Įkraunama...
Įkraunama...

Maistas užsienyje

QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 06, 11:15)
tyn, kaip darai sweet potato mash?  4u.gif


kaip ir iprasta bulviu kose - virtos bulves, sviestas, pienas. Vyras norejo, kaip kad per Padekos diena darom su riesutais ir priedais, bet iprastam sekmadiniui per daug gaminimo biggrin.gif

as neseniai dariau troskintus raud. kopustus, kaip kad pas vokiecius buna. Bet man neskanu rolleyes.gif Su actu, ruduoju cukrum patroskinti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaskolka @ 2008 10 06, 13:57)
bet kopūstas marinuotas, tai kaži ar tiks  unsure.gif nerandu aš čia burokėlių  blush2.gif tai sakiau pabandysiu stiklainiuką kopūstų nusipirkti  ax.gif

oi ne, tada. salotos tik iš šviežio mėlynojo kopūsto.
Atsakyti
Kopusteliai marinuoti acte? Nusipirk dar ir marinuotu pomidoriuku, agurkeliu sauksteli aliejaus ir prieskoniu kokiu (jei skonio truksta) ir va tau salotos thumbup.gif


Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2008 10 06, 00:09)
VRed - aciu uz receptuka pulled pork, tuoj isbandysim  biggrin.gif Prie to padariau corn muffins, sweet potato mash, oj, apsivalgysim nakciai  lotuliukas.gif

Na ir kaip? bigsmile.gif

Nupirkau vakar maziuku scallops pirma kart gyvenime g.gif noriu padaryt su makaronais su baltu padazu. Gal turit patarimu kokiu? ax.gif

As vyno isvis nemegstu, geriau alus tongue.gif
Atsakyti
Skanu - tik musu toks didziulis gabalas buvo (kurios mesos nezinau, nes vyras pas mesininkus paprase duoti tokios, kuri tiktu for pulled pork), kad reikejo ilgiau nei 8 val virti. Tai per nakti dar palaikiau, tai dar skaniau turetu gautis thumbup.gif
Atsakyti
Darysiu versiena pagal si recepta Versiena Adobo padaze
Turiu tu Adobo prieskoniu, bet gi jie tokie astrus blink.gif tai cili pipiru doze mazinsiu,,,

Dariau as syki mazus skalopus su krevetem. Apkepinau svieste su juros gerybiu prieskoniais, tada dejau kelis saukstus Alfredo padazo (pirkau gatava parduotuveje). Makaronai man labiausiai patinka Barrila "Fetucini" Jie ilgi ir ploksti. Makaronus isviriau iprastai, tada apkepinau keptuveje. Dejau i lekste, o ant virsaus jau dejau krevetes su skalopais (maniskis nemegsta kai viskas sumaisyta, bet itariu kad nieks nuo to nesikeistu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 10 06, 13:34)
darau labai skanias salotas iš to kopūsto, tarkuotos morkos, tada razinų, džiovintų slyvų primaišau, dar kartais moliūgų sėklų, graikinių riešutų, ir viską užpilu kokiu nors vaisiniu ar vaniliniu jogurtu. Apsivalgymas  essen.gif


Jau pusiau padarytos laukia pietu thumbup.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hip @ 2008 09 21, 15:36)
VRed wow, o as maniau, kad New London - Waterford lietuviu nerasta ax.gif

6666 akys apraibo bigsmile.gif ex, kad maniskis butu lietuvis, tai butu laimes man - galeciau vel gaminti...dabar taikausi prie jo.

Siandien dariau skrandukus:
user posted image

Pirkau juos Stop&Shop - gaminau is triju indeliu.Vakar nuploviau ir nuviriau, tada leidau atvesti. Uzmarinavau su trupuciu barbekiu padazo ir alyvuogiu aliejum (ismaisiau, kad visi pasidengtu).
Siandien apskrudinau keptuveje su trupuciu sviesto. Tada dejau i forma, ant virsaus supjausciau paprikas (raudona ir zalia), pomidora, svoguna, sauja kashew riesutu (sorry nezinau kaip bus LT).
Puodeli istirpinau sauksteli druskos, kubeli vistienos bulijono ir sauksteli cili pipiru. Uzpyliau ant virsaus, apdengiau folija ir soviau i 375 laipsniu krosni. Tusinau apie 3 val. Po valandos kepimo geriau patikrinti kaip ten su druska ir prieskoniais, bo pas mane viskas "is akies"  ax.gif Ir nera butina tusinti taip ilgai, viskas is esme gatava po valandos. MB megsta kai maistas tirpsta burnoje, uz tai pas mus kuo ilgiau, tuo geriau  smile.gif

kaip tu darei ryzius su pupom g.gif ,pagal haitieciu receptura ar ispanu?nes man ir taip ir taip skanu tik sakau jai pagal TB tautos recepta,tai prieskoniaia truputi skiriasi biggrin.gif ,jai ka butu smagu jai pasidalintum ax.gif
Atsakyti
Nauja virtuvė Štai čia 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
Kažkaip įdomiai žinutes rodo man dabar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurechka: 07 spalio 2008 - 21:29
QUOTE(Hip @ 2008 10 06, 12:28)
Darysiu versiena pagal si recepta Versiena Adobo padaze
Turiu tu Adobo prieskoniu, bet gi jie tokie astrus blink.gif tai cili pipiru doze mazinsiu,,,

Dariau as syki mazus skalopus su krevetem. Apkepinau svieste su juros gerybiu prieskoniais, tada dejau kelis saukstus Alfredo padazo (pirkau gatava parduotuveje). Makaronai man labiausiai patinka Barrila "Fetucini" Jie ilgi ir ploksti. Makaronus isviriau iprastai, tada apkepinau keptuveje. Dejau i lekste, o ant virsaus jau dejau krevetes su skalopais (maniskis nemegsta kai viskas sumaisyta, bet itariu kad nieks nuo to nesikeistu smile.gif

labai skaniai nuskambejo...
mmm...
Laurechka, aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti