Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

as padariau salotu is wheat berries - net nezinau kaip lietuviskai tas daiktas. g.gif
buvom vienam vakarely ir ten buvo ju, tai man labai skanu pasirode, o ir sveika thumbup.gif tai prisipirkau, ziuresim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 08 26, 19:22)
as padariau salotu is wheat berries - net nezinau kaip lietuviskai tas daiktas.  g.gif
buvom vienam vakarely ir ten buvo ju, tai man labai skanu pasirode, o ir sveika  thumbup.gif tai prisipirkau, ziuresim  rolleyes.gif

o, geras, o kas tai? o kaip darei? niekas nesu ragavus..
4u.gif
Atsakyti
Man primena rudusiuosius ryzius, tik berries traskesni rolleyes.gif Man patiko thumbup.gif
Nuotrauka

Receptas
Sitaip dariau, tik ne apelsinu sulciu pyliau, o citrinu - tik ju turejau tongue.gif Ir pecans neturejau, dejau cashews. ir be obuoliu - ju irgi nebuvo namie. tongue.gif o ir ten kur as ragavau, buvo tik riesutai ir spanguoles. Vyras paragavo - patiko rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TYN: 27 rugpjūčio 2008 - 03:37
TYN,bent jau is nuotraukos tai i kviecius panasu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 08 26, 19:36)
Man primena rudusiuosius ryzius, tik berries traskesni  rolleyes.gif Man patiko  thumbup.gif
Nuotrauka

Receptas
Sitaip dariau, tik ne apelsinu sulciu pyliau, o citrinu - tik ju turejau  tongue.gif Ir pecans neturejau, dejau cashews. ir be obuoliu - ju irgi nebuvo namie.  tongue.gif o ir ten kur as ragavau, buvo tik riesutai ir spanguoles. Vyras paragavo - patiko  rolleyes.gif

ui, cia saldu tongue.gif ..- man, kas saldu, tai nelabai smile.gif , bet shiaip manau- skanus dalykelis...Prigalvociau su tais grudeliais ka nors.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamia @ 2008 08 26, 20:43)
TYN,bent jau is nuotraukos tai i kviecius panasu unsure.gif

taip taip biggrin.gif kaip tik shivakar MB ir male tokius pat kviecius, bet daigintus 4u.gif ryt duonele kepsiu 4u.gif
Atsakyti
Turbut kad kvieciai rolleyes.gif

Turi saldumo tos salotos nuo spanguoliu. Ir as kazkaip galvojau, kad issidaugins, kai isvirs - nei velnio - idejau 1 cup, ir isvire 1 cup biggrin.gif
Atsakyti
Dariau Giedriaus Ceburekus vakar, pirma karta thumbup.gif tik bevalgydama ranka apsideginau, kaip sove sultys atsikandus kampa doh.gif dar dabar skauda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VRed @ 2008 08 27, 13:12)
Dariau Giedriaus Ceburekus vakar, pirma karta thumbup.gif tik bevalgydama ranka apsideginau, kaip sove sultys atsikandus kampa doh.gif dar dabar skauda doh.gif

isivaizduoju, kaip skanu buvo.. rolleyes.gif
Atsakyti
O as vakar dariau alia tokius ceburekus, paemiau didelius vafliu laskstus juos pertepiau jau paruostu kalakutienos farsu su svogunais ir prieskoniais. Tada vaflius supjausciau gabaliukais ir pasidariau alia blynu tokia tesla, i kuria merkiau vaflius ir kepiau aliejuje. Gavosi labai skanus alia ceburekiukai, tokie minkstuciai, mmm.... smile.gif
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif noriu prisijungti prie jusu kompanijos,ir uzduoti viena klausimeli,man labai patinka kinieciu maistas gal kasnors kokiu receptuku turit? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(londonas @ 2008 08 28, 18:41)
O as vakar dariau alia tokius ceburekus, paemiau didelius vafliu laskstus juos pertepiau jau paruostu kalakutienos farsu su svogunais ir prieskoniais. Tada vaflius supjausciau gabaliukais ir pasidariau alia blynu tokia tesla, i kuria merkiau vaflius ir kepiau aliejuje. Gavosi labai skanus alia ceburekiukai, tokie minkstuciai, mmm.... smile.gif



hm.. lengva ir greitai.. Butinai isbandysiu smile.gif aciu 4u.gif

Mes vakar valgem kalafijorus ir saldytas darzoves su bulvytem.. Laaaabai skanu smile.gif Apvirta kalafijora pakepinu su svogunu ir morkyte, supilvu isvirtas saldytas darzoves (brokoliai, zirneliai, kukuruzai) ir viska patroskinu grietineleje. Valgom su virtom bulvytem.. ai, tiesa, krapu visad labai daug pridedu.. man jie cia labai tinka smile.gif 4u.gif
Atsakyti