif Noriu jūsų patarimo - planuojam  pirmą jaunųjų valsą paskandint muilo burbuluose - kaži ar užtektų porai vieno buteliuko, ar geriau kiekvienam po buteliuką muilo burbulų (žmonių bus apie 35), ir dar..gal turit minčių kaip įdomiai supakuot šlamančius - į vokelį kažkaip atsibodę..

mes jauniesiems dovanojom pilna trilitrini baltu centu ji uzvakavom ir floriste man ji papuose gerai atrode ir jaunieji sake cia tai super
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 08 09, 09:18)
o jūs man tundrai pasakyti, tai ar labai būtina ta gėlytė, ar galima apseit ir be jos, o tai pasirodysiu kaip kvailė per vestuves, sakys, kad gėlės piršliui neįsegiau  doh.gif nors kaip rašiau mano nuomone užteks ir juostos, nors ką aš žinau  g.gif

Piršliui juostą nupirko jaunavedžiau, todėl vis tiek ją užriš, o aš piršliui gėlytę įsegsiu (užsakytos visiems pabroliams ir piršliui pas floristus), o man piršlys duos puokštę, jokių gėlyčių nesegs.
Atsakyti

pirsliui gelyte butina kaip ir jaunikiui,tik i desine puse segama,o svociai tai tikrai nereikia,nebent i plaukus kokia grazia isisegti,bet ir tai manau pasenes dalykas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosvile: 09 rugpjūčio 2007 - 14:09