Įkraunama...
Įkraunama...

keksai, keksiukai

Taip Davija , bet autorė buvo parašiusi " pasta " , o aš nemėgstu nukrypti nuo receptų pavadinimų , tai taip ir parašiau ax.gif
Atsakyti
Cipciuk, o grietinės tikrai nereikia pagal Tavo receptą?

ir kaip tas margarinas sukamas? mikseriu?? blush2.gif
Atsakyti
Ne , nereikia schmoll.gif , sukamas mikseriu , bet galima ir dideliu šaukštu ir su rankutėm tongue.gif

--------------------------------------------------------------------------------------------

Čia šito " geltonuko " aprašymas Receptas.....

user posted image
Atsakyti
pasigirti atėjau, nusipirkau silikoninę keksiukų formą, tai dabar į mano virtuvę įžengė nauja era thumbup.gif labai seniai jau norėjau, tai jau iškart šiandien kepsiu naujus skanumynus wub.gif
tik va čia aš dėl jų porą klausimėlių turiu blush2.gif
1. Jeigu noriu kepti keksiukus tarkim su šokoladiniu įdaru, kaip man jį reikia patalpinti i keksiukus? Prieš kepant ar iškepus? Ką daryti, kad tas šokoladas nenuslystų į keksiukų dugnelius? Ir kokios konsistensijos jis turėtų būti? g.gif
2. Ketinu kepti "Kavos-Kavos keksą". Ar galima vietoj jogurto pilti tiesiog pieno? Arba jogurto su skoniu? Nes jo labai labai noriu, o kaip tik namie neturiu dabar paprasto jogurto ax.gif

Ačiū, būsiu dėkinga už pasisakymus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liusijana @ 2009 03 24, 15:56)

1. Jeigu noriu kepti keksiukus tarkim su šokoladiniu įdaru, kaip man jį reikia patalpinti i keksiukus? Prieš kepant ar iškepus? Ką daryti, kad tas šokoladas nenuslystų į keksiukų dugnelius? Ir kokios konsistensijos jis turėtų būti?  g.gif


as tai sokolada susmulkinu ir sudedu i jau paruosta tesla, atsargiai ismaisau ir tada jau kraunu i formeles ir iskart i ikaintinta orkaite. dar nebuvo taip, kad tie sokolado gabaliukai "nuskestu" smile.gif tik kol keksiukai neatauso, sokoladas buna issilydes ir karstas, o paskui sukieteja vel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_Greta @ 2009 03 24, 16:39)
as tai sokolada susmulkinu ir sudedu i jau paruosta tesla, atsargiai ismaisau ir tada jau kraunu i formeles ir iskart i ikaintinta orkaite. dar nebuvo taip, kad tie sokolado gabaliukai "nuskestu" smile.gif  tik kol keksiukai neatauso, sokoladas buna issilydes ir karstas, o paskui sukieteja vel smile.gif


štai taip ir aš darau, bet norečiau tokio... grįnai įdaro, kad prakandi keksiuką ir ten viduje šokoladas mm smile.gif
Atsakyti
Keksiukai su likeriu..... wub.gif

175 g minksto sviesto
150 g rudo cukraus
1 pak. vanilinio cukraus
4 kiausiniai
250 g miltu
75 g krakmolo
1 pak.kepimo milteliu (15g)
5 v.s. kavos likerio
75 g sokolado gabaliuku
truputi druskos

Sviesta kartu su cukrumi, vaniliniu cukrumi ir trupuciu druskos isplakti iki purumo.
Viena po kito iplakti kiausinius.
Isijoti miltus maisytus kartu su kepimo milteliais ir krakmolu. Viska is leto sujungti su tesla,bet nepermaisyti.
Tada imaisyti likeri ir sokolado gabaliukus.
kepti ikaitintoj orkaitej 175° ~25 min.

P.S. as naudojau machiatto likeri.Labai geras kvapas ir skonis thumbup.gif Man gavos 14 labai puriu ir skaniu keksiuku user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 25, 19:51)
Keksiukai su likeriu..... wub.gif
P.S. as naudojau machiatto likeri.Labai geras kvapas ir skonis  thumbup.gif Man gavos 14 labai puriu ir skaniu keksiuku  user posted image


O-ho kokie faini bigsmile.gif įtariu kad labai skanūs turėtų būt wub.gif Ačiū už receptą 4u.gif nusikopinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 25, 19:51)
Keksiukai su likeriu..... wub.gif



Tikrai labai gražūs ir labai viliojantys keksiukai wub.gif Būtinai išmėginsiu ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 25, 19:51)
Keksiukai su likeriu..... wub.gif



Tobuli keksiukai..... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 03 25, 20:51)
Keksiukai su likeriu..... wub.gif

nuostabiai atrodo wub.gif butinai isbandysiu.
_ _ _

o stai as kepiau Kavos-kavos keksiuku thumbup.gif superiniai gavosi. dejau kava 3 in 1, o jogurta emiau su persikais, bet skonio nesugadino, o dar geriau buvo bigsmile.gif iskilo puikiai o jau skonis, tai liezuvi nusikast galima wub.gif butinai kartosiu


ACIU uz visus nuostabius receptukus wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aciu uz ivertinima user posted image
Atsakyti